Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

na szafie są równi i równiejsi?

13 cze 2017 - 14:05:47

Jak przedmioty są ukrywane to może popatrzcie na to z innej strony wszak właściwa kategoria zwiększa "ryzyko" sprzedaży. Jak szukam spodni to nie zaglądam w biustonosze, a jeśli tam spodnie fajne wiszą to cóż, niechaj wiszą może czekają na amatora biustonoszy.

... no ja nie wiem, żeby w wątku o równych i równiejszych sugerować specjalne traktowanie malmie @edekzkrainykredek2 nie trzeba i tak poświęciłaś mi już tyle uwagi, że nawet czuję się ważna :)

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

na szafie są równi i równiejsi?

13 cze 2017 - 17:00:48

hi
Jeszcze ja! Jeszcze ja dorzucę swoje 3 gorsze.
@an1996 gdy Twój przedmiot zostanie ukryty/usunięty to otrzymujesz w PW i mailowo wyjaśnienie tego powodu. W przypadku stylizacji jest to:
Zdjęcie nie jest stylizacją - pamiętaj, że stylizacją jest cały zestaw ubrań z dodatkami przedstawiony na Tobie lub na modelce (Wasze Inspiracje). Pojedyncze elementy garderoby należy umieszczać w "Pokaż jedną rzecz ze swojej szafy". Ubrania zestawione ale nie założone również nie są stylizacją.

Jeśli widzicie przedmioty w złej kategorii, po prostu zgłaszajcie nadużycia (opcja widoczna przy każdej ofercie), a już my się tym zajmiemy konflikt

@edekzkrainykredek2 ostrzeżenie dostałaś za wulgaryzm. Wyjaśniłam Ci to w PW. Wyjaśniła to też w tym wątku @Maja. Dla przypomnienia i chęci gwiazdkowania kolejnych słów: nie jesteśmy wróżkami i nikt nie będzie zastanawiał się, czy pod gwiazdkami kryje się wulgaryzm czy nazwa kwiatka ;) Słowo jednoznacznie sugerowało wulgaryzm i słusznie otrzymałaś ostrzeżenie. Zatem w tym przypadku nie ma mowy o żadnych "równych i równiejszych".

Poza tym, Regulamin obowiązuje każdego użytkownika w takim samym stopniu i zachęcam każdą z Was do zapoznania się z nim. czyta
Regulamin Szafy: http://szafa.pl/regulamin.html
Regulamin Forum: http://forum.szafa.pl/regulamin.php

Jeśli macie jakieś wątpliwości - zapraszam do mnie lub do @Maja na priv. Jesteśmy tu po to, żeby wyjaśnić wszelkie wątpliwości lub skierować Was do odpowiednich osób/miejsc w celu rozwiązania konkretnych problemów związanych z Serwisami i ich funkcjonowaniem. :*

na szafie są równi i równiejsi?

16 cze 2017 - 12:38:55

Jako była moderatorka tego portalu - moje najszczersze kondolencje dla aktualnych modek. Widzę, że pretensje, kłótnie i cwaniactwo nadal na porządku dziennym. nbbo, kopę lat, dobrze Cię widzieć :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

na szafie są równi i równiejsi?

16 cze 2017 - 12:59:43

Cytat
sariel
Jako była moderatorka tego portalu - moje najszczersze kondolencje dla aktualnych modek. Widzę, że pretensje, kłótnie i cwaniactwo nadal na porządku dziennym. nbbo, kopę lat, dobrze Cię widzieć :)

Miło, że do nas wróciłaś po dłuuuugiej przerwie.
Co do szafy.. pretensji jest znacznie mniej ale zdarzają się. Nie każdy rozumie, że nie ma równych i równiejszych a jest po prostu regulamin :)

na szafie są równi i równiejsi?

16 cze 2017 - 13:55:57

@sariel hej miło Cię widzieć po tak długiej przerwie tańczy, i tak jak pisze @nbbo pretensji i nawet hejtu duzo mniej niz kiedyś i mnie to cieszy :D

na szafie są równi i równiejsi?

16 cze 2017 - 20:54:10

@sariel
Miło,że znowu jesteś.
Stęskniłam się za Twoimi stylizacjami.
Wszystko tu zrobiło się jakieś różowo-plastykowe i "modne".
Pozdrawiam.:)
(czarownic-art)


P.S.:Każdy chciałby być tym "równiejszym"...haha!



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-16 20:58 przez czarownicaao.

na szafie są równi i równiejsi?

17 cze 2017 - 17:04:35

Cytat
sariel
Widzę, że pretensje, kłótnie i cwaniactwo nadal na porządku dziennym.
:)
sariel napewno mniej, kiedyś to było ostro;)gdzie byłaś jak ciebie nie było, wcześniej bardziej się udzielałaś:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wypadek