Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Monitorowanie czyjegoś telefonu

30 maj 2014 - 13:55:02

dziewczyny, przeczytałam ostatnio, że istnieje coś takiego, jak funkcja Spyphone Ecler, tzn. to jest konkretnie taka specjalna aplikacja na telefon, która pozwala nam kontrolować drugą osobę, sprawdzać jej sms-y, zdjęcia, nagrywać rozmowy, lokalizować za pomocą GPS, podsłuchiwać otoczenie, itp. Wiem, że dziewczyny sprawdzają tak teraz swoich mężczyzn, jeśli np. podejrzewają ich o zdradę. Czy któraś z Was miała okazję z czegoś takiego korzystać? Jestem bardzo ciekawa :).

zweryfikowana
Posty: 343
Ostrzeżenia: 1/5

Monitorowanie czyjegoś telefonu

30 maj 2014 - 14:03:52

Nie miałam i myślę, że trzeba być niezłym świrem, żeby instalować coś takiego ukochanej osobie.

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Monitorowanie czyjegoś telefonu

30 maj 2014 - 14:04:04

Myślę, że to głupie kogoś tak sprawdzać o ile nie mam ku temu dobrych powodów...

Monitorowanie czyjegoś telefonu

30 maj 2014 - 14:06:04

Gdyby mi ktoś to założył to spotkalibyśmy się w sądzie

Monitorowanie czyjegoś telefonu

30 maj 2014 - 14:07:56

Z pewnością nie jest to dobre rozwiązanie, w dodatku nielegalne

Monitorowanie czyjegoś telefonu

30 maj 2014 - 14:14:28

co najmniej dziwne wydaje mi się zakładanie komuś takiej 'pluskwy' 0.o

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Monitorowanie czyjegoś telefonu

30 maj 2014 - 14:24:47

Cytat
kupowanka
Gdyby mi ktoś to założył to spotkalibyśmy się w sądzie

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 5/5

Monitorowanie czyjegoś telefonu

08 paź 2014 - 09:09:22

Czytałam o czymś takim na http://www.comperia.pl/forum/gsm ale nigdy mi nawet przez myśl nie przeszło by instalować podobne programy narzeczonemu... Trzeba mieć naprawdę nierówno pod kopułką by tak postępować. Z resztą gdyby mój się o tym dowiedział bez słowa by mnie zostawił.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 9/5

Monitorowanie czyjegoś telefonu

29 paź 2014 - 14:49:30

Ale jak sie ma podejrzenia co do niewierności danej osoby to czasami lepiej jest to w jakiś sposób sprawdzić. Nie wiem czy są jakieś inne specjalne programy, ale moja znajoma do kontrolowania dziecka używała tej aplikacji http://spyecler.pl/ wiec spokojnie można byłoby ja wykorzystać do sprawdzenia niewiernego partnera.

zweryfikowana
Posty: 304
Ostrzeżenia: 1/5

Monitorowanie czyjegoś telefonu

29 paź 2014 - 14:58:34

Jakby Wam facet,z którym jesteście pół życia, macie trójkę dzieci i jeśli rozwód to z orzeczeniem o winie robił rogi to byście inaczej śpiewały :D Poza tym to może służyć również do kontroli niepokornych dzieci, które ciągle uciekają z domu, starszych ludzi z chorobami pamięci tudzież innymi rzeczami. Poza tym odpowiadacie nie na temat.

Monitorowanie czyjegoś telefonu

30 sie 2015 - 17:48:43

Ja korzystąłam z podobnego programu: www.alfatronik.com.pl/podsluch-tel-komorkowych-aandroid-aspyphone-android-rec-c-11_190_211.html i to własnie za jego pomoca dowiedziałam sie że jestem zdradzana. A nie kontrolowałabym telefonu chłopaka gdybym nie miała podejrzeń że cos jest nie w porzadku. A od pewnego czasu zachowywał sie naprawde dziwnie. No i okaząło sie ze miałam rację.

Monitorowanie czyjegoś telefonu

30 sie 2015 - 18:25:34

Strach się bać:)rozumiem że koniec z wolnością...no cóż, śledzić kogoś bez zezwolenia i zgody danej osoby, myślałam że tylko upoważnionym to ujdzie ale zwykłemu Kowalskiemu? A co będzię dalej? Ktoś tu chce zostać "wielkim bratem"...ale jeżeli prawo tym osobom na to zezwala, to niedługo strach będzie korzystać nie tylko z telefonów ale i innych urządzeń...nie wspomnę o ubraniach z "pluskwami". No,no:)

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Monitorowanie czyjegoś telefonu

21 gru 2015 - 10:58:36

Ech, aż mam dreszcze jak czytam o tym, że można tak po prostu sprawdzać dosłownie wszystko, co jest związane z telefonem. A czy to jest legalne? Natknęłam się na taki wpis na blogu dotyczący szpiegowania telefonu:
[moderacja - link/reklama]
Czyli samemu sobie można śledzić, ale jako dowód w sądzie to nie przejdzie. Musiałby to robić certyfikowany detektyw.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-26 14:20 przez moderator.

Monitorowanie czyjegoś telefonu

18 lut 2016 - 11:53:55

Takie rzeczy to może tylko detektyw zrobić i też musi mieć do tego podstawy. Widziałam, że w <moderacja-spam> zajmują się też takimi rzeczami, szczególnie jak chce się udowodnić zdradę. Sama takiego działania, to bym się nie podejmowała...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-18 12:09 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odebranie przesyłki na poczcie