Obecnie rozmawiamy o:

rekuperacja Białołęka

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wejdzcie sobie na str. PP i cennik


Od dziś za paczkę pocztową ekonomiczną do 1 kg zapłacimy... 13zl - a było 9,5zł


powyżej 1kg 15zł

No to w przyszłym roku można śmiało wysyłać kurierem, bo cenowo nie będzie już żadnej różnicy, albo i drożej na poczcie będzie ściana

wszystko drożeje :/

Podwyżka 3,5 zł na paczce to wg mnie duzo

Cytat
starla77
Podwyżka 3,5 zł na paczce to wg mnie duzo

bardzo dużo, tym bardziej że koperty/opakowania też sporo wzrosły w grudniu czy styczniu...

to jest przeginka bo skoro paliwo tanieje to jakim prawem usługi drozeja?

listy zwykłe i paczki poszły w górę. Ale na szczęście polecone przesyłki / listy nie, przynajmniej na razie.

Cytat
Judaa21
listy zwykłe i paczki poszły w górę. Ale na szczęście polecone przesyłki / listy nie, przynajmniej na razie.

Ja ludzie sie na polecone przestawia to zobaczysz cene od razu podniosą....

tam gdzie są dostępne paczkomaty warto wybierać inposta, jest taniej. A jakość usług poczty polskiej niestety nie rośnie proporcjonalnie do cen.

Niedługo bardziej będzie się opłacać dostarczyć paczkę osobiście niż wysłać pocztą...niestety ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-01 14:38 przez marina1992.

No fakt inpost tańszy. W zeszłym tygodniu zamawiałam książkę inpostem tj 24 lutego, 25 dziewczyna ją do mnie nadała i do tej pory nie przyszła jeszcze. Pocztą jednak szybciej wszystko idzie.

No cóż poczta polska zawyża ceny ;/

Ja właśnie dzisiaj na poczcie byłam i dopiero się dowiedziałam. Niestety zdrożały. Pani z poczty mówiła,że zdrożały temu,że dużo osób z tego korzysta. Czyli chcą po prostu zarobić... Jakaś katastrofa

A dajcie spokój ja przeważnie wysyłam poleconym ale wczoraj miała do wysłania paczke i zaplacilam 15zl. Myślałam ze padnę. Juz lepiej wysyłać wszystko poleconym bo ceny bez zmian

Nie gadajcie za pocztą jest szybciej bo wyslalam polecony 22lutego i jeszcze nie doszlo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-01 21:15 przez last_dream.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka KARA dla mordercy- Kajetana P?