Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

ubrania z lidla

28 maj 2015 - 08:59:08

Witam, chciałabym zapytać jakie jest wasze zdanie jeśli chodzi o temat ubrań z lidla. W necie można znaleźć wiele artykułów odnośnie rzeczy sportowych i butów, że są dobrej jakości itd. Co jednak uważacie o ubraniach. Lidl praktycznie w każdej akcji promocyjnej prezentuje ubrania, dlatego ciekawi mnie, czy macie jakieś doświadczenia, związane z kupowaniem w lidlu. Jeśli nie pamiętacie wcześniejszych ofert to możemy obgadać bieżącą [moderacja - link].

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-28 09:27 przez moderator.

ubrania z lidla

28 maj 2015 - 09:44:18

Kupiłam kiedyś dziecku spodnie i po jednym praniu nadają się tylko na plac zabaw. Poza tym nie pamiętam czy coś jeszcze kupowałam, ale szczezre mówiąc nie ciągnie mnie do Lidla bo jakoś nigdy nie mają nic ciekawego, nawet jak coś jest ładne to jest bardzo słaba jakość.

ubrania z lidla

28 maj 2015 - 10:07:30

Kupuję w Lidlu spodnie i piżamki synkowi, bo są fajnej jakości, kolorowe, a przede wszystkim ceny przystępne, co jest dla mnie bardzo ważne. Spodnie dziecięce są dobrej jakości, według mnie.

ubrania z lidla

28 maj 2015 - 10:33:23

W Lidlu kupuję przeważnie odzież sportową, bo naprawdę warto. Nie różni się ona jakościowo, od tych firmowych typu Nike, Adidas itd., a kosztuje czasami nawet 3 razy mniej.
Poza tym kupuje ciuchy dla mojej bratanicy i dla córki szwagierki (jedna ma 2 latka druga 1 roczek) i ich mamy były zawsze zadowolone z jakości tych ubranek.
No i moja mama kupiła kurtkę w Lidlu i też była zadowolona.
Jeżeli chodzi o zwykłe ubrania to przeważnie kupuje bluzki dla siebie w 2-pakach i uwielbiam je, a poza tym to lubię bardzo bieliznę z Lidla, jest ładna i wygodna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-28 10:35 przez maretka.

ubrania z lidla

28 maj 2015 - 10:44:13

Ja póki co zakupiłam tam tylko legginsy, ale jestem zachwycona ich jakością. Prałam je już kilkakrotnie i nic się z nimi nie dzieje.

ubrania z lidla

28 maj 2015 - 12:28:34

odzież dziecięca i sportowa jest ok, natomiast zwykła... dość średniej jakości. trzeba brać o rozmiar mniejsze rzeczy niż sie ma normalnie. Wiadomo, szyte na niemki :) miałam ciążowe rzeczy i buty. Buty wytrzymały ze 2 miesiące, mimo, że z sieciówek u mnie wytrzymują minimum 2 sezony. a ciążowe po wszystkim nadawały się do wyrzucenia

ubrania z lidla

28 maj 2015 - 15:17:31

odzież sportową naprawdę opłaca się tam kupować. Za taką cenę. Oczywiście nie ma co porównywać rzeczy z Lidla z Adidasem. Jednak rzeczy z Lidla spełniają spwoje zadanie i nie mogę się na nie skarżyć nawet przy intensywnym używaniu. Obecnie wyczekuję na tydzień rowerowy.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

ubrania z lidla

28 maj 2015 - 15:42:17

Ja najczęściej kupuje dziecku pizamki i czasem dla siebie jakieś koszulki, ale to wtedy kiedy są dodatkowo obniżone ceny. Co prawda jakość średnia, ale za takie pieniądze można sobie pozwolić - no nie oczekujmy jakiś rewelacji za takie ceny. kiedyś kupiłam bawełnianą bluzkę taką dłuższa za 4 zł i do spania rewelacja :)

ubrania z lidla

28 maj 2015 - 16:09:48

Ja się własnie też przymierzam do ciuszków z Lidla. Szczególnie, że na siłownie nie chodzę, więc nie muszę się "pokazać" w Adidasach :D A jednak niewygodnie mi się ćwiczy w "cywilnym stroju" :D szczególnie, że ten: [moderacja - link] staniczek jest taki uroczy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 09:53 przez moderator.

ubrania z lidla

28 maj 2015 - 16:31:54

Ja mam sporo ubrań z Lidla, głównie sukienki. Mam ich kilka, 3 pary spodni oraz koszulki w dwupakach i legginsy.
Z jakości jestem zadowolona, niektóre ubrania mam już po 3-4 lata, są często użytkowane i w ogóle się nie niszczą.
A jeżeli chodzi o rozmiar- to tak jak któraś z dziewczyn wyżej wspomniała rozmiary choć są zazwyczaj od s-xl, to często są duże, i ja nosząc zazwyczaj M-L, swobodnie mieszczę się w S. :)

ubrania z lidla

28 maj 2015 - 19:24:27

Zapomniałabym... mam dżinsową sukienkę z Lidla - kosztowała 29zł, chodziłam w niej całe lato i będę chodziła kolejne - ciuszek był bardzo dużo razy prany i nadal wygląda ok.

ubrania z lidla

29 maj 2015 - 08:57:49

Cytat
ancyka
Ja póki co zakupiłam tam tylko legginsy, ale jestem zachwycona ich jakością. Prałam je już kilkakrotnie i nic się z nimi nie dzieje.

również mam legginsy z Lidla, świetnie się układają i są starannie wykonane, prałam je już parę razy i nie widzę, żadnych zmian w jakości lub kolorze. a na dodatek cena była bardzo atrakcyjna- 12,99zł :)

ubrania z lidla

11 cze 2015 - 20:06:30

Ja znalazłam fajną alternatywę ***ą ubrania w super cenach. Są sprowadzane z Chin ale płaci się w naszej walucie i można się z obsługą w razie czego dogadać po polsku.

ubrania z lidla

11 cze 2015 - 20:12:58

Kupuję tam jeansy do pracy, koszule jeansowe, bo są fajnej jakości, ale przeraża mnie fakt kupowania butów do biegania w Lidlu, które są źle wyprofilowane. Odzież sportowa - fatalnej jakości, nieporównywalna z Adidas, Nike, Asics.

ubrania z lidla

11 cze 2015 - 20:19:58

Też mam odzież sportową z Lidla :) biustonosze sportowe oraz krótkie i długie spodnie. Mąż ma dresowe spodnie, które wręcz mu wmusiłam, bo "jak to z Lidla?", a teraz są Jego ulubionymi. Po wielu praniach nic się nie dzieje z materiałem, nadal trzymają fason, no i 100% bawełna :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Liga Światowa: Polska – Rosja Transmisja NA ŻYWO! Stream ONLINE HD