Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

na szafie są równi i równiejsi?

20 sty 2017 - 17:32:43

Cytat
nbbo
Faktycznie dużo się na szafie zmieniło, dobrze, że w tej kwestii pozytywne zmiany:)

bez podania przyczyny nie da się usunąć- po prostu Moderatorki nie mają takiej mozliwości- muszą wybrać opcję z powodem usunięcia i ten powód dostaje się zawsze w wiadomości wraz z informacją o usunięciu. A to ten opis z zzzzzzz. Możesz nie pamiętać bo to 2012 ;)

[attachment 995467 Screenshot2017-01-2008-53-03.jpg]

Bez żartów...wyparowało mi z szafy co najmniej ponad 20 przedmiotów i powodów nie podano...zwyczajnie wyparowały i już, i ok może to zzzzzzzzzz było, można z pośpiechu wcisnąć cos i nie zauważyć, ale ten fakt usunięcia bez powodu zaistniał, a że nie miałam czasu i ochoty bawić się w detektywa więc to olałam, kiedyś moderatorki były inne a nawet wredne, a jeżeli nie modratorzy to kto? Więc to co tu się WCZEŚNIEJ działo to było jednak żenujące...teraz jest inaczej więc nie chce mi się nawet poruszać tego tematu, co było a nie jest ... odpuszczam.

na szafie są równi i równiejsi?

20 sty 2017 - 18:59:18

Ja również się nagimnastykowalam opisane było w należyty sposób.I Administracja mi usunęła kilkanaście ofert.Strasznie to jest nie fair.Wszystko na to wskazuje iż niektórzy są gorsi.Przykre...!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

na szafie są równi i równiejsi?

20 sty 2017 - 20:32:23

@CzerwoneUsta nie pamiętam już jak to wtedy było z tymi powodami- może faktycznie nie wyświetlały się wtedy. A moderatorki były inne, z tamtych czasów zostałam chyba tylko ja :)

@securitas1972 też zerknęłam- wszystkie opisy wyglądały tak jak te dwa pierwsze z góry z Twoich usuniętych przedmiotów więc chyba niezbyt prawidłowo:)


na szafie są równi i równiejsi?

21 sty 2017 - 06:34:19

Ciekawe co by moderatorka powiedziala na moje opisy hmm ?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

na szafie są równi i równiejsi?

21 sty 2017 - 16:17:25

Cytat
ankak1987
Ciekawe co by moderatorka powiedziala na moje opisy hmm ?

przykładowy z Twoich usuniętych:

,,szeroki pasek, szeroki pasek, szeroki pasek, szeroki pasek, szeroki pasek, szeroki pasek, szeroki pasek, szeroki pasek, szeroki pasek, szeroki pasek, szeroki pasek, szeroki pasek :-) raz załozony uniwersalny.''.

A pozostałe usunięte rzeczy są z powodem- licytacja- w opisach była informacja żeby proponować ceny co na szafie jest niezgodne z regulaminem. Poza tym widzę, że tez dość dawno to było.

Jak macie jakieś wątpliwości co do moderowanych przedmiotów to piszcie na priv- będziemy sprawdzać.

na szafie są równi i równiejsi?

21 sty 2017 - 17:53:36

Mi usunięto ofertę nowej pasty do zębów na wymianę, bo to podobno niedozwolony przedmiot...

na szafie są równi i równiejsi?

23 sty 2017 - 15:03:59

Z tym szerokim paskiem to raz dalam taki opis bo przegladajac innych osob opisy dosc czesto spotykalam lub spotykam nadal z takim opisem i raz pomyslalam ze ja dam tez taki.
A jesli chodzi o to drugie z tym proponowaniem ceny moglo byc tak ale nie musialo bo jakos nie przypominam sobie tego zebym az w 15 przedmiotach mialabym to proponowac ale coz klocic sie nie bede.
Moim zdaniem zawsze prosciejby bylo jezeli opis jest niezgodny mozna napisac do danej osoby i powiedziec przy tej danej rzeczy ma niezgodny opis i ma np tydzien na jego poprawe a jesli tego nie zrobi to go usuwamy. Bo latwiej jest cos poprawic niz jak usunie sie tak jak w mojm wtedy przypadku 16 czy 18 rzeczy na raz juz dokladnie nie pametam bo to bylo dawno bo wtedy trzeba myslec nad opisem i robic ponownie zdjecia jesli sie ich nie ma zapisanych. I mysle ze nad tym administracja moglaby pomyslec. Bo np dla mnie to by bylo super rozwiazanie tym bardziej ze staram sie tu codziennie zagladac.

na szafie są równi i równiejsi?

02 lut 2017 - 16:12:54

ja uwazam że te 100 znaków to przeginka po co na siłę kombinowac i opisywac jak by to conajmniej było opowiadanie . Takie opisywanie to jest dobre przy wystawianu rzeczy na sprzedaz

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

na szafie są równi i równiejsi?

03 lut 2017 - 09:26:41

Cytat
ankak1987

Moim zdaniem zawsze prosciejby bylo jezeli opis jest niezgodny mozna napisac do danej osoby i powiedziec przy tej danej rzeczy ma niezgodny opis i ma np tydzien na jego poprawe a jesli tego nie zrobi to go usuwamy. Bo latwiej jest cos poprawic niz jak usunie sie tak jak w mojm wtedy przypadku 16 czy 18 rzeczy na raz juz dokladnie nie pametam bo to bylo dawno bo wtedy trzeba myslec nad opisem i robic ponownie zdjecia jesli sie ich nie ma zapisanych. I mysle ze nad tym administracja moglaby pomyslec. Bo np dla mnie to by bylo super rozwiazanie tym bardziej ze staram sie tu codziennie zagladac.

Nie ma możliwości aby pisać do każdej osoby i prosić o poprawienie- to nierealne czasowo, poza tym nie ma wtedy możliwości sprawdzenia tego. Jednak już od bardzo dawna przedmioty z niepoprawnymi opisami nie są usuwane, a ukrywane- użytkownik dostaje informację o ukryciu przedmiotu wraz z powodem i mozliwością jego poprawy. Nie trzeba dodawać danej rzeczy ponownie:)

Cytat
agata74
ja uwazam że te 100 znaków to przeginka po co na siłę kombinowac i opisywac jak by to conajmniej było opowiadanie . Takie opisywanie to jest dobre przy wystawianu rzeczy na sprzedaz

być może niebawem się to zmieni ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-03 09:27 przez Maja.

na szafie są równi i równiejsi?

13 cze 2017 - 09:36:00

a wieć ja wczoraj miałam okazję sie przekonać że są równi i równiejsi a mianowicie dostałam ostrzeżenie on mederatrki która miała odmienne zdanie niż moje, dostałam upomnienie że dodałam wygwiazdkowany napis.... ale to ze mderatorka wypowiadała sie nie na temat to nie dostała upomnienia bo koleżanka jej oczywiście nie da bo po co:) tak więc moje drogie panie szafa schodzi na psy a raczej krąg gdzie koleżaneczki moderatorki czy jak je tam zwać maja swoje małe grono taki klubik psiapsiółki co dają ostrzeżenia innym ale swoich błędów nie widzą:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

na szafie są równi i równiejsi?

13 cze 2017 - 10:16:22

@edekzkrainykredek2 ostrzeżenie dostałaś ode mnie na skutek raportu innych użytkowniczek. Zgodnie z regulaminem na szafie zabronione jest używanie wulgaryzmów, nawet wygwiazdkowanych. Nie czyta się tego dobrze kiedy w wypowiedziach co któreś słowo jest wygwiazdkowane i trzeba się domyślać co autor miał namyśli. Moderatorki nie znają się między sobą, zwłaszcza, że kilka tygodni temu zakończył się nabór. Ponadto w wypowiedzi użytkowniczki o której mowa nie widzę nic niezgodnego z regulaminem ani odbiegającego zupełnie od tematu wypowiedzi. Natomiast Twoja ostatnia wypowiedź w tamtym wątku jest już zupełnym offtopem i kolejnym złamanym punktem regulaminu odnośnie nie komentowania na forum pracy moderatorów. Regulamin obowiązuje wszystkie użytkowniczki.

na szafie są równi i równiejsi?

13 cze 2017 - 10:46:02

Jak to w życiu bywa, wszędzie są równi i równiejsi.
Na szafie miałam usuniętych kilka rzeczy ale przynajmniej nie tak jak u konkurencji że usuwają mi bo twierdzą, że już jest taka oferta.
To jest dopiero kpina bez dwóch zdań.

na szafie są równi i równiejsi?

13 cze 2017 - 11:32:39

Vinted to w ogóle ostatnio tragedia. Płatne podbijanie, JAWNE wspieranie dziewczyn, które prowadzą handel outletowymi ubraniami, wystawianie negatywa oszustką (to jest hit!) i blokowanie kont jeśli się wspomni o 'dobrych zmianach' na tym portalu serce Tak oto dostałam bana do 2044 bez podania przyczyny, bez żadnej wiadomości ze strony administracji i bez możliwości wytłumaczenia - tam to dopiero jest "sprawiedliwość".
Szafa działa tak samo, zawsze ktoś będzie mieć taryfę ulgową ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-13 12:52 przez xkyokox.

na szafie są równi i równiejsi?

13 cze 2017 - 12:02:50

Jakos nie zaspexjalnie interesuje mnie wasze grono tak wiec każdy może napisać ze dał mi ostrzeżenie radzę zainteresować się koleżanka która nie pisze na temat a ostrzeżeń nie dostaje tak wiec wybacz ale mam was i cała politykę gdzieś:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Podrobiony podpis