Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

Klimatyzacja w bloku

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

wybory do parlamentu

05 paź 2015 - 02:35:32

A czy Drogie Panie wybierają się na wybory? ;) Jeśli tak, to na kogo będziecie głosowały? Ja szczerze mówiąc jeszcze nie wiem i tak czytam, przeglądam strony różnych partii. W zasadzie dużo mówi się o PO i PiS tak więc wiadomo czego od nich oczekiwać. Na tych jednak nie chcę głosować. Za to ostatnio przeczytałam postulaty jednego z reprezentantów Lewicy i jak na razie zgadzam się z tym. Mam jeszcze trochę czasu, tak więc jeszcze się zastanowię.
A dla ciekawych tutaj [moderacja - link] są postulaty o których pisałam.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-05 07:06 przez moderator.

wybory do parlamentu

05 paź 2015 - 07:58:36

Każdy obiecuje tylko gruszki na wierzbie a potem i tak robi co chce. Pchają się tylko do koryta jak świnie by się nachapać a zwykłych Polaków, problemy Polski, jej zadłużenie zwyczajnie mają gdzieś. Odkąd ukończyłam 18 lat nie opuściłam żadnych wyborów, ale głęboko się zastanawiam czy jest sens uczestniczyć w tegorocznych, choć to Mój Obowiązek względem Polski.

wybory do parlamentu

14 paź 2015 - 13:09:38

A jak zatem widzisz Parlament? Dużo słów krytyki, a nie powinnaś wrzucać wszystkich do jednego worka. No przyznaj się, czy naprawdę rzetelnie zaineresowałaś się lokalnym działaniem posłów u Ciebie w mieście i regionie? NIe można oceniać po tym, co się dzieje w mediach, bo to faktycznie powoduje odruch wymiotny. Zastanów się nad lokalnymi rozwiązaniami i co kto dobrego zrobił dla mieszkańców Twojej okolicy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak pozyskać klientów w grupie na fb