Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

04 gru 2016 - 21:22:23

@malmie no super, dobiłaś mnie. Latam jak ze sraczką, wszystko pali mi się rękach, a Pani przychodzi i mówi, że jeszcze to i tamto zrobi, i jeszcze na ciary pójdzie :D

Taa i sama do siebie już piszę @agata74



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-04 21:23 przez malmie.

Pogaduszki wieczorową porą

04 gru 2016 - 21:57:44

@malmie ja jestem z tego znana ze mam tzw. adhd trzeba byc dobrym organizatorem swojego czasu i wtedy wszystko idzie gładko. Ale zeby tak weseło nie było to chyba cosik mi sie córka drakulka przeziebiła a jutro jedzie na wycieczke musze ja przypilniowac by sie ciepło ubrała bo tego bym nie chciała by sie pochorowała. co prawda szprycuje ja witaminami ale to tez nie codziennie bo rano zapominam a wieczorem duzo rzeczy do szykowania i człowiek potem znów zapomina

jutro pobudka wczesna wiec musze sobie zrobic liste rzeczy do zrobienia coby nie marowac czasu. na pewno musze wybrac sie do znajomej kwiaciarni i zamowic sobie pojemnik z gąbką florystyczna do robienia stroika bo juz jakis zarys mam w głowie tylko musze miec kilka gadzetów łacznie z drucikami florystycznymi bo niestety na giełdzie kwiatowej nie ma takowych rzeczy :( a jeszcze dziecko mnie namawia na giełde kwiatowa tam mozna fajne ozdoby znależć ale nie wiem czy sie wyrobie z czasem i checiami.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-04 22:02 przez agata74.

Pogaduszki wieczorową porą

04 gru 2016 - 22:31:20

No widzę że agata czasu nie traci, jak burzauff i zamawiaj na "all" piżamę córce, napisz tylko żeby odrazu wysłali, ja dostaję przesyłki na 2 dzień kurierem po zakupie, po co córka ma mieć stresa przedświątecznego, a te pajacowe piżamy są fajne;)i lecz córę, śliczne ma imię:)


malmie, to piszesz że nie było na czym oka zawiesić, to aż tak byli "wypieszczeni"?? gdzie ci faceci, tacy wrrrrr naturalnie męscy...może zacharowują się fizycznie i nie widać ich w tej jakże obecnie "kolorowej" już codzienności??a ty wiesz że jak człowiek sam do siebie to już oznacza tylko jednolekarzmoże tyż dopadło cię jakieś tam wirusidło? I ja się pytam, dlaczego twoja czapa jest bardziej czerwona od moich ust...no dlaczego??

Pogaduszki wieczorową porą

04 gru 2016 - 22:50:55

a to moje skarpeciochy :D



Pogaduszki wieczorową porą

04 gru 2016 - 23:40:57

@malmie
@agata74
Dzięki kobietki za współczucie.
Bardzo mi potrzebne pocieszenie.Już dziś trochę jakby lżej,ale mimo wszystko wolę uważać i się oszczędzać,a do środy zostaję w domu,bo mogę nie zdążyć wysiąść z auta podczas drogi do pracy.
Jedzonko bardzo skromne zatem,ale...no jakby zatrzymało w końcu bieganie.Stoperany w pogotowiu non stop.

@agata74
Skarpetki super!!!
No to jest kobieta zadziwiająca-wszędzie zdąży.
Nie to,co ja-uziemiona przez sr...czkę. A hahaha!:D:D:D

Cytat
malmie
@malmie no super, dobiłaś mnie. Latam jak ze sraczką, wszystko pali mi się rękach, a Pani przychodzi i mówi, że jeszcze to i tamto zrobi, i jeszcze na ciary pójdzie :D

A hahahahaha!Ja też latam...:D:D:D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-04 23:43 przez czarownicaao.

Pogaduszki wieczorową porą

05 gru 2016 - 16:23:43

dzis przesadziłam z vit C i mnie przegoniło ;) byłaam dzis na ciorupach jak znajde chwilke czasu to obfoce i wrzucę i w biedrze kupiłam wrotki dla mojej corki bo marzyła

Pogaduszki wieczorową porą

05 gru 2016 - 16:48:35

Nadmiar jest szkodliwy;)skarpety powieszone z upominkami na mikołajki? Wrotki...pamiętam te czasy i jak pierwszy raz założyłam na nogi:D wklejaj swoje zdobycze??

malmie żyjesz czy się "wirusisz" i ledwo żyjesz??

Pogaduszki wieczorową porą

05 gru 2016 - 17:30:47

@czerwone usta naszczescie vit. c se nie przedawkuje bo sie ja wysiusia jedynie jelita zostana przeczyszcone ;) własnie zrobiłam dil życia kupiłam taka sciereczke nowa za 6 zł a w sklepie kosztuje ponad 200 http://www.shoptiques.com/products/michel_design_works-lemon-basil-kitchen-towel

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

05 gru 2016 - 18:27:07

Czarownico jak zwieracze ;) dajesz jeszcze radę :D

Usta, że jak ? Lekarz mówisz :D Co ja poradzę, że mam namiętną czapkę, a Ty stonowane usteczka. Nie boj się jeszcze żyję, ale dzisiaj jakiś dzyndzel na czołówkę mi wyjechał, oj powiem, że świczki mi w oczach się zapaliły, a jakie słownictwo mi się uruchomiło ... gdzie te ludzie tak gonią bez opamiętania chyba do nieba im spieszno.

Agata jakie skarpeciory cudne, w takich to każda zawartość ucieszy, nawet wypchane samym papierem ;)

Pogaduszki wieczorową porą

05 gru 2016 - 22:58:40

Współczuję, doła można dostać przez takich idiotów, dobrze że nic się nie stało.

A lekarz to od dziwnych przypadków...jak człowiek sam ze sobą i do siebie to już bida;)


agata, nie wiem kobito co ty łykasz ale zmysł wyszukiwania masz wyostrzony, weś ty zagraj w totka, a może akurat "cóś" tam trafisz, przy milionach stawiasz nam tu skrzynkę szampana;)

Pogaduszki wieczorową porą

05 gru 2016 - 23:54:39

@agata74
Ale Agatko przegoniło po sklepach,czy po toaletach?
Ja powolutku zaczynam konsumować pierwsze posiłki,ale...ostrrrrrożnie.:D:D:D

@malmie
Tak jest kochana-się melduję.
Nie jest źle-syn poszedł już dziś do szkoły,
a ja jeszcze pochoruję (Jego chwyciło pierwszego).
Pojadłam nawet troszkę kisielków,ryżu z marcheweczką
i takich tam specyfików.
Dzięki za zainteresowanie moim marnym losem.
Hahaha!:D:D:D

Z tymi ludziskami to bywa różnie i różni kretyni jeżdzą-nie wiadomo na kogo trafi człowiek.Nie zazdroszczę adrenaliny.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-06 00:03 przez czarownicaao.

Pogaduszki wieczorową porą

06 gru 2016 - 10:15:39

@czarownicaao przegoniło tylko raz a dobrze :D po sklepach tez przegoniło ale to raczej poszukiwanie czegos fajnego dzis sie zmobilizuje i wrzuce fotki .
@malmie wspołczuje stresu i oby wiecej sie juz nc nie przytrafiło, na kretynow nie masz rady :(
@czerwoneusta jak bym wygrała w totka to bym was zaprosiła na impre bysmy sobie zrobły taki babski wypad ze spa połaczony.w końcu była by okazja spotkac sie w realu :D
co do szampana to chyba lepsze wino ale z dobrej domowej np. gruzińskiej winiarni party bo szampan ten prawdziwy jest ochydny taki kwasior

Pogaduszki wieczorową porą

06 gru 2016 - 15:24:41

o ho ho ,,,,, co was tak mało ?
żadna na nic nie ma czasu , dziś u nas nawalił od rana śnieg .
Teraz na chodzikach zęby można zgubić .
Hej czy macie juz podarunki na świeta dla mężów i wielbicieli .love

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Pogaduszki wieczorową porą

06 gru 2016 - 18:23:02

Hał, hał kto był grzeczny ? Eci, peci z której łapy ? Komu rózgą przez plecy, a komu gryz cukierka ;)


Pogaduszki wieczorową porą

06 gru 2016 - 19:07:44

@banach u mnie snieg tez padał ale niewiele bo zaraz sie rozpuscił. podarunki powiadasz dla swoich facetów no to ja czesciowo mam bo kupiłam bluze i czekolade a i jeszcze bedziemy sobie kupowac wspolny prezent multi cookera ;)
@malmie cudny ten kociakowy mikołaj i ja poprosze gryza cuksa chyba byłam grzeczna Kotołaju ;)
a i wrzuciłam do naszego watku ciorupowego moje nowe zdobycze ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-06 19:08 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie się dowiedzieć ile dostanę za roszczenie ?