Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogaduszki wieczorową porą

24 sie 2017 - 00:57:30

@malmie
Wprawdzie Wenus jest zarezerwowana na koniec świata,
ale jeszcze jedna "Rusałka" na pewno się zmieści.
Pokazuj ten swój image.

@agata74
Bardzo mi przykro Agatko.
Wyrazy współczucia.:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-24 10:56 przez czarownicaao.

Pogaduszki wieczorową porą

24 sie 2017 - 13:15:18

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
agata74
;(;( a ja mam doła bo sie dowiedziałam że moj znajomy paralotniarz zginał na zawodach a jeszcze nie dawno z nim rozmawialam .
Musisz przetrwać, taki nasz los, nie będę cię pocieszać bo musisz to odreagowac, ale przykra sprawa, niestety. Szkoda tylko że tak młody człowiek, nazwisko jakieś znane?
Chłopak 23 lata a czy znane w swiecie Paralotniowym znane bo to członek naszej kadry.

Pogaduszki wieczorową porą

24 sie 2017 - 16:08:53

Cytat
agata74
Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
agata74
;(;( a ja mam doła bo sie dowiedziałam że moj znajomy paralotniarz zginał na zawodach a jeszcze nie dawno z nim rozmawialam .
Musisz przetrwać, taki nasz los, nie będę cię pocieszać bo musisz to odreagowac, ale przykra sprawa, niestety. Szkoda tylko że tak młody człowiek, nazwisko jakieś znane?
Chłopak 23 lata a czy znane w swiecie Paralotniowym znane bo to członek naszej kadry.
u współczuję ci
a wiesz jak ja poznałam mojego męża to latał na lotni. należał do sekcji lotniczej na Lublinku w łodzi.
Często jeżdził do bierzmiechowej polatać .
Lotnia była taka długa i trzymał ją w domu , jak miał raz i to kolejny raz wypadek (cały mój mąż) to lotnia wylądowała w hangarze .
Teraz chłopaki mają paralotnie jak twierdzi paralotnia nie jest tak bezpieczna jak własne sterowanie lotnią.

jeszcze od czasu o czasu lata i jezdzi na zlot . A najwięcej na szybowcu a jak nie może to bierze modele i idzie puszczać pod górę .

Pogaduszki wieczorową porą

24 sie 2017 - 16:49:04

@banach ja miałam okazje latac motolotnia świetna sprawa, na paralotni jeszcze nie latałam ale to kwestia czasu ;). niestety sporty lotnicze są mega niebezpieczne i czesto dochodzi do wypadków :(

Pogaduszki wieczorową porą

24 sie 2017 - 18:18:22

Ja to mam lęk wysokości, panicznie boję się jak muszę wejść na wyższy most, jak muszę to idę środkiem bez rozglądania się na boki:Pjak w górach weszliśmy trasą na szczyt, wszyscy oglądali widoki z góry a ja siedziałam na skale i drżałam:) dlatego mam szacunek dla osób które potrafią i mogą robić takie extremalne rzeczy, i zazdroszczę, może w innym wcieleniu nie będę takim trusiem:)

Pogaduszki wieczorową porą

25 sie 2017 - 08:47:54

Cytat
CzerwoneUsta
Ja to mam lęk wysokości, panicznie boję się jak muszę wejść na wyższy most, jak muszę to idę środkiem bez rozglądania się na boki:Pjak w górach weszliśmy trasą na szczyt, wszyscy oglądali widoki z góry a ja siedziałam na skale i drżałam:) dlatego mam szacunek dla osób które potrafią i mogą robić takie extremalne rzeczy, i zazdroszczę, może w innym wcieleniu nie będę takim trusiem:)
o to do samolotu tez nie wsiądziesz?

Pogaduszki wieczorową porą

25 sie 2017 - 10:47:36

Cytat
banach

o to do samolotu tez nie wsiądziesz?
Samolotem latam, nie widać co na zewnątrz:Pw samolocie miejsca środkowe, a mosty i góry to otwarta przestrzeń...mam tak od dziecka:)

Pogaduszki wieczorową porą

26 sie 2017 - 20:00:23

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
banach

o to do samolotu tez nie wsiądziesz?
Samolotem latam, nie widać co na zewnątrz:Pw samolocie miejsca środkowe, a mosty i góry to otwarta przestrzeń...mam tak od dziecka:)
pociesza moj brat też ma lęk przestrzeni ale po górach śmiga i nawet w zeszłym roku jak bylismy latem w gorach jechał kolejką górską krzesełkową byłam bardzo z niego dumna bo wiem ze musiał przezwycięzyć mega lęk ale dał radę i powiedział że nawet fajnie było ;)
U mnie w stolycy dzis pogoda cudna była troche sie pogrzeałam na słonku, rano latałam na miotle, posprzatałam , poprałam, pozmieniałam zasłonki w całym domu , zmieniłam poszewki ozdobne na poduszki,generalnie pobawiłam sie w dekoratora ;)a teraz usiadłam piję herbatkę i czekam az moja powsi noga czyli corka drakulka wróci do domu :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

27 sie 2017 - 11:00:17

Cytat
czarownicaao
Pokazuj ten swój image.
Obecnie jestem na etapie "modzenia", sukienka rodem ze starego pawlacza będzie podstawą :)Zobaczymy jak to wyjdzie :D ale na razie wyglądam w niej nieco jak sierota.

Pogaduszki wieczorową porą

27 sie 2017 - 11:55:30

To @agata74 miotła ci służy, dodatkowy napęd, przed końcem wakacji obskoczysz z renowacją całą chałupę:D córa napewno wakacje chce wykorzystać na maxa a mama w tym czasie ze ścirą i miotełką gania;)

@malmienowy styl w modzie "sierotka marysia", toż to dobry pomysł na pokaz:Da wiesz, czym starsze tym lepsze;)przeróbki starych rzeczy to fajna sprawa, masz to czego inni nie mają...takie ala Versace w domowym wydaniu, niepowtarzalne i jedyne, a nawet Versace jest powielany więc co zrobisz sama to jak literacki biały kruk:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

27 sie 2017 - 12:01:17

@CzerwoneUsta :D a może styl "od sieroty do białego kruka" nuci

Pogaduszki wieczorową porą

27 sie 2017 - 12:11:05

Cytat
malmie
@CzerwoneUsta :D a może styl "od sieroty do białego kruka" nuci

też trafia do serca;) niepowtarzalne i jedyne:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

27 sie 2017 - 12:40:41

Cytat
CzerwoneUsta
... niepowtarzalne i jedyne:D
Takie jakby białe kruki czarnego kota, brzmi zuchwale i napuszenie, ale co tam ;) Właśnie ! Trza będzie napompować znalezisko. No nic, będę działać, ale hot/not odwiedzę :D

Pogaduszki wieczorową porą

27 sie 2017 - 18:45:40

oooooo.....!!!
widzę że coś mnie ominęło?
:o

Pogaduszki wieczorową porą

27 sie 2017 - 21:24:54

Cytat
banach
oooooo.....!!!
widzę że coś mnie ominęło?
:o
malmie zostaje projektantką, ciuchy z pazurem w kocim wydaniu:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca magisterska - pomoc