Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

na szafie są równi i równiejsi?

19 lut 2016 - 15:45:35

Dziewczyny już kilka razy administracja ukryła mi zdjęcia, twierdząc że umieściłam je w złej kategorii, choć ja osobiście tak nie uważam, sądzę że to jest stylizacja, załączam zdjęcie. Ale nie w tym rzecz, szukając inspiracji w kategorii stylizacje natknęłam się na oferty sprzedaży, gdzie na zdjęciu głównym stylizacja nie była pokazana, tylko sam sweterek, który użytkowniczka sprzedaje. Oczywiście zgłosiłam to do adminów, mija już 3 dzień a ta "oferta" nadal wisi w złej kategorii... Oczywiście ofert sprzedaży tej użytkowniczki umieszczonych w złej kategorii jest więcej, czemu nikt nic z tym nie robi?
(Moje zdjęcie które ukryli jest pierwsze, reklama to te kolejne)



na szafie są równi i równiejsi?

19 lut 2016 - 16:48:49

no niestety tak jest

na szafie są równi i równiejsi?

19 gru 2016 - 08:38:43

no my nie mamy na to wpływuuff

na szafie są równi i równiejsi?

19 gru 2016 - 09:33:46

Ah sprawiedliwość chyba nie istnieje :(

na szafie są równi i równiejsi?

19 gru 2016 - 09:44:16

Musisz pisać,pisać i pisać do skutku.
Najlepiej do Gaba.

na szafie są równi i równiejsi?

19 gru 2016 - 16:01:59

Może moderatorka któraś ma z tobą zatarg i tak w ramach "miłości" usuwa zdjęcia...zastanów się, może jest coś na rzeczy;)ja do tej pory nie wiem kto pousuwał mi kiedyś rzeczy i co było powodem, kilka tłumaczeń było, reszta jest milczeniem, nie dochodzę bo żal mi takich osób, które po złości podkładają świnię:)

na szafie są równi i równiejsi?

19 sty 2017 - 21:41:01

Jak wszędzie...

na szafie są równi i równiejsi?

19 sty 2017 - 21:47:39

Tu to jeszcze nic, na vinted to dopiero mają zasady z tymi zdjęciami... Ja tego osobiście nie ogarniam, po setnym ukryciu moich ofert przez administrację (gdzie innym osobom jakoś wolno było wystawiać całkiem podobne oferty), uciekłam stamtąd z krzykiem. A na innych portalach te same rzeczy wystawione przez mnie wiszą bez problemu. Na szafie takiego problemu póki co odpukać nie miałam.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

na szafie są równi i równiejsi?

19 sty 2017 - 23:41:37

Cytat
CzerwoneUsta
Może moderatorka któraś ma z tobą zatarg i tak w ramach "miłości" usuwa zdjęcia...zastanów się, może jest coś na rzeczy;)ja do tej pory nie wiem kto pousuwał mi kiedyś rzeczy i co było powodem, kilka tłumaczeń było, reszta jest milczeniem, nie dochodzę bo żal mi takich osób, które po złości podkładają świnię:)

właśnie zerknęłam w Twoją historię i w tamtym roku miałaś usunięte 2 rzeczy- paski- w 1 ofercie było po kilka sztuk i była to oferta wieloprzedmiotowa. Wcześniej w 2012 roku: niezgodne z regulaminem(prostownica), złe kategorie, nieprawidłowe opisy(dobijanie znaków zzzzzzzz)

na szafie są równi i równiejsi?

20 sty 2017 - 00:22:57

Cytat
nbbo
Cytat
CzerwoneUsta
Może moderatorka któraś ma z tobą zatarg i tak w ramach "miłości" usuwa zdjęcia...zastanów się, może jest coś na rzeczy;)ja do tej pory nie wiem kto pousuwał mi kiedyś rzeczy i co było powodem, kilka tłumaczeń było, reszta jest milczeniem, nie dochodzę bo żal mi takich osób, które po złości podkładają świnię:)

właśnie zerknęłam w Twoją historię i w tamtym roku miałaś usunięte 2 rzeczy- paski- w 1 ofercie było po kilka sztuk i była to oferta wieloprzedmiotowa. Wcześniej w 2012 roku: niezgodne z regulaminem(prostownica), złe kategorie, nieprawidłowe opisy(dobijanie znaków zzzzzzzz)

zzzzzzzzzzzz nigdy nie miałam w opisie, inne zniknęły bez podania żadnej przyczyny...wiem co wystawiałam i co zostało pousuwane, więc przepraszam ale ktoś tam sobie bawił sie kosztem szafowiczek i tyle w temacie, moderatorki wczeniej również nie wszystkie były ok, rządziły sie nie mając podstawowej wiedzy co mozna a czego nie, takie "co to nie ja" lub "ja ci pokażę bo mogę to zrobić", teraz to się już zmieniło pozytywnie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

na szafie są równi i równiejsi?

20 sty 2017 - 08:55:42

Faktycznie dużo się na szafie zmieniło, dobrze, że w tej kwestii pozytywne zmiany:)

bez podania przyczyny nie da się usunąć- po prostu Moderatorki nie mają takiej mozliwości- muszą wybrać opcję z powodem usunięcia i ten powód dostaje się zawsze w wiadomości wraz z informacją o usunięciu. A to ten opis z zzzzzzz. Możesz nie pamiętać bo to 2012 ;)


na szafie są równi i równiejsi?

20 sty 2017 - 08:59:59

Mi kiedys na szafie za jednym razem usunieto az 16 rzeczy bo byly dodane w zlej kategorii co nie bylo prawda !! a to w sumie nie pierwszy raz jak mam usuwane moze zazdroszcza ze mam az tyle rzeczy na sprzedaz lub ze sprzedaz mi idzie patrzac po komentarzach nie wiem albo robiac poprostu komus na zlosc :(

na szafie są równi i równiejsi?

20 sty 2017 - 09:41:08

Szafa to już w ogóle od dłuższego czasu funkcjonuje jak funkcjonuje...
jestem użytkowniczką od 6 lat, więc wiem, co mówie...
przede wszystkim dużo ludzi się odbiło przez prowizję, którą swego czasu narzucili, niestety to już nie jest ta szafa co dawniej... a szkoda

na szafie są równi i równiejsi?

20 sty 2017 - 09:54:40

pewnie dla moderatorki która usuneła ci stylizacja to taka gdzie widac całego człowieka( ewentualnie bez głowy) a nie tylko buty spodnie i zegarek no i kawałek rekawa ;) powinny byc jasno okreslone kryteria co to jest stylizacja i wtedy nie było by poblemu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Egzamin prawko