Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Chodzi o sprawę związaną ze źle wykonanym remontem i wadami które powstały z tego powodu. Będziemy chcieli wnieść sprawę do sądu. Możecie polecić jakiegoś prawnika zajmującego się tego typu sporami?

znam Adwokata Pawła Niedziałka ale czy on zajmuje się to nie wiem , wejdz na stronę i sie zapytaj.

Jeżeli miałaś w umowie zapisy dotyczące wad, to adwokat nie będzie ci potrzebny...natomiast jeżeli nie miałaś nic pisemnego na ten temat to i adwokat nie będzie pomocny.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

Jeśli będzie walczyła o odszkodowanie z firmą remontową to jednak adwokat będzie potrzebny... FIrmy takie często mają swoich prawników i bez odpowiedniego wsparcia cięzko jest coś ugrać. Pisze to z własnego doświadczenia.

Z Łodzi również mogę polecić pana Pawła Niedziałka (na link masz znajdziesz kontakt oraz opis usługi). Jego kancelaria specjalizuje się również w odszkodowaniach. Pomagali swego czasu mojej babci wywalczyć odszkodowanie po wypadku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-15 06:32 przez chances.

Zgadzam się...nie wiadomo jednak czy była jakaś umowa podpisana, i o tym wspomniałam...bez umowy to i diabeł nie pomoże:)

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Przy al. Kościuszki 98 znajdziecie dobrą kancelarię adwokacką - Chróścielewska&Chróścielewski, rzetelnie przygotowują się do rozpraw, angażują się w powierzone sprawy, mają dobre opinie, także warto ich sprawdzić.

Jak odszkodowania – to tylko Meritum. Mają super opcję – bezpłatną poradę odszkodowawczą, dzięki której mailowo potwierdzają, że są w stanie z sukcesem sprawę przeprowadzić. Pisz do nich maila na biuro - nic nie ryzykujesz, a potwierdzam, że warto :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 2/5

Ja ze swojej strony mogę polecić Aegera: http://aeger.pl/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozsadzenie gości na weselu