Obecnie rozmawiamy o:

social ads

gorący temat

kurs prawa jazdy

2 minuty temu

hala łukowa

21 minut temu

Opakowania

dzisiaj o 7:57

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 07:40:53

Wczoraj z nudów przeglądałam posty z szafy na przestrzeni 4 lat...i pytam gdzie te szafiarki,z którymi tak świetnie spędzalo się czas na forum,nie było tyle jadu i zawiści co teraz...jeden temat miał po kilkanaście stron,a teraz 1 lub 2 ;( Można było porozmawiać o sprawach ważnych,ale także pośmiać się do rozpukupogaduszki

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 09:35:53

stara gwardia pouciekała na instagram ;) ostały się nieliczne dinozaury szafowe ;)

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 10:17:02

No właśnie, najbardziej irytuje mnie to ujadanie szafiarek, czasem aż do przesady kipią złością i wypisują takie brednie że głowa boli. Przykre ale prawdziwe :( ale jak rozbudować forum? :)

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 10:50:46

Myślę, że to po części wina administracji... Swego czasu udzielałam się na forum, ale administracja dała mi ostrzeżenie za coś za co nie powinna.Napisałam do nich oczywiście ostrzerzenie cofnięto,potem sytuacja się powtórzyła i to strasznie mnie zniechęciło. Kolejna sprawa to był tu kiedyś konkurs, było to coś na zasadzie, że 5 pierwszych osób które w danym dniu wystawią 5 rzeczy wygrywa coś tam, wzięłam w tym udział a potem kiedy miały być wyniki ogłoszone to cisza - jakby nie było zadnego konkursu...ech dałam sobie z tym spokój.

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 11:19:15

Bardzo brakuje mi tych pogawedek,dzielenia się problemami,bez trollowania...ale fakt jest, ze administracja bardzo często dawała ostrzeżenia bezpodstawnie i w pewnym momencie skończyła się na szafie wolność słowa

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 17:21:57

no brakuje brakuje,
faktycznie walka o to aby którejś dokopać zamiast pomóc jak dziewczyny piszą .
Nawet faceci tu zaglądają .

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 18:10:30

Jestem :D

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 18:33:27

A może już dojrzały i zawstydzone zwiały;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 18:36:34

Cytat
CzerwoneUsta
A może już dojrzały i zawstydzone zwiały;)

hehehe, przecie "wstyd" mają zakryty chyba :D

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 19:51:48

Cytat
CzerwoneUsta
A może już dojrzały i zawstydzone zwiały;)
To ja dojrzała i nie zwiała ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 19:53:33

Cytat
agata74
Cytat
CzerwoneUsta
A może już dojrzały i zawstydzone zwiały;)
To ja dojrzała i nie zwiała ;)

bo może dojrzałaś zanim napisałaś, że całowałaś się z chłopakiem i czy możesz być w ciąży ;)

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 20:16:36

Cytat
nbbo
Cytat
agata74
Cytat
CzerwoneUsta
A może już dojrzały i zawstydzone zwiały;)
To ja dojrzała i nie zwiała ;)

bo może dojrzałaś zanim napisałaś, że całowałaś się z chłopakiem i czy możesz być w ciąży ;)
no wiesz bycie córka ginekologa do czegos zobowiazuje ;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 20:22:21

@agata74 zazdroszczę bo właśnie mam mega problem w kwestii ginekologicznej :D

@banach ano zaglądają.. jedyna furtka do prawdziwych myśli ich partnerek :D

@lalamalowana często dziewczyny nie czytają regulaminu i łamią go nawet nieświadomie- stąd pewnie ostrzeżenia, aczkolwiek pomyłki zdarzają się zawsze i w każdej kwestii. Dlatego ostrzeżeń można mieć 5 a nie tylko 1 i zawsze jeśli okaŻe się niesłuszne może zostać usunięte. Myślę, że gdyby ich nie było wcale forum byłoby wielkim śmietnikiem:)

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 21:41:40

Ale jak widać jest i to nie małe grono wiernych szafiarence;)

malmie, no wiesz, nie byłabym taka pewna, nie widzę przez ekrannuci

agata74, no jasne że dojrzała i dobrze przejrzała co w szafie piszczy, fakt, bycie córką ginekologa zobowiązuje:D

nbbo najlepiej zorientowana w wątkach, nie zazdroszczę ci czytania wszystkiego, wchodzę czasami z ciekawości i uciekam odrazu jak widzę o co chodzi:P

zweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Gdzie te szafiarki??

05 sie 2016 - 21:43:49

Pierwszy raz w życiu coś wygrałam i to właśnie na szafie xD. 3 bikini z bikinarium przywędrują do mnie. W sumie to się cieszę że przeniosłam się z Vinted :P. Tu mi się bardziej podoba

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewczyna ze zdjęcia