Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

35 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

22 cze 2017 - 21:18:14

Cytat
CzerwoneUsta
I wszystko puste znając życie, no i jak tu iść do lasu:P
No puste :D jakby trza było usta zmoczyć to swoje musi być, no chyba że jaka kałuża czy źródełko ;)

Pogaduszki wieczorową porą

22 cze 2017 - 21:23:51

Ano niestety ludziska wszedzie smiecą bo uwazaja ze jak wspolne to jest niczyje
mozna to zniszczyc

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

22 cze 2017 - 21:30:12

@agata74 coś w tym jest - wspólne to niczyje - można zniszczyć, upaćkać, zadeptać ... co zostawimy przyszłym pokoleniom to wielu nie obchodzi, bo liczy się tu i teraz ... zabawa.

Pogaduszki wieczorową porą

22 cze 2017 - 22:40:53

Agata oni to w psychice mają tak zakodowane, nikt ich nie naprostował i "walą" gdzie popadniezły


malmie z pustego to i salomon nie naleje, żródełko to dobra sprawa, kałuże to zostawmy żabom im też od życia coś się należy;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

22 cze 2017 - 22:48:53

Cytat
CzerwoneUsta
... kałuże to zostawmy żabom im też od życia coś się należy;)
Kurcze wciąż zadziwia mnie Twoja dobroć Usta, Ty o wszystkich myślisz ... kochane Usteczka nasze o dobrym sercu serce

Pogaduszki wieczorową porą

23 cze 2017 - 02:03:45

Dziewczyny bardzo ciekawe mi tu rzeczy piszecie koniecznie w następnym roku muszę znaleść kwiat paproci.. dodam jako zawieszke w bursztynie do bukietu ślubnego..trzymajcie kciuki

Pogaduszki wieczorową porą

23 cze 2017 - 09:09:16

@malmie Tu i teraz jest bardzo wazne tylko szkoda ze nikt nie mysli że w tu i teraz tworzymy przysłosć . @usta ja nie wiem czy to brak naprostowania ja bardziej skłaniam się do totalnej ignorancji i egoizmu.

do poczytania z przymruzeniem oka ;https://pokolenieikea.com/2015/01/07/najwiekszy-blad-kobiety/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-23 12:00 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

23 cze 2017 - 20:20:40

Tak, Agato przeczytałam z przymrużonymi oczyma :D

Pogaduszki wieczorową porą

23 cze 2017 - 20:47:04

Agata ignorancja i egoizm to już najniższy poziom, ale coś w tym jest...a "błąd" czytałam, tylko oczy jakoś szerzej się otworzyły:)

Pogaduszki wieczorową porą

24 cze 2017 - 08:15:52

a dziś od rana słońca brak ?

na dodatek pada pomału.
Gdzie to lato ??
czy wogóle będzie prawdziwe lato?
Ja wczoraj oglądałam :07 zgłoś się:
i co normalnie usnęłam film ogladałam na wyrywki takie znużenie i nie wiadomo od czego poszłam spać prawie z kurami ?

Pogaduszki wieczorową porą

24 cze 2017 - 23:51:18

Cytat
banach
a dziś od rana słońca brak ?

na dodatek pada pomału.
Gdzie to lato ??
czy wogóle będzie prawdziwe lato?
Ja wczoraj oglądałam :07 zgłoś się:
i co normalnie usnęłam film ogladałam na wyrywki takie znużenie i nie wiadomo od czego poszłam spać prawie z kurami ?
U nas rano też padało, pogoda w kratkę, trawę kosiłam kilka dni na raty przez te zawirowania...muli strasznie, a lato to jakoś tak inaczej jak poprzednie lata, jak wakacje się zaczynały to tłumy ludzi przewijało się w stronę wody, a w tym roku jakoś tak cicho.
I zazdroszczę że możesz tak szybko zasypiać, mnie nawet jak muli to raczej i tak po północy dopiero mogę wskoczyć do łóżka, no chyba że na siedząco padam na twarz:)

Ale pogoda to chyba wszystkim wychodzi bokiem, na szafie też da się tozauważyć:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

25 cze 2017 - 21:00:43

O u mnie dzisiaj to tylko brać smołę i gotować, ale żar z nieba się lał, duuchota jak nie wiem, a już muszę uważać bom po dwudziestce i jakoś tak odbieram zmiany pogodowe niczym radar wiatrak
@she22 jak nosek ??

Pogaduszki wieczorową porą

25 cze 2017 - 21:25:46

U mnie w piatek cały dzień lało wczoraj wiało ale było ciepło dzis tez wieje i jest bardzo ciepło. podobno są grzyby w lasach trzeba bedzie sie wybrac troche naładowac baterie na łonie natury a dodatkowo moze i grzyby sie przyniesie ;)

Pogaduszki wieczorową porą

25 cze 2017 - 21:30:01

Hej Dziewczyny :) jakiś tydzień temu pisałam o problemach z moim nosem. Bałam się że jest złamany, ale na szczęście nie bylo żadnego powaznego uszkodzenia :) ulga ;)

Pogaduszki wieczorową porą

25 cze 2017 - 21:32:57

A u mnie znowu padało, zaleje i nie trza będzie na zalew chodzić, wodą jak rzeka ulicą płynęła:P
malmie, starość nie radość...teraz jak radar a póżniej nawet nie będziesz pamiętać co to radar:) to nie wiek, tylko meteopatia jak pisała wcześniej Agata, cierpisz przy każdym zawirowaniu pogody...i zobacz ile ludzi na to cierpiuff

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Popularna biżuteria