Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lodówka - jaką kupić?

28 lis 2015 - 18:06:19

Cześć dziewczyny :)

Czy jesteście w stanie polecić mi jakąś dobrą lodówkę? Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem czegoś sensownego... Znacie jakieś wartościowe modele?

Lodówka - jaką kupić?

28 lis 2015 - 18:25:59

Liebherr, albo Bosh.

Lodówka - jaką kupić?

28 lis 2015 - 18:36:22

ja mam gorenje jest naprawdę bardzo dobra osobno na mrożonki komora rozmraża się bez siedzenia i pilnowania , a co najważniejsze mało spala prądu oraz zaletą jest rozmrażanie co pół roku.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 2/5

Lodówka - jaką kupić?

09 gru 2015 - 19:37:00

Najlepiej taką która ma bezproblemowy serwis i najmniej reklamacji. Dopytaj sprzedawce o to. Ja tak zrobiłam kiedy swoją kupowałam i chodzi juz 15 lat. Teraz może być już inaczej, najlepiej zapytaj które teraz lodówki nie mają reklamacji.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Lodówka - jaką kupić?

31 maj 2016 - 08:13:40

Przede wszystkim szukajcie chłodziarko zamrażarki. Nie wiem jak Wy, ale ja często zamrażam sezonowe warzywa, mięso, a nawet bulion, więc jest to dla mnie bardzo ważne. Spodobała mi się ta lodówka z Samsunga, ponieważ jest bardzo pojemna. No i ma klasę energooszczędności A+.


niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Lodówka - jaką kupić?

27 cze 2016 - 09:33:55

Zerknij sobie na lodówki Candy. Dobrze wykonane, niedrogie, pojemne ( sama taką mam).

Najlepiej wybierz się do jakeigoś sklepu stacjonarnego. Zerknij sobie na poszczgólne lodówki, zobacz jak wyglądają. Zerknij sobie do wnętrza i oceń czy odpowiada Ci ustawienie pólek ( jest to ważne).
Największa wystawka lodówek jest chyba w sklepach rtv Euro agd. Kupowałam tam jakiś czas swoją lodówkę. Jest tam opcja kupowania sprzętu na raty 0%.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Lodówka - jaką kupić?

06 lip 2016 - 10:39:57

Tak naprawdę to wszystko zależy od Ciebie gzie i za ile chcesz kupić lodówkę. Wiadomo, że im lepszy model tym droższy. Ja rok temu kupowałam pralkę w internecie z pomocą i-Raty. Wyszło mnie to bardzo tanio i oczywiście szybko.Ludzie obawiają się, że nie jest to bezpieczne jednak ja uważam, że to bardzo dobry i bezpieczny sposób na udane zakupy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sprzedaż na świstaku