Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:20:17

Najgorsze wesele na jakim byłyście albo o jakim słyszałyście?

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:27:14

ciezko bedzie mi sobie przypomniec po takiej ostrej sobocie hahahah ;d

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:29:24

Najgorsze wesele jakie widzialam to "krwawe wesele" z przed ostatniego sezonu Gry o tron;)

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:30:54

Cytat
white_roses_88
Najgorsze wesele jakie widzialam to "krwawe wesele" z przed ostatniego sezonu Gry o tron;)

Ale jak wspaniale się zakończyło :D

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:31:05

Najgorsze wesele na jakim byłam, to wesele kilka lat temu pod namiotem w lipcu, 30 stopniowe upały, napoi zabrakło już około ogdziny 20. Została tylko woda mineralna ( której nie lubię ), wódka skończyła się niedługo potem, został tylko bimber fuu. Sałatki, przekąski też były szybko sprzątnięte, żeby się ludzie nie potruli bo pod tym namiotem to było z 50 stopni. Skolei już póxnym wieczorem gdy myślałam że odetchnę od upału pojwiły się komary od których trezeba było się oganiąć. A najlepsze były testy PM po weselu jakoby rzekomo goście tak zachwalali imrezę.

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:31:33

Wesele mojego kuzyna. Pani młoda od samego początku mówiła,że goście będą tak porozsadzani żeby wszyscy mogli się poznać itp. W dniu ślubu okazało się,że jedną część sali zajmują goście pani młodej, drugą część pana młodego. Od stolików tych rodzin dzieliło może z 10 metrów. Druga rzecz to wykupienie pani młodej i błogosławieństwo w domu. Wszyscy goście pani młodej w tym uczestniczyli,zaś pana młodego raptem rodzice i siostra. Na koniec imprezy każdy z gości pani młodej dostawał paczkę z jedzeniem (jakieś mięsa i ciasto),pana młodego nie. Zmuszanie wszystkich do tańczenia i zabaw.


Ale hitem było to,że rodzice pani młodej sprawdzili mojego kuzyna czy faktycznie kocha ich córkę czy leci na ich kasę. Trzy dni przed ślubem dowiedział się,że jest dom. Wybudowany za kasę rodziców, zapisany na ich córkę i oni będą decydowali z córką co ma być w tym domu a co nie.

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:34:10

Cytat
DebraMorgan
Cytat
white_roses_88
Najgorsze wesele jakie widzialam to "krwawe wesele" z przed ostatniego sezonu Gry o tron;)

Ale jak wspaniale się zakończyło :D

Krolewski slub to nie zabawa, krolewski slub to historia;)

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:37:07

Byłam na takim jednym.
- mało jedzenia, dla naszego stolika brakło obiadu i mieliśmy tylko 1 danie
- muzyka to jakiś koszmar, nie dało się w ogóle tańczyć, mylili melodie i słowa
- Pani Młoda przez całe wesele strzelała fochy i nawet do nikogo nie podchodziła
- na koniec tylko wybrani dostawali po paczce ciast i butelce wódki
- przy podziękowaniach od młodych dla babci (babcia po 80 ledwie dała radę przyjśc ale przyszła) Młodzi poszli sobie robić foty przy lokalu a babcia sama na srodku stala
- zepsuta była klimatyzacja a był sierpień i upał

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:38:36

wesele kilka lat temu.. na zadupiu gdzie byłam na wycieczce jeszcze w gimnazjum.. wesele zrobione w zwykłej stołówce ,od parkingu trzeba było przejść z 10 minut laskiem ... padał deszcz ,było ciemno i idź tak w szpilkach po błocie... jedzenie było smaczne ale ledwo ciepłe... sztywna atmosfera i plączące się między nogami dzieci;/

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:40:53

Dla mnie każde wesele jest najgorsze, nie przepadam za takimi uroczystościami. Te głupie zabawy, pijani wujkowie i zmuszanie do tańczenia mnie denerwują, więc rzadko kiedy chodzę. Teraz idę, bo do bliskiej rodziny, ale ogólnie unikam wesel.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-27 17:42 przez keyy.

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:49:41

byłam na weselu 2 lata temu, zapowiadało się świetnie, super lokal ale orkiestra beznadziejna.... :/ i w sumie mało kto się bawił.

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:49:45

Cytat
white_roses_88
Najgorsze wesele jakie widzialam to "krwawe wesele" z przed ostatniego sezonu Gry o tron;)

za to w sezonie 4 wesele było świetne!

niezweryfikowana
Posty: 704
Ostrzeżenia: 2/5

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:52:21

hmmm chyba nie byłam jeszcze nie zadnym jakims koszmarnym weselu, raczej wszystkie były przyzwoite, tylko ostatnio we wrzesniu na weselu u kolegi mojego męża było strazliwie zimno na sali była za bardzo rozkrecona klima ze upał był na zewnatrz a wsrodku zimno przeokropnie siedziałam w zakiecie i marynarce męża dopiero pozniej sie troche rozgrzało ale na początku była masakra no i jedzenia na stołach nie było za wiele stoły okragłe po 10 osób przy kazdym a na stoliku raptem 1 salatka jakies dwie przekaski i jeden klosz placka na którym było moze z 10 kawałków i jak poszło tak półmiski stały puste i nic kompletnei nie dokładali jak sie skonczyło.

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:55:45

Cytat
anetqa00
Cytat
white_roses_88
Najgorsze wesele jakie widzialam to "krwawe wesele" z przed ostatniego sezonu Gry o tron;)

za to w sezonie 4 wesele było świetne!

Koleżance zapewne chodzi o to samo wesele, tylko zamiast odcinek napisała sezon :).

Najgorsze wesele na jakim byłyście?

27 kwi 2014 - 17:57:56

Cytat
keyy
Dla mnie każde wesele jest najgorsze, nie przepadam za takimi uroczystościami. Te głupie zabawy, pijani wujkowie i zmuszanie do tańczenia mnie denerwują, więc rzadko kiedy chodzę. Teraz idę, bo do bliskiej rodziny, ale ogólnie unikam wesel.

mam dokładnie tak samo, każde wesele mnie męczy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jest tu kto?