Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 4/5

skutki ?

05 maj 2015 - 10:39:21

dziewczyny mam kilka pytań, mam nadzieję, że posłużycie mi dobrą radą. Od niecałego roku biorę tabletki antykoncepcyjne Kontracept. Przed rozpoczęciem ich brania wykonałam zalecane badania. Czułam się dobrze, ale teraz od jakiegoś czasu czuję ciągłą senność, drażliwość a moje okresy są bardzo obfite i bolesne. Wykonałam badania kontrolne i wszystko jest w normie, miałam obniżone żelazo więc przyjmowałam je przez miesiąc. Myślicie, że to jak się czuję spowodowane jest przez tabletki? wiem że musze powiedzieć o tym ginekologowi na następnej wizycie, i z tym wiąże się kolejne pytanie. Czy podczas brania tabletek kiedy chodzicie do lekarza on wykonuje wam usg? Bo mi nigdy nie zrobił.

skutki ?

05 maj 2015 - 10:46:07

Trzeci taki sam wątek? :o
Nigdy nie miałam USG przy okazji tabletek.
Nie wiem, dlaczego źle się czujesz.

skutki ?

01 sie 2015 - 13:35:13

no może to być kwestia kiepsko dobranych tabletek, ja kiedyś brałam przez 2 lata, teraz znowu planuję zacząć, tylko tym razem chciałabym jakieś inne. Powiedz o tych wszystkich objawach dla ginekologa, może właśnie zmieni Ci tabletki :)
W związku z przyjmowaniem tabletek jako tako nie robi się usg, tylko tak generalnie jeśli coś się dzieje albo dla kontroli, więc pewnie tym razem by Ci zrobił

skutki ?

09 paź 2015 - 16:38:22

ja strasznie źle się czułam po wcześniejszych tabletkach anty, lekarka mi zmieniła na nowe i w końcu odżyłam :) jednak wiele zależy od tego jakie tabletki przyjmujesz :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nazwa bloga