Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:00:44

Nie daję już rady mieszkać z rodzicami i bratem. Traktują mnie bardzo źle, tylko krzyczą i krytykują. Mieszkamy w dużym domu jednak każdy z każdym się kłóci. Mama wymyśliła, żeby sprzedać dom i kupić 3 kawalerki, jak chcę by sprzedali dom - kupili dla siebie większe mieszkanie i mniejsze tylko dla mnie. Co o tym myślicie? Mam tylko dodatkową pracę, więc musieli by mnie trochę wspierać. Chłopak musi jeszcze mieszkać z rodzicami bo jest w szkole średniej i wiadomo nie pracuję. Jednak boję się takiej decyzji czy sobie poradzę , ale mam już dośćtakiego traktowania

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:03:29

Albo sama samodzielnie albo z rodzicami...niezrozumiałe nie chcesz z nimi mieszkać ale chciałabyś żeby Cie utrzymywali

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:05:31

trochę nie fair, że Ty miałabyś swoje mieszkanie a brat nie.

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:05:36

mam 19 lat , studiuje dziennie więc trudno , żebym sama wszystko musiała sobie kupować... chciałabym tylko , żeby dawali mi pieniądze na jedzenie i opłaty , resztę sama...

Cytat
anuusiek
trochę nie fair, że Ty miałabyś swoje mieszkanie a brat nie.
on nie chce sam mieszkac - samotny stary kawaler



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-20 15:06 przez juliar123.

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:06:57

Cytat
juliar123
mam 19 lat , studiuje dziennie więc trudno , żebym sama wszystko musiała sobie kupować... chciałabym tylko , żeby dawali mi pieniądze na jedzenie i opłaty , resztę sama...
Cytat
anuusiek
trochę nie fair, że Ty miałabyś swoje mieszkanie a brat nie.
on nie chce sam mieszkac - samotny stary kawaler

a oprócz jedzenia i opłat to co jeszcze zostało?

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:07:37

hm nie iwdze tego że będą cię wspierać finansowo... pewnie oleją to

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:07:40

Cytat
juliar123
mam 19 lat , studiuje dziennie więc trudno , żebym sama wszystko musiała sobie kupować... chciałabym tylko , żeby dawali mi pieniądze na jedzenie i opłaty , resztę sama...
Cytat
anuusiek
trochę nie fair, że Ty miałabyś swoje mieszkanie a brat nie.
on nie chce sam mieszkac - samotny stary kawaler
no ale dla mnie to zrozumiałe nie chcesz mieszkać z rodzicami i chcesz mieszkanie to znaczy że chcesz żyć samodzielnie..kupią Ci mieszkanie a Ty jeszcze chcesz żeby Cie utrzymywali?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-20 15:10 przez samotnaola.

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:09:30

Cytat
samotnaola
Cytat
juliar123
mam 19 lat , studiuje dziennie więc trudno , żebym sama wszystko musiała sobie kupować... chciałabym tylko , żeby dawali mi pieniądze na jedzenie i opłaty , resztę sama...
Cytat
anuusiek
trochę nie fair, że Ty miałabyś swoje mieszkanie a brat nie.
on nie chce sam mieszkac - samotny stary kawaler
chodzi do średniej szkoły to już samotny stary kawaler? to w takim razie Ty jesteś starą panną
czytaj ze zrozumieniem........ moj chlopak chodzi do szkoly sredniej wiec nie zamieszka ze mna... brat ma 30 lat

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:10:52

Idź do roboty a nie, mam 19 lat studiuję dziennie i za wszystko płacę sama! Jak się nie ma "złych, kłótliwych rodziców przy kasie" to uwierz, że można zaleźć chęci i sposób aby pracować ale jeżeli ma się taki tok myślenia jak Twój to przecież komu by się chciało...

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:11:59

Niech sprzedadzą dom i kupią 3 mieszkanka. Dla rodziców, brata i Ciebie. Jeśli brat jest młody niech na razie mu wynajmują a później tam zamieszka. Nie bój się samodzielności, praca uszlachetnia, nie raz się przekonałam lepiej skromnie, chlebek z serkiem ale na swoim i bez kłótni, pretensji, spokój- jest bezcenny. Od stresu tylko można raka dostać. Życzę mądrego rozwiązania konfliktu.

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:13:15

DZIEWCZYNY CZYTAJCIE ZE ZROZUMIENIEM!!! JA STUDIUJE I PRACUJE!!! ALE NIE ZARABIAM KOKOSÓW.........

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:13:16

Dla mnie opcja bez sensu, za kilka lat kawalerka będzie za mała. A ładowanie pieniędzy rodziców w 3 mieszkania (czynsz,opłaty itd) to strata pieniędzy rodziców. Jeśli tak bardzo chcesz się wyprowadzić, to się wyprowadź, ale niech to będzie dorosła decyzja od początku do końca, a nie za pieniądze rodziców. Da się pracować i studiować jednocześnie. Albo nie udawaj dorosłej jak nią nie jesteś.

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:13:47

Kochana chcesz samodzielności to musisz tak żyć a nie "będę mieszkać sama rodzice kupią mi mieszkanie i będą mi wszystko opłacać"...

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:14:05

Cytat
juliar123
mam 19 lat , studiuje dziennie więc trudno , żebym sama wszystko musiała sobie kupować... chciałabym tylko , żeby dawali mi pieniądze na jedzenie i opłaty , resztę sama...

Tylko jedzenie i opłaty? Litości, ładne mi tylko. Chyba nie wiesz ile miesięcznie kosztuje utrzymanie przez to gadasz głupoty.

zamieszkać sama?

20 mar 2014 - 15:15:35

a co to za różnica czy kupią 2 mieszkania czy 3? Przecież jedno z nich i tak będzie dla Ciebie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Język francuski -pomocy