Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej! :) Widziałam już podobny wątek, ale był skierowany ogólnie do wszystkich :) Postanowiłam założyć wątek dotyczący śląska, okolic Katowic. Tak już w życiu jest, że mimo wielu znajomości bywają dni w które nie ma gdzie i z kim wyjść, choć w moim przypadku jest to głównie chęć i ciekawość zapoznania nowych osób :) Zawsze coś innego, można umówić się na jakieś babskie pogaduszki przy kawce, bądź piwku :) Wszystko do uzgodnienia ! :) Zapraszam więc serdecznie wszystkie dziewczyny z okolic do wzięcia udziału w dyskusji, może akurat uda się zawrzeć jakąs nową znajomość, pozdrawiam ! :)

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

ja niestety podkarpacie :)

Uuu szkoda, co prawda zawsze można pogadać, ale to nie to samo co normalne spotkanie :P Pozdrawiam :)

Hej ja jestem z DG i pisała do mnie dziewczyna z Siemianowic może ktoś dołączy

Ja jestem z Rybnika,także nie wiem czy pasuje :D

a ja ostrołęka :) w warszawie studiuje :))

Ja sama kawałek do Katowic mam i tam spokojnie mogę wpaść na jakieś spotkanka, więc jak tylko macie podobną możliwość to nic tylko umawiać się ! :) A cała reszta śląska jak najbardziej na tak ! :) Mam nadzieję, że każda jakąś opcje dla siebie znajdzie :P IM NAS WIĘCEJ TYM LEPIEJ !! :)

Koleżanka z Rybnika? Żory na lini :P Niby do Katowic mam kawałek,ale może udałoby się umowić na spotkanie w troszke większym gronie? ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-12 10:16 przez Onyksowa.

Cytat
Onyksowa
Koleżanka z Rybnika? Żory na lini :P Niby do Katowic mam kawałek,ale może udałoby się umowić na spotkanie w troszke większym gronie? ;)
Ja też kawałeczek mam, ale to dość spore miasto, więc myślę, że takie większe spotkanko to fajny pomysł ;)

Myślę, że i ja mogę się do Was dolączyć!:) co prawda bardziej z poludnia jestem, ale z dojazdem raczej nie będzie problemu ;)

Cytat
s_sylwia
Myślę, że i ja mogę się do Was dolączyć!:) co prawda bardziej z poludnia jestem, ale z dojazdem raczej nie będzie problemu ;)
A skąd jesteś :)?

Cytat
Onyksowa
Koleżanka z Rybnika? Żory na lini :P Niby do Katowic mam kawałek,ale może udałoby się umowić na spotkanie w troszke większym gronie? ;)

No ja to w sumie z okolic Rybnika ale tam to mam najbliżej :) Poza tym do Katowic fajny dostęp jest z Rybnika więc dla mnie spoko :P

No to rewelacja, coraz więcej nas ! :)

Niestety jestem z drugiego końca Polski, ale podbijam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SESJE ZDJĘCIOWE