Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wkurza mnie nasza słuzba zdrowia złyi to że ludzie nie szanuja swojej pracy, wkurza mnie brak empatii u pielegniarek. Ja wszystko rozumiem ze mozna mniec slabsze dni itp. ale to nie powinno rzutowac na wykonywana prace. zły

A mnie wkurzyła dziś Pani od matmy w szkole mojego syna.(gimnazjum)
Jestem po zebraniu.
Tradycyjnie leci za podstawą programową i nie patrzy,ze pół klasy kompletnie nie wie,o co chodzi.
"Trzeba mi było powiedzieć,że nie rozumiecie"-mówi do młodzieży.
Tylko,kiedy pół klasy nie odrobiło pracy domowej,bo nie wiedziało,jak to ugryźć nic nie sugerowało to tej Pani i nie dało do myślenia.Dzieciaki powiedziały,że nie odrobiły,bo nie rozumieją.
Najlepiej jednak powiedzieć rodzicowi: "Może warto popracować z dzieckiem w domu" i zwalić wszystko na rodzica (pomijając,że nie tylko syn ma kłopot z zadaniami,a pół klasy).
A do tego rzekomo sama Pani robi takie zadanie przez całą lekcję na tablicy i wychodzi inny wynik niż w książce.
O losie...
Co za wysoce wykwalifikowane ciało pedagogiczne.ściana
A już po świętach egzaminy.

P.S.: A mania minusowania trwa.:*



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-24 08:07 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

wkurzają mnie reklamy pożyczek i reklamy leków

Do furii doprowadziła mnie moja gmina.
Mają remontować moją drogę dojazdową,a wykonawca przywiózł mi materiał do tego celu,w postaci ziemi z korzeniami,gałęziami i baziami.Takie rozumiecie...sadzonki na Wielkanoc,które na momencie by się przyjęły.
Po prostu pogoniłam ciężarówkę.zły

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

No dajta spokój, chcą żebyś zarosła, chcą odciąć Cię od świata @czarownicaao też bym goniła ... ale wkurzają ludzi !

Cytat
malmie
No dajta spokój, chcą żebyś zarosła, chcą odciąć Cię od świata @czarownicaao też bym goniła ... ale wkurzają ludzi !

Uważają,że załatwią sprawę chyba tanim kosztem.
Przecież te wierzby zakorzeniłyby się błyskawicznie i dopiero miałabym problem.Zatkało mnie,kiedy to zobaczyłam.Powiedziałam,że jeśli zobaczę jeszcze ten materiał na drodze,to zadzwonię do telewizji,a więc niewykluczone,że będę w jakiejś "Uwadze".

Cytat
czarownicaao
Do furii doprowadziła mnie moja gmina.
Mają remontować moją drogę dojazdową,a wykonawca przywiózł mi materiał do tego celu,w postaci ziemi z korzeniami,gałęziami i baziami.Takie rozumiecie...sadzonki na Wielkanoc,które na momencie by się przyjęły.
Po prostu pogoniłam ciężarówkę.zły
Przecież to wyrobią podczas robienia dojazdu, czy to ty sama masz tę drogę zrobić?
Podstawa to wyrównanie, oczyszczenie i wykończenie powierzchni, baza może być z korzeniam, w trakcie robót to zniknie:) no ale skoro pogoniłaś, to nie wiem o co tu chodzi, mogłaś zadzwonić i spytać w gminie, oni powinni wytłumaczyć co i dlaczego.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
czarownicaao
...a więc niewykluczone,że będę w jakiejś "Uwadze".
Naprawdę to jest irytujące, że człowiek musi telewizją straszyć, żeby wzięli się do roboty jak trzeba. Nie biorą łopaty i nawalają na taczki i wywożą ... tylko ciekawe kto będzie kolejną ofiarą.

Edit. Dobrze zrobiłaś, też bym pogoniła takie "fachury". Tymi baziaki po grzbiecie bym łoiła ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 19:49 przez malmie.

Wiecie dziewczyny,moja gmina jest nauczona tego,żeby w ten sposób działać.Już raz (20 lat temu) byłam w telewizji w podobnej sprawie.Wtedy zrobiono mi dojazd "na oko".Teraz okazało się,że droga przebiega w zupełnie innym miejscu,rolnik zaorał,a gmina musi to poprawić.A nie można było od razu odnowić granic?Pieniądze wyrzucone w błoto.
Nie dość,ze nie kwapią się do konkretnego wytyczenia,to przywożą mi taki śmieć do naprawy.Korzenie wierzby wyrosną (nawet ze spodu) i będę miała las.
Po dwóch telefonach do gminy okazało się,że gmina jutro pojawi się na drodze,Burmistrz ma podjąć decyzję,a o baziach nic Im nie wiadomo.Wykonawca sobie tak zdecydował.
@CzerwoneUsta
@malmie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 19:54 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

No wysypały Ci i teraz się będą doktoryzować, a potem zastanawiać co by tu zdziałać, i tak może być kilka miesięcy, a Ty zarośniesz, ot tyle.

Cytat
malmie
No wysypały Ci i teraz się będą doktoryzować, a potem zastanawiać co by tu zdziałać, i tak może być kilka miesięcy, a Ty zarośniesz, ot tyle.

No właśnie śmieszne jest to,że wysypali 1 furę i jechali z drugą.Jechałam z pracy i Ich cofnęłam.A teraz dopiero "mądrzy Panowie" będą decydować,co zrobić?!Ciekawe kto to wywiezie?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Pewnie gmina wywiezie jak telewizja przyjedzie ;)

To jutro pogadasz z nimi, droga uczęszczana nie ma prawa zarosnąć:)

@CzerwoneUsta
@malmie
Pewnie tak zrobią malmie i mam taką nadzieję.
Dobrze,że akurat trafiłam na drugi kurs i zdążyłam w miarę w porę.
Dokładnie tak Usta.Taka wierzba rozrasta się okropnie.Nawet jakieś kołki wierzbowe zaczynają rosnąć.To jest cholerstwo okropne.Wykopali z jednego miejsca oczyszczając teren i przywieźli do mnie.
Oczywiście pogadam i wzięłam z pracy wolny dzień.

Cytat
malmie
wkurzają mnie reklamy pożyczek i reklamy leków

Mnie też denerwują takie reklamy i spamy,a jest ich choćby na szafie coraz więcej.To prawda.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-27 20:09 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
czarownicaao
Mnie też denerwują takie reklamy i spamy,a jest ich choćby na szafie coraz więcej.To prawda.

To jest denerwujący symbol naszych czasów, na to rady chyba nie ma.
To jest chore i zadłużone ;)

Powodzenia w walce o drogę i oby się nie okazało, że ta droga przebiega akurat przez środek Twojego podwórka, bo i takie "obrazy" oczy me widziały.

... ale mam nerwy zły

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wycinka dryew w Borku Fackim