Obecnie rozmawiamy o:

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Drogie rzeczy

11 mar 2016 - 09:54:13

Zastanawia mnie dlaczego niektóre rzeczy w szafa.pl są mega drogie.
Wystawiane są rzeczy używane , noszone kupione np za 50 zł i za tyle wystawiane do sprzedaży. Nie przesadzajmy ....hmm

Drogie rzeczy

31 maj 2017 - 12:30:01

Z większością Szafowiczek można negocjować ceny.

Drogie rzeczy

31 maj 2017 - 12:43:37

Cytat
karin01021977
Zastanawia mnie dlaczego niektóre rzeczy w szafa.pl są mega drogie.
Wystawiane są rzeczy używane , noszone kupione np za 50 zł i za tyle wystawiane do sprzedaży. Nie przesadzajmy ....hmm
ale w czym problem, masz mozliwosc wyboru nie pasuje cena idziesz szukasz taniej , kazdy wystawia za tyle ile uważa ten portal to nie lumpeks mimo ze są używane rzeczy to tu nie ma cenny za kg od ciucha ;) czesto sprzedajace chca chodz połowy zwrotu kasy za sprzedana rzecz która kupiły w sieciówce i to jest zrozumiałe

zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 1/5

Drogie rzeczy

31 maj 2017 - 12:57:14

No cóż każdy wystawia za tyle ile chce a czy znajdzie na to chętnego to już osobna kwestia. Ja widziałam nie raz jak dziewczyny wystawiały jakieś rzeczy kupione na przecenach a sprzedawały 4 razy drożej. Jak znajdą chętnego to dobrze a jak nie to i tak będą musiały cenę obniżyć.

Drogie rzeczy

31 maj 2017 - 14:21:00

na szafie, na alle oraz w każdym innym portalu można znaleźć rzeczy tanie i drogie. Każdy ma prawo do wolnego handlu i wystawia za taką cenę jaka jemu odpowiada- może zapłacił za daną rzecz 3x tyle co na wyprzedaży, może jest to rzecz unikatowa i trudno dostępna. Trudno ocenić. Po prostu jeśli cena mi nie pasuje- omijam daną rzec i szukam dalej. Jeśli zależy mi na tym przedmiocie ale cena jest dla mnie zdecydowanie za wysoka piszę do użytkowniczki z pytaniem czy jest w stanie obnizyć cenę do akceptowalnej przeze mnie wartości.

Drogie rzeczy

31 maj 2017 - 17:34:18

no wiesz mamy demokracje wolny rynek .
kazda kupuje tam gdzie jej pasuje i za ile pasuje .

Drogie rzeczy

31 maj 2017 - 17:44:24

Jak drogo to źle, jak tanio- jeszcze gorzej. Mam masę nowych rzeczy w śmiesznie niskich cenach ( np. bluzka nowa z metką) i też nie idą.

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

Drogie rzeczy

31 maj 2017 - 19:18:07

Ja na wyprzedażach raczej nie kupuję... Ceny również mam niższe jak na wyprzedażach, a ubrane może 1 - 2 razy... Też nie idą :D :D :D Szafa - moim zdaniem - jest trudna w sprzedaży. Tutaj wisi i wisi a na aukcji schodzi niemalże za pierwszym podejściem... A wymiany to już totalna katastrofa...

Drogie rzeczy

31 maj 2017 - 19:28:34

Cytat
B120
Jak drogo to źle, jak tanio- jeszcze gorzej. Mam masę nowych rzeczy w śmiesznie niskich cenach ( np. bluzka nowa z metką) i też nie idą.
Też mam to samo z niektórymi rzeczami. Jak naprawde chcę sie czegoś pozbyć, wystawiam bardzo tanio, jeszcze potem przeceniam, i nikt nawet nie zapyta.
A czasem odwrotnie, wystawię coś drożej, jeszcze nie zdażę przecenić, i się sprzedaje raz dwa.
To chyba po prostu trzeba czekac na tą jedyną naprawde zainteresowaną osobę, jeśli jej zależy, to i za drożej kupi. A jak rzecz się nikomu nie podoba, to nawet wystawienie za 50 groszy nic nie da.

Drogie rzeczy

31 maj 2017 - 19:48:54

Czasem podejście klienta jest nieodpowiednie a to dlatego ze z gory zakłada ze w necie kupi taniej i z takim przekonaniem grzebie w tych internetach w poszukiwaniu ciucha za 10zl wartego 100. Ja jestem osoba ktorej zalezy na przedmiocie to kupi w cenie jaka jest, chyba ze faktycznie jest przesadzona to omijam, ale nie robie draki, ze ktos sprzedaje uzywane ciuchy po 20-30zl bo to sprawa indywidualna. Sama nie sprzedam sweterka kupionego za 150zl w idealnym stanie za 20zl. Bądźmy realistami na tanie zakupy to do lumpeksu na wyprzedaż. Tutaj masz wybór marki, jakości i rozmiaru, jesli bardzo potrzebujesz danej rzeczy to ja kupisz :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Drogie rzeczy

31 maj 2017 - 21:41:03

Cytat
redhead28
No cóż każdy wystawia za tyle ile chce a czy znajdzie na to chętnego to już osobna kwestia. Ja widziałam nie raz jak dziewczyny wystawiały jakieś rzeczy kupione na przecenach a sprzedawały 4 razy drożej. Jak znajdą chętnego to dobrze a jak nie to i tak będą musiały cenę obniżyć.

Dokładnie
Jak zależy mi na jakiejś rzeczy z niedostępnej juz kolekcji to jestem w stanie zapłacic więcej zeby to miec


Poza tym ,,drogo" to pojęcie względne, dla jednego twoje ,,drogo moze byc tanio

Drogie rzeczy

31 maj 2017 - 23:04:04

Cytat
redhead28
No cóż każdy wystawia za tyle ile chce a czy znajdzie na to chętnego to już osobna kwestia. Ja widziałam nie raz jak dziewczyny wystawiały jakieś rzeczy kupione na przecenach a sprzedawały 4 razy drożej. Jak znajdą chętnego to dobrze a jak nie to i tak będą musiały cenę obniżyć.

Myślę,że masz rację.
Też czasem spotykam się z cenami (dla mnie) z kosmosu,ale dla innych może to okazje.Jak wspomniała któraś z dziewczyn...to wolny rynek,aczkolwiek czasem widzę przesadę.Biorąc pod uwagę jeszcze koszt przesyłki.
Cóż,decyzja o cenach to indywidualna sprawa każdego.
Nie sprzeda się,to będzie wisiało full czasu i tyle.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-31 23:05 przez czarownicaao.

Drogie rzeczy

16 cze 2017 - 12:42:58

50zł to drogie rzeczy? :O

Drogie rzeczy

19 lip 2017 - 19:52:25

O, dzięki wielkie za wszystkie porady :) Tego właśnie było mi trzeba :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Drogie rzeczy

27 lip 2017 - 18:39:23

O, dzięki wielkie :) Z całą pewnością mi się to przyda :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tanie sukienki ślubne