Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 272
Ostrzeżenia: 1/5

50 wiadomosci

25 sty 2015 - 09:53:42

dziewczyny czy ja mam taki straszny bubel czy nikt juz sie tu nie wymienia??? codziennie wysylam po 50 wiadomosci o wymiany...i nikt tylko zapraszaja do kupna co mnie irytuje.skoro pytam o wymiane to nie chce kupowac;/ i nie pytam o rzeczy najmodniejsze tylko takie ktore zaloze nawet o staniki..niekiedy wole oddac kilka rzeczy ktore leza i wziac za to jedna bym tylko chodzila. wiec po co te opcje wymiany

50 wiadomosci

25 sty 2015 - 09:57:52

Jeśli masz ciuszki niezbyt fajne to wiadomo ze nikt nie będzie chciał się wymienić.Teraz jest tyle sh na każdym kroku gdzie takie rzeczy można już za złotóke kupic.

zweryfikowana
Posty: 272
Ostrzeżenia: 1/5

50 wiadomosci

25 sty 2015 - 09:59:03

ale mam same nowe i markowe...nie mam nic z wada ...i czy nie jest oplacalane np ze ja wezme od ciebie stanik a dam spodnie czy dwie bluzki itp

50 wiadomosci

25 sty 2015 - 10:11:18

Przy propozycji wymiany szukałam u danej osoby rzeczy która cenowo byłaby adekwatna, więc jeśli ktoś chciałby wymienić się za mój stanik to nawet nie ważyłabym się proponować wymiany za 2 pary spodni :P może ktoś u Ciebie nie znajduje rzeczy która byłaby odpowiednia za daną rzecz;) no nie wiem, ale w sumie kiedyś często się wymieniałam, a aktualnie również preferuje sprzedaż.Ale to z tego względu, że już nie mam miejsca na kolejrze ciuszki ;)

50 wiadomosci

25 sty 2015 - 10:29:48

Widocznie komuś nie odpowiadają Twoje ubrania...

50 wiadomosci

25 sty 2015 - 10:33:01

Ja nie pisze ze masz rzeczy z wadą czy brzydkie ,masz po prostu najzwyklejsze ciuszki gdzie w każdym sh można już kupic.To jest włąsnie powod ,wszędzie jest tyle sklepów sh gdzie są naprawdę rzeczy na czasie i dlatego dziewczyny są już napchane ciuszkami ,że szkoda nawet tracic na wysyłke.

I lepiej isc do sh wypatrzeć cos fajnego przymierzyć niż wymieniac się w ciemno niewiedząc czy będzie pasować i tracic na wysyłke ,gdzie za tą wysyłke można włąsnie wydac często za nową rzecz w sh.U nas np. w ROBANIE zdarzają się takie rzeczy które aktualnie wiszą np. w hm.A nikt ci nie da rzeczy na czasie ,za którą ktoś zapłacił w sieciówce drogo z nowej kolekcji za ciuszek który w sh można już znaleźć za grosze.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-25 10:38 przez filipekkrol.

50 wiadomosci

25 sty 2015 - 10:38:34

przejrzałam 3 pierwsze twoje strony i dałam sobie spokój z resztą tobie może sie wydawać że masz fajne itp innym już nie bardzo:)

50 wiadomosci

25 sty 2015 - 10:40:54

Cytat
edekzkrainykredek2
przejrzałam 3 pierwsze twoje strony i dałam sobie spokój z resztą tobie może sie wydawać że masz fajne itp innym już nie bardzo:)
No włąsnie :)

50 wiadomosci

25 sty 2015 - 10:52:12

ja się nie lubię wymieniać. Wystawiam ubrania żeby się ich pozbyć i mieć luźniej w szafie, wymiana mi w tym nie pomoże :(

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

50 wiadomosci

25 sty 2015 - 11:26:40

Cytat
mylasek
ja się nie lubię wymieniać. Wystawiam ubrania żeby się ich pozbyć i mieć luźniej w szafie, wymiana mi w tym nie pomoże :(

potwierdzam, mam tak samo

50 wiadomosci

25 sty 2015 - 11:32:06

Cytat
justynka8891
Cytat
mylasek
ja się nie lubię wymieniać. Wystawiam ubrania żeby się ich pozbyć i mieć luźniej w szafie, wymiana mi w tym nie pomoże :(

potwierdzam, mam tak samo

Racja. Z resztą kiedy wystawiasz jakiś ciuch to zaznaczasz opcję, czy chcesz to sprzedać, czy wymienić na coś innego. Jeśli ktoś zaznaczył opcję tylko sprzedaż to nie rozumiem po co wysyłać do takiej osoby zapytania o wymianę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy rząd powinien pomóc frankowcom?