Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 22:52:29

Jak jest z tym u was? ja jakoś nie mogę się przekonać do tego by zabierać jedzenie do pracy itp zwłaszcza że obok mojej pracy jest kawiarnia stylowana na te starbucksy czy coffee heaven i asortyment bardzo podobny więc codzinnie tam kupuję sałatkę kanapkę i kawę czy coś np czekolada do picia...ale ja to jestem leń a jak jest u was?

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 22:55:28

Ja tam lubie zabierać swoje jedzenie.
Zresztą nie jem dużo, więc czasami jak mam dużo na głowie to po prostu zapominam o jedzeniu i wracam do domu nietknięte.

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 22:55:53

ja jak pracowałam to zabierałam ze sobą, bo nie miałam czasu wychodzić do sklepu po coś dobrego;P

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 22:58:54

Ja też zabierałam. Czasami zdarzało się, że coś sobie dokupiłam - jakieś herbatniki, sok itp., ale głównie było to moje domowe jedzenie.

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 23:00:11

Przecież w domu można zrobić do pracy sałatkę, kanapkę i kawę, i zaoszczędzić na tym kilkakrotnie. Nie chciałabym na codzień tak szastać pieniędzmi, niby mało ale to się zbiera.

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 23:08:35

Cytat
ludziorka
Przecież w domu można zrobić do pracy sałatkę, kanapkę i kawę, i zaoszczędzić na tym kilkakrotnie. Nie chciałabym na codzień tak szastać pieniędzmi, niby mało ale to się zbiera.
niby tak ale jestem leniem i wolę poświecić ten czas na sen :P

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 23:11:18

Cytat
roksaniocha
Cytat
ludziorka
Przecież w domu można zrobić do pracy sałatkę, kanapkę i kawę, i zaoszczędzić na tym kilkakrotnie. Nie chciałabym na codzień tak szastać pieniędzmi, niby mało ale to się zbiera.
niby tak ale jestem leniem i wolę poświecić ten czas na sen :P

No to już twój problem. Ja jestem z pokroju ludzi, którzy nie lubią patrzeć jak kasa jest wyrzucana codziennie za okno, kiedy alternatywa jest taka prosta.

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 23:11:24

Cytat
roksaniocha
Cytat
ludziorka
Przecież w domu można zrobić do pracy sałatkę, kanapkę i kawę, i zaoszczędzić na tym kilkakrotnie. Nie chciałabym na codzień tak szastać pieniędzmi, niby mało ale to się zbiera.
niby tak ale jestem leniem i wolę poświecić ten czas na sen :P
Ja czasem dzień wcześniej przyrządzam sobie porcje mięcha, sałatke itp.
Rano już czeka na mnie w lodóweczce:)

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 23:13:15

Zawsze brałam z domu. Przecież zrobienie kanapek czy sałatki zajmuje dosłownie chwilę a kawę można zrobić sobie na miejscu - chyba wszędzie są czajniki i woda.

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 23:13:33

Rano w domu śniadanie (dwie kanapki i herbatka), w pracy kawa, jogurt. A w międzyczasie pestki dyni, słonecznika lub musli na sucho.
Czasem kawałek sera białego lub fety z prawdziwym pomidorem, najlepiej malinowym.

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 23:13:51

Cytat
roksaniocha
Cytat
ludziorka
Przecież w domu można zrobić do pracy sałatkę, kanapkę i kawę, i zaoszczędzić na tym kilkakrotnie. Nie chciałabym na codzień tak szastać pieniędzmi, niby mało ale to się zbiera.
niby tak ale jestem leniem i wolę poświecić ten czas na sen :P
Przygotuj wieczorem i schowaj do lodowki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-27 23:14 przez tatiana29.

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 23:14:46

Zawsze brałam jak pracowałam. Oj no może z małymi wyjątkami. TŻ ma zawsze do pracy kanapki, obiad i jogurt/owoc. Cała wyprawka :)

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 23:15:07

Cytat
skarbek2012
Zawsze brałam z domu. Przecież zrobienie kanapek czy sałatki zajmuje dosłownie chwilę a kawę można zrobić sobie na miejscu - chyba wszędzie są czajniki i woda.
no wyobraź sobie że u mnie nie ma :P poza tym ja takiej zwykłej kawy nie piję

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 23:16:51

Ja tam wole domowe jedzonki.Przynajmniej wiem co jem

Jedzenie w pracy

27 lut 2014 - 23:20:41

Głowa sałaty - 2 - 2,50
Kilka pomidorów - 3 zł
Zioła, przyprawy - grosze

Chleb - do 1,50 a jak razowy to 3-4 zł
Rzeczy na kanapkę - 4 zł

Wymienione składniki wystarczą na kilka dni, a kupując w knajpie gotową sałatkę płacisz dwa, jak nie trzy razy więcej za porcję jednodaniową.

Koszt miesięczny przygotowywania w domu jedzenia do pracy: ok. 80 zł
Koszt miesięczny posiłków w knajpie: ok. 340 zł

Motywacja?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

darmowa bramka sms