Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

dzisiaj o 10:45

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

piekne wlosy

26 sty 2015 - 21:01:42

Proszę o Waszą radę bo ja zgłupiałam. Zawsze miałam długie włosy (takie jak teraz są najkrótsze) Jednak mnie denerwują... ploczą się, rozdwajają, źle układają itd. Myślę o skróceniu tak jak na 3 zdjęciu, jednak pewnie będę żałować bo wolę długie włosy :( jednak moje strasznie mnie wkurzają. Każdy mówi, że potem się żałuje, jak to jest? i czy w ogóle będzie mi pasowała taka długość? ( chcę włosy jednej długości, nie lubię grzywek i cieniowania itd) proszę i rady:)



piekne wlosy

26 sty 2015 - 21:06:36

Moim zdaniem powinnam ściąć włosy, bo takie jak masz teraz są kompletnie bez żadnego kształtu. Poza tym, masz dość pociągłą buzię, długie włosy jeszcze bardziej ją wydłużają. Na Twoim miejscu skróciłabym je do ramion, wyprostowała i zmieniła kolor na jednolity.

Edit: Grzywka na bok też byłaby wskazana. Nie czesz włosów do tyłu, bo masz pociągłą buzię i wysokie czoło i ją wydłużasz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-26 21:09 przez konwalia20.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

piekne wlosy

26 sty 2015 - 21:08:54

Długie zniszczone włosy nie są ozdobą. Tnij.

piekne wlosy

26 sty 2015 - 21:09:48

kolor jest jednolity, po prostu przez wakacje trochę były rozjaśnione:) a co masz na myśli pisząc kształt? raczej jestem przeciwna stopniowaniu włosów, wolę jedną długość, ale sama nie wiem

piekne wlosy

26 sty 2015 - 21:14:38

Na pierwszy rzut oka widać, że dawno nie ścinałaś włosów, bo są zniszczone i niezbyt zadbane. Jak już totalnie w grę nie wchodzi ścięcie, to chociaż podetnij końcówki. Chodzi mi o to, ze nie masz na głowie żadnej fryzury (loków, prostych włosów, boba), one są po prostu takie nijakie. Po prostu długie i tyle. No i tak jak mówiłam, pomyśl o grzywce na bok żeby zakryć czoło.

piekne wlosy

26 sty 2015 - 21:16:53

wole umrzeć niż mieć grzywkę! :D podciam je co 2 miesiące właśnie i to sporo - one po prostu mają taką niezbyt lśniącą formułę :/

piekne wlosy

26 sty 2015 - 21:18:35

zetnij do ramion i zacznij intensywnie pielęgnować:odżywki, maski, oleje a odrosną Ci ładne, zadbane i nie będą się plątały

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

piekne wlosy

26 sty 2015 - 21:19:20

Cytat
juliar123
wole umrzeć niż mieć grzywkę! :D podciam je co 2 miesiące właśnie i to sporo - one po prostu mają taką niezbyt lśniącą formułę :/

To może trzeba się zdrowiej odżywiać ;)

piekne wlosy

26 sty 2015 - 21:19:40

Poza tym, mówisz, ze nie chcesz cieniowanych włosów, a to co pokazałaś, to właśnie włosy cieniowane. (?)

Czemu tak sie wzbraniasz przed tą grzywką? Przecież nie mówię o grzywce prostej, tylko delikatnej na bok.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zmiany na forum i nowe powiadomienia