Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

Rewelacyjne okna

35 minut temu

e-papieros

59 minut temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogaduszki wieczorową porą

17 sie 2017 - 20:59:29

U nas to samo, słońce oszalało i przypieka jak opętane. Dobrze że u mnie nie było tego o czym piszą banach i Agata, już to kiedyś przerabiałam, drogi nieprzejezdne bo drzewa powywalało, lasy leżały a dachy fruwały, linie elektryczne pozrywane...ciężko było, dobrze że chociaż teraz ominęło nasze tereny.

@czaskomety szczęściara, ale deszcz chociaż padał czy też bokiem omija?

Pogaduszki wieczorową porą

18 sie 2017 - 07:07:37

no i następny dzień zapowiada się upalnie.
Niby się cieszyć ?! niby nie chwilami mam dosyć .
W tramwajach się po prostu nie wyrabia, smierdząci faceci oraz babki zapocone , tragedia najgorzej jak taka cholera stanie przy oknie albo usiądzie przed tobą.

Pogaduszki wieczorową porą

20 sie 2017 - 11:37:14

No i leje, dobrze że burzy nie ma, od wczoraj mokro wietrznie i bez kaloszy nie wychodż...a było już tak fajnie:)wcześniej wesele miałam po sąsiedzku, młodzi z domu a tu znienacka jak nie lunie, i to dopiero szczęście w nieszczęsciu, po 5 minutach przestało padać ale młoda fryz miała do poprawy...teraz to już śmieją się z całej sytuacji, ale wtedy to stresik był.

Pogaduszki wieczorową porą

20 sie 2017 - 12:59:17

u nas tez leje od rana i zimno bo tylko 18 + @banach zgadzam sie ze w komunikacji miejskiej nie da sie wytrzymac ludzie sa na bakier z czystoscią a jak sie ma taki węch jak ja jak pies mysliwski to masakra chodz sa tez takie przypadki gdzie laski cały flakon na siebie wylewaja bo one nie czuja a niestety wiecej nie oznacza lepiej. Ostatnio taka starsza babka w autobusie tak wiek ok 60 miała tak duszace ciezkie perfumy ze ja wymiekałam.

Pogaduszki wieczorową porą

20 sie 2017 - 13:22:50

W komunikacji miejskiej to jest taka mieszanka wybuchowa zapachów,że ktoś bardziej wrażliwy może nawet wysiąść kilka przystanków wcześniej-z musu.
Tragedia po prostu.

U mnie też chłodno-tak w sweterku chodzę.
Słoneczko znikło,a wczoraj cały dzień padało.
Teraz mam 21 stopni od północy.

Lecę robić dalej ogórki.Sezon ogórkowy u mnie rozpoczęty.
Szukam przepisów sałatkowych-z octem,bo z olejem już porobiłam
Miłego dnia :) .

Pogaduszki wieczorową porą

20 sie 2017 - 13:35:51

W komunikacji może czujniki zapachu byłyby wskazane...przy wchodzeniu jak zapika to drzwi się zamknął i problem rozwiązany, smrodek powyżej skali dopuszczalnej zamknie wstęp i uratuje innych pasażerów przez "omdleniem";)

Pogaduszki wieczorową porą

20 sie 2017 - 16:59:21

Cytat
CzerwoneUsta
W komunikacji może czujniki zapachu byłyby wskazane...przy wchodzeniu jak zapika to drzwi się zamknął i problem rozwiązany, smrodek powyżej skali dopuszczalnej zamknie wstęp i uratuje innych pasażerów przez "omdleniem";)
he he ,,,,

tu teraz 18st łódz
pogoda zwariowana
ja dziś świętuję:D
następna wiosenka przyleciała zły
wolałabym bym być ciągle młodaaaaaaaaaaaa eh........



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-20 17:13 przez banach.

Pogaduszki wieczorową porą

20 sie 2017 - 17:38:44

Cytat
banach
Cytat
CzerwoneUsta
W komunikacji może czujniki zapachu byłyby wskazane...przy wchodzeniu jak zapika to drzwi się zamknął i problem rozwiązany, smrodek powyżej skali dopuszczalnej zamknie wstęp i uratuje innych pasażerów przez "omdleniem";)
he he ,,,,

tu teraz 18st łódz
pogoda zwariowana
ja dziś świętuję:D
następna wiosenka przyleciała zły
wolałabym bym być ciągle młodaaaaaaaaaaaa eh........

Wszystkiego Dobrego :)

Pogaduszki wieczorową porą

20 sie 2017 - 18:17:16

Cytat
banach

ja dziś świętuję:D
następna wiosenka przyleciała zły
wolałabym bym być ciągle młodaaaaaaaaaaaa eh........

Wszystkiego najlepszego, spełnienia najskrytszych marzeńkwiaty

Pogaduszki wieczorową porą

21 sie 2017 - 08:24:26

oj dziewczyny !!!!:*:*
jaką radochę mi dałyście .
dzięki dzięki no cóż dzisiaj jestem już starsza o jeden dzień hi.... hi.... hi...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

21 sie 2017 - 19:49:07

No jak ten czas leci, Banach już prawie dwa dni starsza ;) i ja to samo. Deko ze spóźnionym zapłonem: wszystkiego najlepszego Banach cheers party

Pogaduszki wieczorową porą

21 sie 2017 - 22:56:50

A leci ten czas, normalnie powłoka nam się starzeje ale duch raczej ten sam, tylko zmory dnia codziennego dają się we znaki;)dzisiaj musiałam odwołać opłaconego kuriera ponieważ pewna osoba nie wie co to rzeczywistość:Pniektórzy tworzą sobie fikcyjny świat i nie zdają sobie sprawy jak to wszystko realnie wygląda...a ty siedż nad papierzyskami i uświadamiaj komuś takiemu że zachowuje się jak "obłąkana owieczka", i nic nie trafia przez ten twardy pancerz bo z realnym światem osoba ta nie ma praktyczni nic wspólnego, jestem wkurzona bo roboty mam więcej zły

A tak fajnie dzionek się zapowiadał, było słońce a póżniej jak nie lunie, zaczeło grzmiać...popadało, pogrzmiało i dalej poleciało, niebo teraz czyste, oby spowrotem nie wróciło bo czyściłam dywan i musi mi przeschnąć, dosyć był płukany przez kilka dni:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

22 sie 2017 - 19:46:10

No tak, u mnie duch jakby coraz śmielej sobie poczyna, a powłoka nie nadąża za nim :D Fikcyjne światy ludzkie to i mnie rozwalają czasami echhh ... niektórzy dowodzą mi, że przy pomocy mydła można osiągnąć wieczną młodość, baaa nawet otrzeć się o nieśmiertelność ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca magisterska - pomoc