Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 17:15:13

Powiedzcie mi czy rozmowy w toku sa wyrezyserowane?
ogladajac dzis program bylam i jestem do tej pory w szoku.facet dawal miesiecznie na jedzenie dla dziewczyny i swojej corki 200zl.a sam sie zywil z kumplami na miescie.
Od jakiegos czasu ogladam codziennie ten program i nie wiem czy ci ludzie ktorzy sie tam zglaszaja to aktorzy czy faktycznie chca podzielic sie swoimi problemami.

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 17:18:01

Aktorzy..

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 17:22:34

normalni ludzie.
Też sie zglaszalam kilka razy, dzwonili do mnie, ale akyrat czasu nie miałam.
Wiadomo, że troszkę reżyserowane, ale troszkę...

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 17:22:53

Może po części są życiowo związani z tematem ale dużo jest tam wyreżyserowane. Zapraszają ich, płacą im za udział no i każą mówić jakies takie rzezy żeby tylko było ciekawie... Na pewn niektóre teksty sa wyreżyserowane.

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 17:25:49

slyszalam ze daja stowe za wystep. Moim zdaniem wyrezyserowane, oczywiscie nie wszystko.

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 17:32:26

Pytania tendencyjne, zmontowane t-ak żeby z ludzi zrobić idiotow. Często wciskaja ludzi w konkretne role, żeby było show. Sama byłam zapraszana niezliczna ilość razy, ale podarowalam sobie. Nie dam z siebie zrobić kretynki. Nawet jakbym próbowała temat przedstawic merytorycznie to i tak utną, wyrwą z kontekstu i do widzenia.

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 17:32:57

To nie są aktorzy, ale fakt, tak to później wszystko montują, żeby wyszło patologicznie.

Asztarte, ja też byłam zapraszana, ale nigdy w życiu bym tam nie poszła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-25 17:33 przez xAmyLeex.

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 17:39:32

BYŁ koles z moich okolic, kto normalny tam idzie?;>

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 17:40:46

Cytat
xAmyLeex

Asztarte, ja też byłam zapraszana, ale nigdy w życiu bym tam nie poszła.
Ja byłam nawet nie cały tydzień temu do programu o "kobietach, które mają bzika na punkcie noszenia ponczoch". Tylko nie wiem o czym tu gadać, o kobietach, które noszą skarpetki też będzie program? Bo dla mnie to zwykly element garderoby jak skarpetki w serduszka :) Nawet na takie wiadomości nie odpisuje.

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 17:41:43

Cytat
olciax123
BYŁ koles z moich okolic, kto normalny tam idzie?;>
I o czym mowil?za 100zl robic z siebie glupka.

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 17:44:29

Pic na wodę, fotomontaż :) Siostrze proponowali udział za 500 zł ale tekst dali swój do nauczenia :)

zweryfikowana
Posty: 4.128
Ostrzeżenia: 1/5

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 17:52:49

większość spraw tam jest wyreżyserowana i podkoloryzowana :)
ale pewnie są też prawdziwe (np. jak ludzie opowiadają o swoich chorobach, fobiach)

ale co to nie znaczy, że takie sytuacje nie dzieją się w normalnym życiu naprawdę :) wokół pełno idiotów, nieodpowiedzialnych ludzi itd. - ale ci ludzie nie biorą udział w telewizyjnych show :)

Cytat
Asztarte
Cytat
xAmyLeex

Asztarte, ja też byłam zapraszana, ale nigdy w życiu bym tam nie poszła.
Ja byłam nawet nie cały tydzień temu do programu o "kobietach, które mają bzika na punkcie noszenia ponczoch". Tylko nie wiem o czym tu gadać, o kobietach, które noszą skarpetki też będzie program? Bo dla mnie to zwykly element garderoby jak skarpetki w serduszka :) Nawet na takie wiadomości nie odpisuje.

pewnie musiałabyś mówić, że bierzesz prysznic w pończochach, śpisz w nich, masz 1000 par i rozmawiasz z nimi, bo to twoi przyjaciele :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-25 17:57 przez xanthina.

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 18:03:39

Już kiedyś słyszałam, że program jest reżyserowany, a ludzie to po prostu osoby chętne do występu za pieniądze, które mają tylko trochę wspólnego z tematem, o którym akurat jest mowa ;) Nie dalej jak dzisiaj czytałam, że w "Ugotowanych" uczestnicy dostają przepisy i na ich podstawie mają gotować, a we wszystkich programach (chociażby "Top model";) wcale nie jest najważniejsze to czy naprawdę nadajesz się do tego czy tamtego i masz realne szanse, tylko jak duży show jesteś w stanie zrobić w programie, żeby było co oglądać :D Niby to wszystko nie jest potwierdzone, ktoś tam gdzieś coś słyszał, ale nie od dziś wiadomo, że nie można ufać telewizji :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-25 18:04 przez GloriaG.

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 18:15:22

Telewizja kłamie.

dzisiejsze rozmowy w toku

25 wrz 2014 - 18:16:53

Xanthina, pewnie tak. W sumie to mam ich całą walizke (na pół z rajstopami) i te vi ladniejsze i delikatniejsze, mają swoje woreczki. Ale z drugiej strony, większość mojej bielizny, szczególnie koronkowej, jest trzymana w jakiś opakowaniach. Ma to na celu unikniecie zniszczen, zaciągnięć itp. Kiedyś trzymalam w zwyklych siateczkach, ale ostatnio odpadła mnie chęć uszycia czegoś, a to było jedyne co mi przyszlo do głowy i mialam wszystkie materiały. Tylko jeszcze z nimi nie rozmawiam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ale jestem głodna!