Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co z tą szafą?

09 sty 2015 - 13:16:51

Część dziewczyny!
Wróciłam na szafę po ok. rocznej przerwie i zastanawiam się czy tu w ogóle jeszcze coś się dzieje. Przyznam, że zwabiła mnie informacja o braku prowizji. Super, extra, od razu wystawiłam kilka rzeczy, ale czy ktoś tu jeszcze kupuje? Wymienia się? Pytam serio, bez żadnych ukrytych reklam czy tekstów "wejdźcie do mnie i napiszcie co z moją szafą nie tak!".
Na forum też chyba za dużo się nie dzieje?

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Co z tą szafą?

09 sty 2015 - 13:21:02

Przez prowizję faktycznie było ciężko ale ostatnio sytuacja zaczyna się stabilizować :)

Co z tą szafą?

09 sty 2015 - 13:44:40

Cytat
Finka1988
Przez prowizję faktycznie było ciężko ale ostatnio sytuacja zaczyna się stabilizować :)

Uffff, dałaś mi nadzieję :D.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Co z tą szafą?

10 sty 2015 - 21:44:25

No z Szafą wszystko w porządku. Same zmiany tu i ówdzie, można rzec zmiana goni zmianę tak

Co z tą szafą?

10 sty 2015 - 22:07:04

za duzo tych zmian, kiedys bylo lepiej, wszystko popsulo sie gdy wprowadzili prowizje i inne niepotrzebne glupoty jak wygasanie ofert itp. Teraz probuja wrocic do tego co bylo, ale to juz nie to samo, ludzie sie zrazili do szafy

Co z tą szafą?

10 sty 2015 - 22:26:48

Też mnie ostatnio zbyt często na szafie nie było. Ostatnio znowu jednak zaczęłam tu zaglądać i widzę, że jest lipa. Kiedyś nawet na forum działo się więcej. Jakaś taka dziwna ta szafa się zrobiła...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Co z tą szafą?

10 sty 2015 - 22:29:19

Cytat
villemo225
... Jakaś taka dziwna ta szafa się zrobiła...

Nie, ona nie jest dziwna, to jest egzemplarz z limitowanej serii :D

Co z tą szafą?

11 sty 2015 - 14:57:23

Cytat
malmie
Nie, ona nie jest dziwna, to jest egzemplarz z limitowanej serii :D

Hahahahah no w sumie coś w tym jest :D

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

Co z tą szafą?

11 sty 2015 - 15:06:00

co do zmian przeraża mnie ostatnia, czyli sposób wyświetlania zdjęć na głównej, co oni wymyślili... Zdjęcia się zlewają, a strona główna stała się przez to nieczytelna, oczopląsu można dostać...

Co z tą szafą?

11 sty 2015 - 15:20:41

Ms Senioryta-z Twoim profilem wszystko w porządku. Wystwiłaś bardzo fajne rzeczy, ale trochę cierpliwości. Dziewczyny muszą po świętach i sylwestrze odsapnąć, zbilansować budżet i będzie dobrze.

Ms Senioryta-z Twoim profilem wszystko w porządku. Wystwiłaś bardzo fajne rzeczy, ale trochę cierpliwości. Dziewczyny muszą po świętach i sylwestrze odsapnąć, zbilansować budżet i będzie dobrze.

Kliknęłam 2 x i się 2x zapisało.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-11 15:22 przez elka8555.

Co z tą szafą?

12 sty 2015 - 15:49:39

Cytat
karpa14001
za duzo tych zmian, kiedys bylo lepiej, wszystko popsulo sie gdy wprowadzili prowizje i inne niepotrzebne glupoty jak wygasanie ofert itp. Teraz probuja wrocic do tego co bylo, ale to juz nie to samo, ludzie sie zrazili do szafy

Ech, niestety trzeba przyznać rację. To już nie to samo miejsce co kiedyś :/.

Kolejne zmiany na forum. Nie wiem czy coś to zmieni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-26 16:49 przez Ms_Seniorita.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobór ubrań do sylwetki