Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

38 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to oszustwo?

09 kwi 2014 - 11:12:52

Hej.mam taki problem zakupiłam u dziewczyny sukienke ,dziewczyna ta stwierdziła ze stan jest idealny bo była tylko raz załozona kiedy dostałam ta sukienke okazało się ze z gorsetowej góry wychodza fiszbiny i nie da sie w niej chodzic chciałabym zgłosic sprawe na policje?jak myslicie mam jakieś szanse?
PS.Z góry prosze osoby które maja odpisac czyms wrednym-DARUJCIE SOBIE:)

Czy to oszustwo?

09 kwi 2014 - 11:14:57

A może najpierw spróbuj porozumieć się ze Sprzedającą.

Czy to oszustwo?

09 kwi 2014 - 11:17:17

Spróbuj się z nią dogadać. Policja raczej nic tu nie zdziała. Jeszcze pytanie ile zapłaciłaś za tą sukienkę?

Czy to oszustwo?

09 kwi 2014 - 11:23:09

NAPISAŁA MI ZE WIDZE CO KUPUJE I ZE TO MOJ PROBLEM,100ZŁ

Czy to oszustwo?

09 kwi 2014 - 11:26:57

Powinnaś zgłosić to administratorom. Powiem,ze też miałam przykład z oszustką użytkowniczka o nicku <moderacja-nicki podajemy w wątku ,,czarna lista". Kupiłam u niej spodnie 24.03 i do tej pory oczywiscie nie przyszły chociaż napisała mi wtedy,ze hajs dotarł i jutro wyśle. Nie wysłała i nie odpisuje na moje wiadomosci chociaż jest online. Okazało sie,ze administracja zablokowała teraz jej możliwość sprzedaży czyli nie tylko ja zostałam oszukana.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-09 19:35 przez moderator.

Czy to oszustwo?

09 kwi 2014 - 11:27:51

masz jakis dowod na to, ze taka sukienke otrzymalas?
WIesz, po jakims czasie jak jej udowodnisz ze to jej wina, a nie, ze sama to zrobilas?

Czy to oszustwo?

09 kwi 2014 - 11:29:18

Ale beznadziejna klientka.... Może właśnie zgłoś to do administracji. Policja Cię oleje bo to za małe pieniądze... Ja niestety też trafiłam na takich ludzi więc wiem co to znaczy ale czasami niewiele można zdziałać, taki urok zakupów przez internet... :(

Czy to oszustwo?

09 kwi 2014 - 11:29:33

jej kolezanka mi ja dostarczyła ,wkurzaja mnie takie osoby niestety kupiłam ta sukienke na tablicy i nie ma tam az tak dobrej administracji jak tu

Czy to oszustwo?

09 kwi 2014 - 11:38:16

Odebrałaś sukienkę osobiście?
To raczej widzę marne szanse na udowodnienie czegokolwiek.

Czy to oszustwo?

09 kwi 2014 - 11:44:11

Policja się tym nie zajmie niestety, bo również kiedyś zgłaszałam coś takiego. Gdyby paczka nie doszła to już inna sprawa.
Trudna udowodnić, że sukienka przyszła uszkodzona (a nie np. otworzyłaś kopertę i sama uszkodziłaś).

Czy to oszustwo?

09 kwi 2014 - 11:48:25

Policja raczej nie zajmie się tą sprawa koszt sukienki 100zł stwierdza zaraz że mała szkodliwośc z resztą jak by mieli zajmować się takimi sprawami to na nic innego czasu by im nie starczyło z resztą i tak ich działania niekiedy pozostawiają wiele do zyczenia takze policje sobie odpusc bo tylko stracisz czas i nerwy

Czy to oszustwo?

09 kwi 2014 - 11:49:41

jeśli odebrałaś sukienkę osobiście to nic nie zrobisz, bo przecież widziałaś co kupujesz...

Czy to oszustwo?

09 kwi 2014 - 11:57:38

ja również ostatnio miałam podobny przypadek, kupiłam na szafie 2 bralety ( mało nie kosztowały) kupująca zaznaczyła jako stan nowy, gdy przyszły do mnie to się przestraszyłam, z tyłu na tej delikatnej siateczce okazało się że są na każdym bralecie dziury na 1 cm !
nie chce ich zwracać bo boję się że mi nie zwróci pieniędzy, nie wiem czy krawcowa sobie z tym poradzi bo to chyba jest ciężkie do zaszycia... po prostu nie które szafowiczki są okropne i robią sobie co chcą !
pisałam do niej to ona twierdzi że nie zauważyła tego przed przesyłką...
dodam wam zdjęcia tych okropnych dziur...



Czy to oszustwo?

09 kwi 2014 - 11:58:10

witam piszecie ze 100zł to mala szkodliwosc i policja to oleje, sadze ze tak jak dziewczyna pisala co innego jakbys przesylki nie dostala, ale doszla do ciebie, ona pewnie ma potwierdzenie nadania, a to ze suknia jest uszkodzona to juz inna kwestia nie sprawa dla policji, a wracajac do tej szkodliwosci to ja zostalam oszukana na tablicy.pl , wyslalam kase powyzej 50zl za sukienke, dziewczyna po paru godz usunela kato, sprawe zglosilam na policji, minely 3mies dostalam list juz ze sprawe przejela prokuratura i prowadzi sprawe, dziewucha zostala wezwana na policje w celu zlozenia wyjasnien. i na dodatek w liscie dostala kto o co ja pozywa i moje dane, i od 4 dni w dzien w dzien do mnie wydzwania zeby wycofac jej sprawe ze odda mi kase i ble ble ble, zatem dla dziewczyn ktore zostaly oszukane jak ja idzcie i zglaszajcie takie sprawy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobre i niedorogie SPA podkarpacie