Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

48 minut temu

Przebranżowienie lokalu

godzinę temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogaduszki wieczorową porą

22 sie 2017 - 20:38:45

Ooo, to chcieć takie mydłochcę to!a :D

duch z górki a powłoka pod górkę...i kto stworzył taką kombinację, komuś pierwotny podpadł;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

22 sie 2017 - 21:16:31

Pierwotny to ja mam lęk przed tym mydłem ;) chyba mi się przyśni ... będę wiała przed mydłem młodości.

Pogaduszki wieczorową porą

22 sie 2017 - 22:09:40

Cytat
malmie
Pierwotny to ja mam lęk przed tym mydłem ;) chyba mi się przyśni ... będę wiała przed mydłem młodości.
Co to za mydło i z czym go się je, jakiś wynalazek dla desperatów?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

22 sie 2017 - 22:12:39

Szare mydło ładnie zapakowane :) Właśnie, może najlepiej je zjeść :D :D i koniec z nim będzie :D

Pogaduszki wieczorową porą

23 sie 2017 - 09:00:09

eh ,,, juz bym wolała mieć starą powłokę i młode ciało he he...
ale jeszcze nie te lata , mam nadzieję że jeszcze długo pozyjemy dziewczyny a wiecie dlaczego ???
bo na szafie nikogo nie będzie a to jest wielka porażka , pomimo różnicy zdań i tak się dogadujemy no nie love
wczoraj obeszłam cały Port łódzki aby kupić kapcie z flauszu do kostek na wieczorne chłody i nico!!
nie ma wymiotło , chciałam wysłać je i niestety zmuszona byłam do kupna torebeczki na prezent taka kopertówka kolorek musztardowy dla 27 latki.
wczoraj było u nas zimno chodziłam w kurtce dziś jak patrzę będzie to samo
powtórka z rozrywki
zastanawiam sie kiedy pochować letnie sukienki ?:(

Pogaduszki wieczorową porą

23 sie 2017 - 09:33:59

@malmie nie dobrze jak duch nie jest kompatybilny z ciałem ;) co do szarego mydła to jest super własnie wczoraj czyściłam nim białe trampki świetnie usuwają wszelakie plamy. @banach "pomimo różnicy zdań i tak się dogadujemy no nie " bo to się nazywa szacunek dla siebie i dla innych :D co do kapci to poczekaj jeszcze z miesiac i sie pokażą. W stolicy tez zimno i mokro, ja od wczoraj mam labę padły serwery wiec nie mam chwilowo pracy więc upiekłam wczoraj ciasto z porzeczkami :D Wczoraj mało co nie padłam jak na westwing zobaczyłam kampanię dotyczaca świąt bożego narodzenia chyba przebili wszystko i wszystkich bo z reguły tego typu ozdoby były w listopadzie.

Pogaduszki wieczorową porą

23 sie 2017 - 11:21:14

@malmie, nooo...po jedzeniu to kosmos zobaczysz, wystrzelisz jak rakieta na planetę wenus;)a...to może o to chodzi, o wenusnuci
To teraz jasne:D szare mydło odmładza tkaniny...niby z ciałem powiązane ale to już obok:)kiedyś pamiętam moja babcia używała szarego mydła, było uniwersalne i do wszystkiego, może to o mydło chodziło że jest wiecznie młode a nie człowiek który go używa, w to jestem skłonna uwierzyć:)

A ja się pytam gdzie to normalne lato? Ma być poprawa od końca tygodnia ale teraz czuje się jesienny klimat...i jak tu normalnie funkconować jak bez mocnej kawy ani rusz, strasznie muli ta pogoda:P

@agata74 ciasto z porzeczką superchcę to!dzisiaj ja zrobię ale z borówkami, jeszcze mi zostały więc warto wykorzystać:)a że już kampania świąteczna to faktycznie wcześnie, może dużo towaru ich do tego skłoniło, szybciej zaczną więcej zejdzie, teraz to jużnic mnie nie zdziwi;)

@banach szafa to takie specjalne miejsce dla potrzebujących odskoczni, wchodzisz i poprawiasz sobie humor:D a kapcie jeszcze znajdziesz, a jak nie to walonki sobie spraw, super sprawa;)

Pogaduszki wieczorową porą

23 sie 2017 - 16:20:41

Cytat
CzerwoneUsta
@malmie, nooo...po jedzeniu to kosmos zobaczysz, wystrzelisz jak rakieta na planetę wenus;)a...to może o to chodzi, o wenusnuci
To teraz jasne:D szare mydło odmładza tkaniny...niby z ciałem powiązane ale to już obok:)kiedyś pamiętam moja babcia używała szarego mydła, było uniwersalne i do wszystkiego, może to o mydło chodziło że jest wiecznie młode a nie człowiek który go używa, w to jestem skłonna uwierzyć:)

A ja się pytam gdzie to normalne lato? Ma być poprawa od końca tygodnia ale teraz czuje się jesienny klimat...i jak tu normalnie funkconować jak bez mocnej kawy ani rusz, strasznie muli ta pogoda:P

@agata74 ciasto z porzeczką superchcę to!dzisiaj ja zrobię ale z borówkami, jeszcze mi zostały więc warto wykorzystać:)a że już kampania świąteczna to faktycznie wcześnie, może dużo towaru ich do tego skłoniło, szybciej zaczną więcej zejdzie, teraz to jużnic mnie nie zdziwi;)

@banach szafa to takie specjalne miejsce dla potrzebujących odskoczni, wchodzisz i poprawiasz sobie humor:D a kapcie jeszcze znajdziesz, a jak nie to walonki sobie spraw, super sprawa;)
nic z tego te kapcie to nie dla mnie robię paczkę do Anglii teraz potrzebuje je wysłaćzły

Pogaduszki wieczorową porą

23 sie 2017 - 17:08:14

@banach a, to inna sprawa, faktycznie umknęło że do wysłania:)ale torebka też dobrze, napewno sprawi przyjemność:)a sukienek nie chowaj, koniec tygodnia ma być letni:D

Pogaduszki wieczorową porą

23 sie 2017 - 17:11:59

Cytat
CzerwoneUsta
@banach a, to inna sprawa, faktycznie umknęło że do wysłania:)ale torebka też dobrze, napewno sprawi przyjemność:)a sukienek nie chowaj, koniec tygodnia ma być letni:D
podobno tak tak będzie ciepełko.
sukienki wiszą jeszcze na warcie na wieszaku.

Pogaduszki wieczorową porą

23 sie 2017 - 19:43:08

Musi być ciepło bo ja już planów narobiłam, jak w tv usłyszałam o powrocie słońca z wakacji:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

23 sie 2017 - 21:31:10

Wiecie co, w temacie mydła, to chyba trzeba go zajeździć ... mydelniczką. Trabanta zdobędę i przycisnę gaz, ale nie wiem czy bym się nie pośliznęła :D Zjedzenie mydła nie specjalnie przypada mi do gustu, bo nie chcę puszczać bańki nosem i tyłem nuci Wynika z tego, ze muszę nakupić trampek i czyścić do oporu idea a może nawet wprawy nabiorę ... i stanę się sławną czyścicielką trampek, a nieśmiertelność wtedy nabierze właściwego wymiaru hmm

U mnie sukienki na tapecie ;) nie chowam, zaklinam: czary mary, abrakadabra niech będzie ciepło ;) bo muszę się zrobić na rusałkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-23 21:34 przez malmie.

Pogaduszki wieczorową porą

23 sie 2017 - 23:02:51

;(;( a ja mam doła bo sie dowiedziałam że moj znajomy paralotniarz zginał na zawodach a jeszcze nie dawno z nim rozmawialam .

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

23 sie 2017 - 23:10:01

@agata74 przykre to. Był człowiek i nie ma.

Pogaduszki wieczorową porą

23 sie 2017 - 23:14:36

Cytat
agata74
;(;( a ja mam doła bo sie dowiedziałam że moj znajomy paralotniarz zginał na zawodach a jeszcze nie dawno z nim rozmawialam .
Musisz przetrwać, taki nasz los, nie będę cię pocieszać bo musisz to odreagowac, ale przykra sprawa, niestety. Szkoda tylko że tak młody człowiek, nazwisko jakieś znane?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca magisterska - pomoc