Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

stłuczka

25 cze 2015 - 16:03:32

tak się składa moje Panie, że dziś zaliczyłam swoją pierwszą stłuczkę a mianowicie spotkanie z autobusem. Może pocieszycie mnie i opowiedzie o swoich zdarzeniach drogowych? ;(

stłuczka

02 lip 2015 - 15:30:01

mi koleś wjechał w dupkę :D ...stałam przed przejściem, przepuszczałam pieszych, a koleś się zagapił i skasował cały tył, dobrze ze na przejscie nie zdążyło wejsc dziecko, bo na skutek uderzenia auto podjechało ze 2 metry

stłuczka

02 lip 2015 - 15:32:30

Hehe moja też była pierwsza z autobusem :P A wszystko przez chłopaka na skuterze, oszczędzając jego obiłam autobus heheh. Długo miałam traumę

stłuczka

02 lip 2015 - 15:35:13

ostatnio mąż mnie zganił jak otwierałam drzwi i leciutko zaczepiłam auto obok. żadnego śladu nie zostało, ale foch był przedni. I bozia go ukarała - wczoraj zarysował prawy bok o słupek, a dzisiaj lewy.

Mi się stłuczka nigdy nie zdarzyła. Zdradzę ci sekret: nie mam prawka i nie prowadzę :)

Spokojnie. Najważniejsze że nikomu nic sie nie stalo

niezweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 5/5

stłuczka

06 lip 2015 - 15:08:25

Ja jak wyjeżdżałam z parkingu to lekko zarysowałam zderzak auta, które było dosłownie przytulone do mojego i koleś domagał się odszkodowania strasząc mnie swoim znajomym prawnikiem :D

stłuczka

06 lip 2015 - 15:38:32

nam kiedys wjechano w tył, huk przy tym ogromny na szczescie nikomu nic sie nie stało samochody lekko powgniatane. co do stłuczek z autobuse to radze sie dobrze zaznajomic z przepisami bo nie zawsze jest to z winy kierowcy osobowego auta. przy dł autobusach przegubowych to jest wyraznie okreslone ze jesli stłuczka miała mijsce w przeniej czesco to jest to wina kierowcy autobusu ( nawet jesli osobówka wymusiła) jesli w tylnej to osobowego.wiem to od kolegi ktory jezdzi autobusami :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kamera do monitoringu