Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 08:53:46

Kontynuacja wątku offtopowego.

Cz. 1 tutaj: http://szafiarenka.pl/7/7900752/takie-offtopy.html

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 09:11:38

Dziewczyny mamy nową częśćtańczyparty

Wiki pewnie minusowała osoba sfrustrowana, która nie umiała się odnieść do tego co piszemy, więc postanowiła rozdzielić nam plusy i minusy. A niech się dziecko cieszy, tyle jego;)

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 09:25:44

O, mamy drugą część :)
Puma, dziś jeszcze bardziej z.bał mi się humor. W drugiej turze wybrali nową panią prezydent i nie wiadomo co mnie czeka, bo umowę mam tylko do końca lutego :( A poza tym wczoraj padło nam auto, wracając od teściów. Ciągle do niego dokładamy, ciągle coś się w nim psuje. Już nie ma sensu ładować w nie kasę, bo i tak przy sprzedaży będziemy stratni. Trzeba by było zmienić na coś młodszego, ale kasy zbytnio nie ma, a nie wiadomo co ze mną dalej będzie. I tak w koło Macieju. Normalnie mam ochotę się napić... ściana



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-01 09:26 przez Onyksowa.

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 09:34:19

Też tak ładowałam w Corsę gruby hajs, żeby w ogóle jeździła. kochałam ten samochód, mój pierwszy. W końcu zdecydowałam się na nowy tłumik za 4 stówy i 2 tygodnie później miałam kolizję i samochód uznano za nieżywy, odszkodowanie dostałam takie, że nie wiedziałam, czy kupić nowy szampon czy waciki. I tak hajs z oszczędności zamiast na nową kuchnię poszedł w piękną Merivę...
Onyksowa nie ładuj kasy, bo jakiś debil w ciebie wjedzie i tyle żes samochód widziała.

Loja, sama piszesz, ze traktujesz Wiki trochę jak matkę, więc tobie wiki pomatkowała. innych słów od matki byś nie usłyszała.

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 09:36:32

Cytat
SunFlower23
innych słów od matki byś nie usłyszała.

No nie wiem. Na showupie jest laska, której mamie ogląda transmisje i mówi córce "Kasiu, ładnie się wczoraj ruchałaś".

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 09:40:17

Sun, nasza cierpliwość się skończyła. Dni Vectry są policzone, tylko musimy wykombinować skąd wziąć kasę na nowe auto. Bo mój luby już upatrzył Toyotę.

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 09:54:41

Cytat
JolajnaLoja
No nie wiem. Na showupie jest laska, której mamie ogląda transmisje i mówi córce "Kasiu, ładnie się wczoraj ruchałaś".

Mówię o matce, jaką chciałabyś mieć! o takiej normalnej, która opieprzy/przytuli, jak trzeba!

Cytat
Onyksowa
Sun, nasza cierpliwość się skończyła. Dni Vectry są policzone, tylko musimy wykombinować skąd wziąć kasę na nowe auto. Bo mój luby już upatrzył Toyotę.

Toyota. serce
Szukajcie hajsu. I auta ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-01 09:55 przez SunFlower23.

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 10:45:51

Onyksowa może nie będzie tak źle z pracą, bądź dobrej myśli:)

Fajne są toyoty, tylko my kupując auto patrzymy na to czy da się na gaz przerobić, a toyoty się nie da, bo mają jakieś dziwne silniki i trza by było coś przerabiać;)
Ale jak Ty nie patrzysz na to, to polecam :)

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 11:01:50

Witam i ja w nowej części!!!
I u nas zmienił się prezydent, a że mieszkam w ciemnogrodzie na dalekim wschodzie to można się domyślać kto wygrał.

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 11:05:00

Puma, my właśnie nie chcemy auta z gazem. Nasza pechowa Vectra ma właśnie instalację gazową i mechanik stwierdził, że to właśnie gaz zabija silnik i stąd te ciągłe problemy z autem.
Dyzio, czyżby chodziło o jakiegoś PiSiora? :P

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 11:23:28

Onyksowa, trafiłaś w sedno :P

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 11:31:51

U nas się nie zmienił, dostałam umowę na trzy miesiące i zostałam sama z pieskiem na trzy dni. Piesek wczoraj wymiotował i mam nadzieję, że jak dzisiaj wrócę to nie będę pływać w treściach żołądkowych.

Toyoty spoko są ogólnie.

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 11:59:18

Nie wszystkie auta sa przystosowane do jazdy na gaz. Nie każdy mechanik ci o tym powie ;) ja mam dwóch mechaników, dwóch znajomych i jak nie jestem pewna co do większego wydatku to się upewniam u tego drugiego (i mam tylko nadzieję, że oni się nie znają, ale mój Miko jest malutki...). W Merivie chcieliśmy zmienić na gaz, ale wszyscy nam mówią, że gaz jest zabójczy dla Meriv. Przejdziesz 100.000 km i samochód się psuje z dnia na dzień. Moze Vectry też mają taką tendencję.

Kupiłam sobie w zeszlym roku na wyprzedaży zarąbisty płaszcz zimowy. Wełniany i ciepły. A w tym roku klops, nie mieszczę się już do niego. Idę wyć w poduszkę, bo pić mi nie wolno.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-01 12:07 przez SunFlower23.

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 12:27:32

Cytat
SunFlower23
Kupiłam sobie w zeszlym roku na wyprzedaży zarąbisty płaszcz zimowy. Wełniany i ciepły. A w tym roku klops, nie mieszczę się już do niego. Idę wyć w poduszkę, bo pić mi nie wolno.
Za rok znów będzie dobry ;) Mój też wisiał całą zeszłą zimę, a teraz już w nim śmigam.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

TAKIE offtopy cz. 2

01 gru 2014 - 12:39:04

Onyksowa, może spróbuj w totka zgrać, najwyżej będziesz 3 zł do tyłu ;)

Co do wyborów to u mnie tak samo jak u Dyzia.

Kathyu, mam nadzieję, że z piesiem wszystko w porządku będzie.

Sun, pozwól, że Ci będę towarzyszyć w wyciu do poduchy, bo ja sobie płaszcz wyprałam, ale tak, że rękawy się skurczyły, no nie wiem chyba sobie zrobię trzy-czwarte.

Loja, jak widzę dalej zapuszcza się w niebezpieczne tereny internetów, a twierdzi, że pasji poszukuje.

Puma, kocie widzę, że znasz się na autkach :D

Nie wiem co jest grane, ale dzisiaj rano w lustrze zobaczyłam lwa. Czy to coś znaczy ?


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Imiona zagraniczne