Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

motywacja na diecie

12 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy ! chcę uratować sukienkę

18 kwi 2015 - 16:57:48

Hej dziewczyny, dziś kupiłam mega piękną sukienkę.
Niestety Pani mi ją zapakowała z wieszakiem do reklamówki, i chyba ten wieszak pozaciągał ją przy dekoldzie :( Lub te oczka same poszły...

Moja mama twierdzi, że ona jest tak wykończona, a raczej nie wykończona, że oczka będzie puszczać wszędzie ;(
Pomyślałam, żeby w tej sytuacji troszkę krawcowa powiększyła dekolt, ale czy to coś da...

Boję się też o reklamację, to prywatny pawilon.. :(


pomocy ! chcę uratować sukienkę

18 kwi 2015 - 17:07:05

ja bym starała się ją zwrócić. Po przeszyciu może stracić krój.

pomocy ! chcę uratować sukienkę

18 kwi 2015 - 17:10:17

moim zdaniem to kwestia materiału :) i jego wykończenia proponuje zanieść do krawcowej i podwinąć górę żeby oczka nie leciały



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-18 17:11 przez Aguliii.

pomocy ! chcę uratować sukienkę

18 kwi 2015 - 17:11:18

Niestety jestem tego samego zdania, co Twoja mama - ta sukienka jest niewykończona, a materiał taki, że właśnie będzie puszczał oczka, moim zdaniem trzeba by to było porządnie obszyć (zawinąć materiał przy brzegach na dwa razy i przeszyć, albo przynajmniej obszyć jakąś lamówką).

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

pomocy ! chcę uratować sukienkę

18 kwi 2015 - 17:17:47

niech Ci krawcowa dorobi jakąś wstawkę lub kołnierzyk :)

pomocy ! chcę uratować sukienkę

20 kwi 2015 - 10:34:19

Podejdź z sukienką do krawcowej i zapytaj ją czy da się coś z tym zrobić. ;)

pomocy ! chcę uratować sukienkę

20 kwi 2015 - 10:48:12

masakra ja bym ja zwrociła jest uszyta nie tak jak powinna .Ja wiem ze teraz jest taka moda na nieobrobione brzegi ale nie kazda tkanina sie do tego nadaje. Az starch uprac taka kiecke bo bedziesz miec ja cała w oczkach

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

pomocy ! chcę uratować sukienkę

20 kwi 2015 - 10:56:39

Hm, krawcowa powinna pogłębić dekolt i założyć część materiału, żeby się znowu nie strzępiło.

pomocy ! chcę uratować sukienkę

20 kwi 2015 - 11:00:45

Jeszcze pytanie czy tylko dekolt tak jest wykonczony czy rekawki i dol rowniez bo jak tak to wszystko trzeba przeszyc bo po praniu same oczka poleca i po sukience

pomocy ! chcę uratować sukienkę

20 kwi 2015 - 11:40:42

ja bym zwróciła tą sukienkę, oczka poleca coraz niżej-chyba żeby naszyć naokoło coś-co by zatrzymało te oczka,bo jak naokoło będzie przeszyte -to oczko dalej nie pójdzie.

pomocy ! chcę uratować sukienkę

21 kwi 2015 - 22:36:53

Sorry ale kupiłaś niewykończony badziew, to samo będzie dziać się przy rękawach i na dole sukienki. Oddałabym bez wahania.

pomocy ! chcę uratować sukienkę

21 kwi 2015 - 22:45:09

Oddaj i opieprz ze syfy sprzedaja

pomocy ! chcę uratować sukienkę

21 kwi 2015 - 22:48:53

Hej, sukienka jest wadliwa i należy ja zareklamować,oczka lecą gdyż jest źle wykończona. To nie mogło się stać z powodu zapakowania wieszaka. Radzę Ci zwróć sukienkę i zażądać zwrotu gotówki, bo nie będzie nadawała się do chodzenia. Pozdrawiam.

pomocy ! chcę uratować sukienkę

03 maj 2015 - 22:47:23

Materiał powinien być podwinięty i przeszyty lub dodana lamówka. Jak masz paragon to możesz oddać to niewykończone coś i niech kasę oddadzą...



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciekawe do poczytania