Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bieszczady- majówka

25 mar 2014 - 19:11:24

Dziewczyny, szukam od kilku dni jakiegoś domku letniskowego w Bieszczadach, w miarę możliwości jak najbliżej jeziora Solińskiego na majówkę i niestety bez skutku. Zależy mi na niskiej cenie oczywiście :D Problem tkwi w tym, że nie mam żadnej osoby, która ewentualnie mogłaby mi coś polecić sprawdzonego. Szukam tak dla 5-7 osób. Byłabym wdzięczna jeśli dałybyście mi jakieś namiary ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-25 19:13 przez annosy.

Bieszczady- majówka

25 mar 2014 - 19:19:16

hm ja mogę z czystym sumieniem polecić http: //www.bieszczadnik.pl/zobacz-domki.html (spacja po : )P.s kliknij w ikonki pojawi się wtedy zdjęcie:) jeżdże tam z mężem bardzo często:) Domek całoroczny z kominkiem, aneks kuchenny, łazienka z prysznicem :) Właściciel super człowiek :)Tanio:) Ale niestety do Soliny trzeba trochę dojechać co pewnie dla was będzie minusem....

Bieszczady- majówka

25 mar 2014 - 19:33:12

http://elcoyote-dziurdziow. com/ a ja polecam zdecydowanie tu :)) byłam już 4 razy i naprawdę warto :) do Soliny również trzeba dojechać, ale i na miejscu jest super :) piękne widoki, stawy w których można łowić pyszne pstrągi, śliczne domku i właściciel również bardzo fajny :) Jeśli chciała byś o coś zapytć to pisz :)

Bieszczady- majówka

25 mar 2014 - 19:41:17

dzięki dziewczyny ;)

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 1/5

Bieszczady- majówka

09 kwi 2014 - 18:29:11

A może tutaj czegoś poszukaj [Moderacja - nieopłacona reklama] ja widziałam tam bardzo fajne pokoje gościnne. Jak sprawdzałam to cenowo bardzo fajnie stoją więc jak jedziecie większa grupą to bardzo sie opłaca.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-20 12:36 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupujecie w Biedronce?