Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

Rewelacyjne okna

48 minut temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SMS Marketing

10 paź 2014 - 19:58:05

Zakładam nowy temat, gdyż chciałabym poznać Waszą opinię - a może i ktoś ma jakieś doświadczenia :)
Co sądzicie o SMS marketingu? Mój mąż prowadzi sklep internetowy i ostatnio kolega polecił mu taką firmę jak <spam>. Jak pierwszy raz usłyszałam "masowa wysyłka smsów", to zareagowałam dość negatywnie, mając w głowie te wszystkie bzdurne wiadomości o wygraniu BMW czy od wróżbitów Maciejów, ale jednak postanowiłam zapoznać się z ofertą. I powiem Wam, że z zaskoczeniem odkryłam, że brzmi to całkiem sensownie. Sama firma podsuwa nam inspiracje zastosowań w zależności od branży, ale nawet jak ja pomyślałam o własnym doświadczeniu, to to znajdowało swoje plusy - ile razy mi się zdarzyło spędzić cały dzień na mieście, a wieczorem dopiero odczytywałam maila, że przez cały czas czekała na mnie w sklepie przesyłka do odbioru. Sms naprawdę wydaje się być wygodnym rozwiązaniem. No i sprawa jest super tania - ceny jednego smsa zaczynają się od 0,03zł. W ofercie są jeszcze mmsy i wiadomości głosowe.
Co o tym sądzicie? A może ktoś z Was wykorzystywał to w swoim biznesie?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 15:12 przez moderator.

SMS Marketing

15 paź 2014 - 13:19:52

ta firma bardzo się sprawdza przy powiadomieniach o nadejściu paczki :p zamiast czekac na kuriera cały dzień-dostaje się sms o tym, ze paczke mozna odebrac (ja najczęściej wybieram paczkomaty w sposobach dostawy). dla sklepu interentowego mysle, ze to wygodna opcja

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

SMS Marketing

02 lis 2014 - 23:53:14

To ja się wypowiem jako osoba korzystająca z tej formy reklamy swojej firmy ;) Smsy faktycznie są bardzo skutecznym narzędziem komunikacji i szybko docierają do odbiorcy. Jeśli nie będziemy nachalni i przemyślanie dobierzemy treść wiadomości, to klienci z pewnością powinni być zadowoleni i możemy zyskać naprawdę sporo.No i faktycznie wychodzi tanio :) Możesz tez się odezwać bezpośrednio do SerwerSMS.pl, bo oferują też indywidualne doradztwo w kwestii wykorzystania ich narzędzia :)

SMS Marketing

22 sty 2015 - 15:02:47

Ostatnio też mój ginekolog wprowadził opcję zapisu na wizytę przez sms, bardzo wygodna opcja. Lepiej mi wysłać sms niż dzwonić na rejestrację. Z resztą zastosowań takich smsów jak później czytałam jest sporo: <spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 15:16 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

SMS Marketing

22 sty 2015 - 15:26:18

Dołączę z pytaniem o promocję
reklamę sklepu internetowego, jakieś sprawdzone sposoby firmy, ktoś poleci?
mailing, Adwords, właśnie poszukuję...

Można na priv, tylko sprawdzone, a nie takie "telefoniczna umowa na odległość"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 15:28 przez Kamanka.

SMS Marketing

27 sty 2015 - 09:53:42

Chłopak prowadzi sklep www i newslettery i kampanie sms już testowaliśmy. W naszym przypadku smsy się nie sprawdziły, ale kampanie mailowe wychodzą super. korzystamy z graphicmail i można tam wszystko analizować, wiec widać piękne efekty! :)

SMS Marketing

31 sty 2015 - 23:42:44

Nienawidzę tego jak ktoś wykorzystuje mój numer telefonu, ponieważ zrobiłam zamówienie raz i teraz mi spamuje swoimi promocjami. To powoduje, że już nigdy nic w tym sklepie nie kupię.

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

SMS Marketing

04 maj 2015 - 10:48:29

W przypadku Adwords rzuć okiem tutaj http://agencja-msweb.com.pl/adwords.html - to firma z certyfikatem Googla, co oznacza, że mają kompetencje do prowadzenia tego typu kampanii.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

SMS Marketing

26 sie 2022 - 12:28:29

Często korzystam z promocji smsowej.


______________________
https://www.caloriss.pl/jak-usunac-google-ads/

SMS Marketing

19 wrz 2022 - 13:53:10

Chyba już się nie sięga po taką formę reklamy?!
Czy się mylę?

___________________________
https://www.centratalentu.pl/jak-zdobyc-wiedze-o-mozliwosciach-reklamowych-wyszukiwarkihttps://www.chrzaszcz.com.pl/kim-jest-specjalista-googleads/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem zalamana