Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozwód ?

24 cze 2015 - 11:00:00


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-20 17:54 przez 1991patrycja1991.

Rozwód ?

24 cze 2015 - 11:13:35

O matko bierz nogi za pas i uciekaj! A co na to Twoja mama? No chyba widzi jak traktuje cie ten pożal się Boże pseudo mąż, chyba pozwoliłaby ci zamieszkać z dzieckiem u siebie? Nie potrzebujesz wiele miejsca łóżko i kąt na łóżeczko dla małej... współczuje ci bardzo. Mam nadzieję że dziewczyny pokierują cie gdzie powinnaś udać się po pomoc, fakt jest taki, żę absolutnie nie możesz z nim dłużej być i proszę nie pisz, że go kochasz...

Rozwód ?

24 cze 2015 - 11:19:19

O matko, co za gnój. Uciekaj od niego czym prędzej! Tak jak pisze koleżanka wyżej, czy nie mogłabyś poszukać pomocy u matki? To Twoja mama i pewnie nie pozostawi Cię na pastwę losu. Albo dom samotnej matki?

Rozwód ?

24 cze 2015 - 11:21:03

zostaw gada ! NIGDY W ŻYCIU nie pozwól żeby jakikolwiek facet podniósł na Ciebie rękę, a pózniej córka będzie na to patrzyła. Też mieszkam z partnerem ( mieszkanie jest w prawdzie moje) mamy roczną córkę ale jeśli mówię mu że ma się nią zając bo ja wieszam pranie albo po prostu jestem zajęta to nawet okiem nie mrugnie . jeśli nie chcesz się rozwodzić to daj mu do zrozumienia że skoro on ma Cię w dupie Ty też go miej. FACET to tylko facet ( ja swojego też kocham) ale na boga nie dałabym się poniżyć. bo w imię czego?? zastanów się i albo doprowadz go do porządku albo pozwij o alimenty i skończ to ( ja bym go spakowała w ciągu kilku chwil)

Rozwód ?

24 cze 2015 - 11:42:05

nie mam prawa go spakować, bo to mieszkanie jego ojca i mąż płaci za nie
Jak już wcześnie pisałam jest dobrym ojcem, pomaga mi przy małej, ale NAS już nie ma..
Do mamy nie mam możliwości iść mieszkać. Ona sama mieszka nie u siebie. Mieszka u swojego konkubenta razem z moją siostrą. Wszyscy pracują na zmiany. Nie miałabym odwagi wprosić się do nich z malutką córeczką, która budzi płaczem co 3 godziny..

Rozwód ?

24 cze 2015 - 11:43:19

Jak dziewczyny piszą powyżej uciekaj .Uciekaj od faceta który ie po prostu nie kocha i prędzej czy później i tak znajdzie sobie kobiete do której cos może poczuje.Teraz myśl o sobie i o corce nie daj się zastraszyć.Idz do opieki społecznej załóż niebieską karte oni pomogą ci znaleźć miejsce w domu samotnej matki.Tam umożliwią ci darmowego prawnika i wywalczysz alimenty i na dziecko i na siebie bo to z jego winy znalałas się w takiej sytuacji.Oni ci pomoga znaleźć złobek prace a po czasie mieszkanko socjalne.
Wiem jak to typ twojego męza ,pewny siebie ogier po pudle który zneca sie nad swoją żoną bo do sielniejszego boi sie skoczyc.To poprostu jest frajer i w domu i w w wiezieniu.Powiedz mu żeby pochwalił się kumplom z pudła jak tam znowu trafi co robi z tobą to będzie jeszcze gorzej jak frajer.
Uciekaj od takiego życia dziewczyno jesteś młoda masz zycie przed sobą myśl o corce.Bo jeśli bedie się wychowywać w takich warukach to zniszczycie jej psychikę co odbije sie na życiu dorosłym.Chyba nie muszę ci pisać że takie osoby nie potrafią często sobie życia ułozyc i trafiają na takich właśnie ogierow .Sama jesteś przykładem.Zyjac tak jak teraz od małego zakoduje sobie w głowie ze tak ma być i ze to jest normalne ,podświadomie będzie szukac takiego samego.

Kochana idz do opieki oni nie zostawia cie bez pomocy .Walcz o siebie.

Myślisz ze mała bedzie kochała faceta który leje i wyzywa jej mamusie?Tego chcesz ja nauczyć?

Ja jak czytam takie cos to mnie az trzęsie.Zgłaszaj każdorazowe pobicie ,dzwon po policje, do rozwodu będziesz miała dowody na to jak cie traktuje .Pomysl ,chcesz zyc takim zżyciem>?Nie każdy facet taki jest i kiedyś na pewno poznasz kogos kto będzie cie szanował.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-24 11:57 przez filipekkrol.

Rozwód ?

24 cze 2015 - 17:47:16

Dziękuje Filipekkrol za rade.

A czy któraś z Was umie odpowiedzieć na moje pytania ?

Rozwód ?

24 cze 2015 - 18:07:04

Najlepiej idź do jakiego prawnika, on najlepiej Ci doradzi :) Wiem, że w wielu miastach są porady prawne udzielane bezpłatnie, także na co czekasz :) Jeśli chodzi o mieszkanie to zależy czy jesteś jego współwłaścicielem, czy to własność męża, jeśli jesteś współwłaścicielem to raczej coś Ci się należy :) I współczuję Tobie takiej sytuacji, ponieważ jesteście młodym małżeństwem i młodymi rodzicami, wszystko powinno dopiero się zaczynać, a nie kończyć....

Rozwód ?

24 cze 2015 - 18:09:12

tak jak pisałam. Wlaścicielem mieszkania jest ojciec męża, bo na niego prosto szło wziąść kredyt.. Mąż spłaca raty, a ja tu jestem tylko zameldowana

Rozwód ?

24 cze 2015 - 18:13:14

Jeśli jesteś na utrzymaniu męża i zajmujesz się dzieckiem i domem - a wychodzi, że tak jest, to mąż nie może Ciebie zostawić bez niczego, Tobie alimenty też się jakieś należą, aczkolwiek potwierdzić to może jedynie osoba kompetentna w tej dziedzinie, prawnik :)

A próbowałaś może rozmawiać z mężem, że jeżeli się nie zmieni to Was straci, że już nie będzie widywał córeczki tak często, jakby tego chciał? tylko rzadziej, Może to coś pomoże



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-24 18:14 przez Monisiaaaaa.

Rozwód ?

24 cze 2015 - 18:17:37

spotkała się wielka tragedia , idż do prawnika idz do biura LIGI KOBIET poszukaj jej w swoim mieście tam mają darmowe porady prawne ,a czy ty nie możesz mieszkać u swojej rodziny no nie wiem u ciotki babci wujka . Tego małżeństwa nie da się już naprawić ojciec dziecka nie zasługuje na nie . Złóż papiery o rozwód zrób obdukcję bądz silną kobietą nie daj się temu bydlakowi poniżać.Załatw sprawę po cichu i wtedy postawisz go pod mur ja wiem ,nie będzie łatwo ale szkoda twojego zdrowia i dziecka które będzie musiało patrzeć na ten pijany ryj.

Rozwód ?

24 cze 2015 - 18:25:24

Mąż czuje się bez winy. To ja jestem zła, bo jestem złą matką, bo jestem nienormalną żoną itp Cały czas słysze takie określenia. Nie chce nikomu z rodziny zwalać się z małym dzieckiem. Wiedziałabym, że przeszkadzam.. Już wole dom samotnej matki niż prosić się kogoś o tak wiele..

Kurcze z tym pobiciem to troszkę źle zrozumiałaś. Fakt faktem uderzył ale nie mam żadnych siniaków więc obdukcja jest bez sensu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-24 18:28 przez 1991patrycja1991.

Rozwód ?

24 cze 2015 - 18:28:49

Dziewczyny dobrze Ci radzą. Podejmij mądrą decyzję i odejdź :) Bądź silna. Pozdrawiam :)

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Rozwód ?

24 cze 2015 - 18:29:21

Szukaj w swoim mieście miejsc, gdzie pomagają takim kobietom jak Ty - pierwsze kroki możesz skierować do MOPSU- dostaniesz info z pierwszej ręki i skierują Cię do odpowiedniego ośrodka, gdzie możesz szukać pomocy. Na początek nie mów nic mężowi, co zamierzasz robić - nie musi o tym wiedzieć. Nie Ty pierwsza i nie ostatnia jesteś w takiej sytuacji... Nie jest łatwo, ale trzeba walczyć o swoje szczęście i znać swoją wartość...

Odnośnie mieszkania - teoretycznie nie mogą Cię z tamtąd wyrzucić, bo jesteś zameldowana. Porozmawiaj też z mamą i konkubentem, czy nie mogłabyś tam się wprowadzić w razie czego, zapytaj też o kwestie mieszkaniowe w MOPS czy zapewnią ci mieszkanie, czy dorzucą się do jakiegoś mieszkania jeśli coś wynajmiesz dla siebie, a może mają jakieś zastępcze.

Alimenty - w razie rozwodu mąż będzie musiał zapewne płacić za dziecko i Ciebie (ale doinformować trzeba się adwokata)

W internecie jest wiele info na temat kobiet w Twoim położeniu choćby http://www.niebieskalinia.pl/

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Rozwód ?

24 cze 2015 - 19:16:59

"Pocieszę" Cię; będzie jeszcze gorzej, a Ty nadal go sobie kochaj.
Weź się w garść. To jest prostak i tyran emocjonalny, a od takich jak najdalej i to jak najszybciej. Tylko tłuk może wmawiać,że zabiorą ci dziecko bo nie wychodzisz z nim na spacer w niepogodę.
Ty wdepnęłaś w przysłowiowe g. ale dlaczego narażasz na to dziecko?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-24 19:18 przez PaniGami.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stłuczka