Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

oszustki na szafie!!

22 cze 2014 - 18:31:30

Hey,
Wiem ze nie jestem pierwsza z tym tematem ale chce sie poskarzyc albo wyzalic na to co sie tu dzieje na szafie.. kupilam ostatnio koszulke od pewnej dziewczyny-dla zainteresowanych podam nick zeby nikt sie nie nacial- z tym ze poza szafa..dziewczyna krecila ze nie moze zmienic opcji na wymiane wiec prosi zeby to zalatwic "bez klikania" ...no i mam, mija kolejny miesiac a przesylki nie ddostalam, od innej kupilam kolczyki-chetnym podam nick- tez olala sprawe, zglosilam do admin ale jak na razie nadal nic...:/ znacie sposoby jakieś jak walczyc z takimi OSZUSTKAMI??

oszustki na szafie!!

22 cze 2014 - 18:35:40

Kupiłaś poza portalem, więc co ma do tego Szafa? Trzeba było normalnie kliknąć "kup". Zresztą i teraz możesz iść na policję.

oszustki na szafie!!

22 cze 2014 - 18:36:03

Najlepiej zgłosić sprawę na policję- wtedy może dziewczyna się oduczy oszustwa. No i nie umawiać się poza szafą tylko zawsze klikać na "kup".

oszustki na szafie!!

22 cze 2014 - 18:38:32

Nie bede szla na policje ze sprawa za13 zl... dziewczyna z szafy byla tyle ze nie kliknelam nic.. a druga, od ktorej KUPILAM I JAKOS JA TO OBESZLO ?
człowiek sie uczy cale zycie, jednak klikajac i tak nie mam pewnosci ze towar dostane, dziewczyna probowala mi wmowic ze towar wyslala ale potwierdzenia BRAK
człowiek sie uczy cale zycie, jednak klikajac i tak nie mam pewnosci ze towar dostane, dziewczyna probowala mi wmowic ze towar wyslala ale potwierdzenia BRAK



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-22 18:40 przez angelaTola.

oszustki na szafie!!

22 cze 2014 - 18:46:02

ja na szafie kupiłam spodnie dostałam poprzecierane w kroku ogolnie byłam wsciekła!! i co z tego mam?!dostałam NEGATYWA -za to ze spodnie mi sie nie podobały :/ to jest TUPET! takie oszustki powinno sie eliminować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-22 19:19 przez magda1988-18.

oszustki na szafie!!

22 cze 2014 - 18:48:36

Właśnie. ..pozostaje negatyw ale to nie zalatwi sprawy. .. nie rozumiem w ogole tego, dobrze ze trafiłam na niewiele takich sprzedających choc nie powinno byc tu ich w ogole !

oszustki na szafie!!

22 cze 2014 - 18:49:33

To czego oczekujesz? Nie chce ci się iść na policję, nie chciało ci się kliknąć "kup"...

oszustki na szafie!!

22 cze 2014 - 18:52:42

A mnie nigdy nie przestanie dziwić głupota ludzi. Płacicie poza serwisem i poważnie myślicie, że "na pewno trafiłam na uczciwą osobę - przecież jest taka miła!" a potem wielki bulwers i zdziwienie, jak nic nie dostajecie. Byciu oszukanym można zapobiec w 9/10 przypadków w prosty sposób. Myśleniem. Na policję, a nie żalić się na szafie, tutaj nic nie załatwisz.

oszustki na szafie!!

22 cze 2014 - 19:01:49

Mowilam takze o drugiej lasce od ktirej KUPILAM! JAKOS MYSLENIE MI NIE POMOGLO...
Myslisz ze jak powiem na policji ze zakladam sprawe za oszustwo na17 zl to potraktuja mnie powazne? To dopiero dobry zart



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-22 19:03 przez angelaTola.

oszustki na szafie!!

22 cze 2014 - 19:04:29

Mowilam takze o drugiej lasce od ktorejj KUPILAM i jakoś myslenie mi Nie POMOGLO !

oszustki na szafie!!

22 cze 2014 - 19:09:10

Oszustki były, są i będą na szafie. Administracja nie ma na to wpływu. Samo rejestrowanie transakcji również nie zabezpieczy kupującej, aczkolwiek da możliwość administracji na ewentualne zablokowanie oszustki. Administracja również nie odzyska pieniędzy, jedynie swoimi wiadomościami może wpłynąć na sumienie oszustki, a jeżeli to nie skutkuje pozostaje policja.
Więcej w wątku, który sama założyłam ;)
http://szafiarenka.pl/8/7548030/krotki-poradnik-wizyta-na-policji.html



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-22 19:17 przez wikijaja.

oszustki na szafie!!

22 cze 2014 - 19:10:26

Propsy za myslenie chociaż w drugim przypadku, ale jakbyś myślała za pierwszym to byś była już o połowę razy mniej oszukana. Poza tym prawdopodobnie kupiłaś:

a) od osoby niezweryfikowanej
b) od osoby mającej mało komentarzy/zero
c) od osoby mającej więcej niż jeden negatyw

Jeżeli nie - sprostuj i podaj na priv nick, żebym mogła sama sprawdzić co zrobiłaś źle.

oszustki na szafie!!

22 cze 2014 - 19:12:25

irytujące jest że coraz więcej jest oszustek , wyłudzaczek itp. ale zawsze w takich przypadkCH niezależnie na jaka kwotę zostało się oszukanym zgłaszamy na policje. Ciebie może oszukała na 17 zł ale jak takich dziewczyn się zbierze, a na bank tak bo oszustka nie robi tego raz tylko notorycznie wiec sumka się zwiększa takiej delikwentce na koncie.

oszustki na szafie!!

23 cze 2014 - 11:40:14

Nawet gdybyś kliknęła kup teraz to Administracja nie odzyska twoich pieniędzy. Weź sprawy w swoje ręce i udaj się na policję.

oszustki na szafie!!

23 cze 2014 - 11:48:53

Straszne! Jak takie osoby się nie wstydzą?! Strach cokolwiek kupować...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Początkujące blogi