Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przyjaciółka

29 mar 2017 - 15:23:21

[quote=ssuun

Przyjaciółka

29 mar 2017 - 18:09:10

Zazdrość i jeszcze raz zazdrość ze strony twojej przyjaciółki. Wiem że to boli jak bliska osoba tak nas traktuje. Nie warto dalej przyjaźnić się z taką osobą. Jak miałabyś znów jej zaufać.

Przyjaciółka

30 mar 2017 - 14:29:56

Zgadzam się z justangel !!!
Wkurza mnie to gadanie ludzi że jak ktoś wyjechał za granicę to ma ful kasy i mu sie mega powodzi i powinien jeszcze prezenty robić. Nikt nikogo za ręce nie trzyma...A po drugie za granicą kasa jak manna z nieba nie leci....

Przyjaciółka

30 mar 2017 - 15:32:04

Cytat
Ewelinaaa1988
Zgadzam się z justangel !!!
Wkurza mnie to gadanie ludzi że jak ktoś wyjechał za granicę to ma ful kasy i mu sie mega powodzi i powinien jeszcze prezenty robić. Nikt nikogo za ręce nie trzyma...A po drugie za granicą kasa jak manna z nieba nie leci....
Zgadzam się również ... ;)
Sama mieszkam za granicą tu też trzeba płacić rachunki,podatki,zoll itd tego nikt nie liczy tylko bo "mieszka za granicą" to sie pływa w kasie.
A co do tematu sama dostałam od życia co to zazdrość pseudo "przyjciòłki" zrobiła mi z życia koszmar...nie sądziłam że ludźie potrafią mieć tyle zawiści ,zazdrości i nienawidzenia żeby drugi był zerem...i upadł na same dno. ;(

Przyjaciółka

30 mar 2017 - 16:25:36

Odetnij sie od niej jak najszybciej ale najpierw ustał termin zapłaty reszty długu. Miałam takie "przyjaciółki" wlasnie.... miałam! Nie warta uwagi i uczuć osoba :/

Przyjaciółka

24 kwi 2017 - 13:01:03

Super, dzięki wielkie za porady :) Na pewno się przydadzą :)

Przyjaciółka

05 maj 2017 - 18:38:56

Ja bym się w te kwestii doradził jakiegoś specjalisty... Inaczej może być ciężko coś doradzić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Komunia chrzesniaka