Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 1/5

Prosze o rade Dziewczyny;)

14 paź 2015 - 19:25:22

Strasznie podoba mi sie piosenka,chciałabym żeby moje wesele bylo na luzie;) i stad wybór piosenki na pierwszy taniec,co o niej sadzicie:P



:)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-14 19:40 przez rozi22.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Prosze o rade Dziewczyny;)

14 paź 2015 - 19:50:21

smutna - mi sie nie podoba

Prosze o rade Dziewczyny;)

14 paź 2015 - 19:52:09

Piosenka fajna, ale mi nie podoba się "ryczący" głos wokalistki.. Postawiłabym raczej na wykonanie grupy Sylwa Band ;) oczywiście to tylko taka mała sugestia :)

Prosze o rade Dziewczyny;)

14 paź 2015 - 19:59:20

Hmmm, no rozumiem że Ci się podoba, mi też. Ja bym takiej jednak na pierwszy taniec nie wzięła (ona czeka, a on pojawia się i znika...) no nie, znalazłabym inną ulubioną z bardziej pasującym tekstem. Ale jeśli na przykład miałabym piosenkę, która jest dla mnie i dla mojego faceta bardzo ważna, bo np. to pierwsza, którą razem tańczyliśmy, albo kojarzącą się z pierwszym pocałunkiem, seksem, czy też obydwoje uwielbiamy jej słuchać, to bym chyba ją wzięła bez względu na tekst. Co do tej mam jeszcze jedną wątpliwość: jak to tańczyć?

niezweryfikowana
Posty: 262
Ostrzeżenia: 1/5

Prosze o rade Dziewczyny;)

14 paź 2015 - 21:14:41

tanczyc przytulanca a w sumie tekst sie zgadza bo moj facet pojawia sie i znika bo wyjezdza a ja na niego czekam:P

Prosze o rade Dziewczyny;)

14 paź 2015 - 21:21:27

Skoro pasuje Wam tekst, masz pomysł jak to zatańczyć, to bierzcie tę piosenkę i już :)

Prosze o rade Dziewczyny;)

15 paź 2015 - 11:46:49

No właśnie-jak będziecie tańczyć przy niej?Piosenka fajna...))Chociaż już trochę sobie wyobrażam...tylko sukienka nie moze być obcisła i fajnie można nią ``majtać``(nie znalazłam innego słowa)))

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Prosze o rade Dziewczyny;)

15 paź 2015 - 11:59:09

W sumie to taka sobie, nie lepiej coś klasycznego? może Whitney?brawo

Prosze o rade Dziewczyny;)

15 paź 2015 - 12:49:08

My wybraliśmy u siebie Sinatrę - New York, uwielbiamy ten kawałek, a ponadto jest w takim tempie że populanrre 'na 3' z kilkoma obrotami wygląda świetnie.

Przez 3 minuty dreptać w lewo i prawo to troszkę kiepska opcja. Jeśli masz większą liczbę gości, to pomyśl że wszyscy będą przez te kilka minut wpatrzeni w Was. Najlepiej puśćcie sobie ten kawałek i nagrajcie sobie to jak tańczycie na telefon. Zobaczysz czy da to taki efekt jaki chcesz, czy nie będzie to komiczne czy coś.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kontrowersyjne czy nie jak sie na to zapatrujecie?