Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

sposob na męza

23 lip 2016 - 22:10:22

ostatniego weekendu mój mąż po moim zasnieciu wyszedł po cichu na nocną eskapade z kumplami.wrócił nad ranem pijany.aby tego uniknac w przyszlosci wymyslilam taki sposob. tak teraz spedza weekendowe noce



sposob na męza

23 lip 2016 - 22:48:00

i myslisz ze tymi kajdankami cos zdziałsz?

sposob na męza

23 lip 2016 - 22:54:34

;)

sposob na męza

23 lip 2016 - 23:32:34

na pewno nigdzie w nocy nie wyjdzie

ale spokojnie nie robie mu krzywdy.kajdanki są przypięte do łańcucha i nie ogranicza mu ruchow.po prostu nie może wstac i wyjsc no chyba że razem z lozkiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-24 01:14 przez agnieszka230982.

sposob na męza

24 lip 2016 - 08:15:23

A w dzień bez problemu go wypuszczasz? Mój to cały czas siedzi na łańcuchu. Ma taki kilkumetrowy, więc bez problemu może się poruszać, ale tylko po podwórku, żebym miała go na oku. No...czasem gdzieś tam jeszcze go wyprowadzę, ale sam ma zakaz. Przecież faceta wypuścić nie wolno, bo wszędzie koledzy, panienki...Trzeba pilnować cały czas!

sposob na męza

24 lip 2016 - 08:43:41

Dla mnie to absolutnie obrzydliwe. Kontrolowanie swojego partnera w jakikolwiek sposób wynika wyłącznie z niskiej samooceny lub zazdrości. Jeśli do tego drugiego ma się rzeczywiste powody, to związek i tak ratuje się na siłę i bez honoru. Przepraszam bardzo, ale na miejscu Twojego męża wychodziłabym kiedy indziej. I co? I nic! W dodatku żonka w końcu siedzi cicho, bo myśli że ma wróbla w garści. Natomiast koledzy, jak usłyszą, że męża kajdankami przypinasz, to pewnie jeszcze go będą dopingować, żeby olał taką zołzę i wcale im się nie dziwię. :( Proszę Cię, partner to nie pies, którego za ucieczki przypinamy do łańcucha...

Dla mnie brak szacunku do partnera to objaw braku szacunku do siebie. Małżeństwo to najważniejsza sfera życia prywatnego, ALE nie sprawia, że życie osobiste całkowicie znika! O te drugie nadal trzeba dbać. Jeśli Twój mąż sam chce zmieniać swoje zachowania, to jest to jego indywidualna przestrzeń i sam powinien sobie z tym poradzić (chyba, że wprost prosi Cię o pomoc, z tym że łańcuchem nie pomagasz jemu, tylko sobie). A jeżeli nie chce czegoś zmieniać, to zmuszaniem go do zmian przyczyniasz się do powolnego rozpadu małżeństwa, nawet jeśli chwilowo wydaje Ci się, że "zwyciężyłaś".

Powiem Ci tak, jeżeli ja bym musiała KAJDANKAMI powstrzymywać mojego partnera przed ranieniem mnie, to nie miałabym serca zmuszać siebie do takiego związku. Za bardzo siebie kocham. ;) Niemniej, nigdy nie czułabym się zraniona jego wychodzeniem z kolegami na piwo, bo to nie może "ranić" naprawdę. Mówienie mężowi, że "cierpi się" przez jego eskapady to manipulacja emocjonalna *. Cierpi się przez swoją potrzebę kontroli i to właśnie powinnaś skuć kajdankami, a nie męża. ;)


*Oczywiście nie mówię o sytuacji, w której mąż podczas "eskapad" dopuszcza się zdrady w jakiejkolwiek formie lub jeśli mimo wyraźnego problemu z piciem po wyjściu kontynuuje spożywanie alkoholu. Ale nawet w tych sytuacjach przykuwanie kajdankami jest dla mnie niedopuszczalne! Ludzie, trochę myślenia! To nie jest żadne rozwiązanie kłopotu, a tylko chwilowe łechtanie swojego poczucia bezpieczeństwa, kiedy prawdziwy problem dalej istnieje, a żadne z partnerów nie kwapi się, by nad nim pracować. Dziecinada.

sposob na męza

24 lip 2016 - 08:45:32

Powiedz ,że to żart ..

sposob na męza

24 lip 2016 - 09:08:38

dla mnie to idiotyzm

sposob na męza

24 lip 2016 - 10:11:06

dobre super

sposob na męza

24 lip 2016 - 10:30:01

nie to nie żart.wlasnie go odpiełam.ale zapinaam go tylko na weekend.w tygodniu pracuje.dzis już bedzie spal bez kajdanek.

sposob na męza

24 lip 2016 - 10:37:53

Gorzej jak mąż znajdzie sposób na żonę: KK Art. 189. § 1. Kto pozbawia człowieka wolności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

sposob na męza

24 lip 2016 - 11:07:36

nie podpiela bym tego pod pozbawienie wolnosci.w nocy sie spi w łóżku i ja tylko dopilnowałam żeby w nim był.rano go odpinam tak jak dzis.wiem że nie specjalnie mu sie to podoba ale sam sobie zasluzyl

sposob na męza

24 lip 2016 - 12:36:04

Haha:D

sposob na męza

24 lip 2016 - 13:19:53

Na nic sobie nie zasłużył, ma prawo robić co mu się podoba, to Ty jesteś poważnie zaburzona emocjonalnie. Nikt nie wytrzyma z taką królewną, zapewniam Cię moja droga. Ludzie aż myślą, że to żart, takie to dla nich chore. Też bym tak myślała, gdyby nie to, że podczas terapii poznałam wiele pacjentek takich jak Ty.

Szkoda, że takie kobiety jak Ty niszczą nam wszystkim opinię, tworząc stereotyp zaborczej, zachłannej, kontrolującej, zazdrosnej, nieatrakcyjnej żony. Tak, nieatrakcyjnej również, bo niezależnie od tego, jak wyglądasz, atrakcyjność bierze się z miłości do samego siebie. Natomiast kobieta kontrolująca swojego męża jest przeciwieństwem kogoś, kto kocha siebie, a to odbiera jej cały seksapil i atrakcyjność. Poza tym zakładam, że albo wyglądasz też nie najlepiej, albo jesteś kompletnie swojego piękna nieświadoma, bo inaczej nie byłabyś tak ohydnie zazdrosna. Popracuj lepiej nad sobą, zamiast nad mężem, to w końcu poradzisz sobie z zaborczością. Jeśli tego nie zrobisz, to prędzej czy później to małżeństwo się rozpadnie. Zapewniam Cię, wspomnisz moje słowa. ;)

sposob na męza

24 lip 2016 - 17:35:40

odpuszcze mu na razie i schowam te kajdanki.zobaczymy jak bedzie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy tak zachowuje się matka?