Obecnie rozmawiamy o:

Monitoring domu

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Witam co kobiety lubią pić w weekend


Ja winko;)))


może drink a może piwko

a może dą lepsze zawodniczki co lubią czystąąąą wódkęę ??



miłego piątkowego wieczoru ;)

z tych rzeczy co wymieniłaś to najbardziej lubię drinka, piwo na końcu wino. Kiedyś piłam tylko wino ale już mi tak nie smakuje. Czystą wódkę też czasem wypiję

ja tylko wino, ewentualnie cydr jako alternatywę dla piwa, którego nie lubię:) Czysta chyba by mnie zabiła, drink czasem się zdarzy ale to sporadyczne sytuacje, np jak jestem w gościach i wina zabraknie, sama z siebie zawsze wybiorę wino , uwielbiam czerwone:)

W sumie zależy od okazji, ale lubię i winko i piwko, czysta nie bardzo, bardziej jakaś kolorowa w formie drinka

Ja lubie piwko ale po nim to sie tylko jeść chce :D Drineczkiem tez nie pogardze :)

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

ja na pierwszym miejscu winko , 2 miejsce drink a ewentualniena 3 miejscu piwko na ostatnim miejscu ;))czystej nie piłam od 3 lat ;))

Drink piwko a na koncu winko xd

'Złoty środek' - Cydr :D Uwielbiam kolor, smak, zapach. A na chłodne wieczory w formie grzańca.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 3/5

Jak dla mnie - dobry drink albo czerwone półsłodkie wino ;)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Zależy od humoru i okoliczności. Wieczorem winko/piwko, a na imprezę bardziej drinki.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Zależy kiedy. Martini i drinki na imprezkach, natomiast winko spożywać "we dwoje", ewentualnie do obiadu :p

jestem winoholiczką - kiedyś uwielbiałam białe półsłodkie, teraz ciągnie mnie do czerwonych i wytrawnych, ale kocham każde tak samo :D
piwo rzadko, wódki wcale, jak już to w drinkach, chociaż wolę te z rumem
mohito jest cudowne na gorące dni. zawsze latem kupuję limonki, miętę, cukier trzcinowy i wypijamy tego całe dzbanki, wtedy nie daję oczywiście rumu :p

Wszystko tylko nie piwsko, po więcej niż jednym umieram następnego dnia mniej więcej do 18-tej.
Jak już mam wybierać to drinusie, ale z czystą. Za kolorową nie przepadam :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cześć