Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pomysły na dodatkowy zarobek

28 lis 2015 - 17:24:29

Hej;) Z racji, że zbliżają się Święta i wydatki na pewno wzrosną.. pytam, czy macie jakieś dodatkowe sposoby na zarobienie paru groszy? Pewnie część odzyskuje jakieś pieniądze sprzedając ubrania... Inni rozwiązują ankiety, rozdają ulotki, pieką, gotują itd... a jak jest z Wami?
Pozdrawiam ;)

Pomysły na dodatkowy zarobek

28 lis 2015 - 17:50:39

w zależności od talentów i umiejętności:
- tłumaczenia
-prowadzenie stron internetowych
-moderowanie odpłatne stron zagranicznych- moja kumpela pracuje dla 2 czy 3 firm i ma ok 2,5-3 tys miesięcznie, pracuje w godz nienormowanych tyle że np. ma być 4 h na dobę na danym forum..sa to fora obcojęzyczne praca na umowę
- rękodzieło i sprzedaż i tu kto co umie
-szycie i przeróbki ubrań; szycie bucików, ubranek, legowisk, kocyków dla zwierzaków / towar chodliwy/
- biżuteria robiona ręcznie
-dekupaże
-korepetycje, pisanie prac, odrabianie zadań
- przepisywanie stron tekstu
- zajmowanie się dzieckiem u siebie w domu
-zajmowanie się zwierzakiem u siebie w domu jako pet sitter czy dom płatny tymczasowy
-pieczenie ciast na zamówienie / ogłoszenie, strona w necie ..../
-szykowanie potraw na imieniny etc na zamówienie np. pater z garmażerką
- robienie tipsów i paznokci / klientki przychodzą do domu- moja kumpela tak ma i zadowolona prosperuje/
-czesanie i makijaże na ślub i imprezy
-układanie taniej bukietów np. na ślub; u nas w kwiaciarni np. chcieli 600 zł a ja kupiłam kwiaty i babka florystka w domu mi za 50 zł ułożyła jej zajęło to godzinkę a ja zadowolona)i ona tez
-sprzedaż kosmetyków, chemii z niemiec- kumpela ma blisko granic i teraz szykuje sklep netowy i bedzie tam kupować i u nas sprzedawać
-nauka gry na instrumencie, śpiewu / ja za lekcje śpiewu płaciłam 60 zł za h/
-nauka języków obcych

Pomysły na dodatkowy zarobek

28 lis 2015 - 18:09:14

Ciekawy motyw z tym moderowaniem forów ;)) czy przepisywaniem tekstów. Dzięki

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na dodatkowy zarobek

29 lis 2015 - 15:55:08

ja już sporo razy miałam okazję opiekować się zwierzakiem jako pet sitter.. mieszkam w UK i gdybym miała na tyle czasu to mogłabym się tym zająć na codzień (tyle jest tych ogłoszeń), poza tym sprowadzam na życzenie z UK produkty niedostępnych firm w Polsce

Pomysły na dodatkowy zarobek

29 lis 2015 - 16:30:28

PROPOZYCJA ŁATWEJ KASY- WYSTARCZY DOBRY APARAT I TROCHĘ WOLNEGO CZASU ORAZ POMYSŁÓW.

Pomysły na dodatkowy zarobek

29 lis 2015 - 17:21:34

A ja po prostu znalazłam sobie drugą pracę ;]

Pomysły na dodatkowy zarobek

29 lis 2015 - 18:41:39

heja zarobic mozna przykladowo na pisaniu w artykulow jako copywriter bardzo duzo widzalam takich ofert , no i dodatkowy zarobek mozna znalezc gorzej ejst ze stabilizacja ...

Pomysły na dodatkowy zarobek

02 lut 2016 - 11:53:50

HEJ ! Po pierwsze chciałam napisać jak normalny człowiek !
Bez bajerowania i obiecywania cudów na kiju.

Szukałam programu partnerskiego który naprawdę będzie działał, będzie przynosił pieniądze i nie będzie zabierał mi setek godzin klikania w głupie reklamy - by zarobić teoretycznie 10 zł.

Trafiłam na ten adres www: http://nplink.net/0MbXKa7v

Jest to program partnerski NUTRIPROFITS

Skorzystałam z poradnika i bloga znajdującego się na stronie www.
Który uczy jak działać od podstaw.

Zainwestowałam kilka godzin pracy, a później nie robiłam nic, bo myślałam że kolejny raz marnuję czas. A tu nagle zarabiam 60, 120, 300zł i każdego dnia z tych kilku godzin pracy płyną małe ale regularne kwoty.

A wykonałam naprawdę niewiele pracy...


Zapraszam was na stronę którą podaję abyście tylko zapoznali się z programem NUTRIPROFITS.

Sami zdecydujecie czy warto.

Jak dla mnie pierwszy program partnerski z którego płyną realne i to całkiem spore kwoty !

Pozdrawiam i życzę dodatkowych zarobków !



zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 2/5

Pomysły na dodatkowy zarobek

02 lut 2016 - 11:59:38

Hej dziewczyny, ja mam Wam do zaproponowania coś bardzo ciekawego.
Za polecenie jednej osoby, która zainteresuje się kosmetykami bądź środkami czystości daję Wam od ręki 100zł. Bez umów i haczyków. 100zł za jedną osobę. Zainteresowane proszę o wiadomość, wszystko dokładnie wyjaśnię na priv:-)

Pomysły na dodatkowy zarobek

03 mar 2016 - 16:00:38

ja chce sobie zaczac dorabiac grając na gitarze, w zeszłym roku zapisalam sie na lekcje gry do szkoły Muzofilia w Warszawie i juz bardzo fajnie mi idzie, mysle ze niedługo bede mogła sobie dorobic na deptaku :D

Pomysły na dodatkowy zarobek

03 mar 2016 - 16:22:10

Cytat
fajneubrania
A ja po prostu znalazłam sobie drugą pracę ;]
Zrobiłam podobnie... ;)

Pomysły na dodatkowy zarobek

03 mar 2016 - 16:41:26

Sprzedawanie swojej bielizny nam fetyszystom :D temat kontrowersyjny spotykający się z falą krytyki (może uzasadnioną może nie) ale na pewno wiele dziewczyn to robi , wystarczy wejść na allegro czy inne strony z ogłoszeniami. Osobiście gdybym był kobietą robiłbym to samo.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Pomysły na dodatkowy zarobek

08 kwi 2016 - 20:51:26

W takich przypadkach mogą pomóc agencje pracy tymczasowej. Ja dwa razy wyjechałam - do Niemiec i Holandii - z agencją Human Pro. Wszystko było dobrze zorganizowane, pieniądze zarobione, jak najbardziej uważam, że agencje takie są przydatne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-08 20:51 przez MonaDD.

Pomysły na dodatkowy zarobek

19 paź 2022 - 10:41:25

Umiecie szyć?
Interesuje Was cosplay?
Polecam przeczytać https://www.iicd.pl/jak-zaczac-cosplay/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lodówka - jaką kupić?