Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:17:49

Czesc dziewczyny zastanawiam sie ile macie pkt na szafie aktualnie? jakie nagrody juz sobie wybrałyscie? niektóre szybka znikaja i moze cos przegapiłam ale mam tez pytanie jak zdobyc punkty? pisze zeby stworzyc stylizacje na stylistce ja stworzyłam i nie dostałam punktów wiec trzeba cos wiecej tam zrobic? dostałyscie za to punkty??

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:21:55

Ja wzięłąm promowanie ale nie potrafie tego zrobić:/ Niby wszystko jest napisane ale ja nie czaje:/
Jeśli któraś już to robiła to będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Wykupione już mam ale nie potrafię ustawić

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:22:25

ja mam aktualnie 252 pkt, wcześniej wybrałam sobie książkę za 350 pkt, jak się okazało później była to jedenasta część tej książki więc leży sobie bezużyteczna. tak, ja za stylizacje dostałam punkty, ale jest to jednorazowe. stworzysz zapisujesz i automatycznie powinni dodać Ci punkty, jeśli tak się nie stało poczekaj chwilę a jeśli to nic nie da to napisz do administracji. ze zdobywaniem tu punktów jest strasznie ciężko, ja zdobywam jedynie za codzienne logowanie, a zanim zbiorę na coś konkretnego to sporo czasu minie. za dużo chcą punktów za te nagrody.

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:24:34

153, kupiłam promowanie tylko.

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:25:33

ja juz mam stworzonych kilka stylizacji wlasnie a gdzie sie pisze do administracji?

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:29:39

skoro masz stworzonych kilka stylizacji to powinni przyznać Ci punkty tylko za tą pierwszą. dzisiaj je wszystkie stworzyłaś czy już kiedyś? sprawdź w swoich punktach za co Ci je przyznali.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:30:15

Cytat
izulciiaa
Czesc dziewczyny zastanawiam sie ile macie pkt na szafie aktualnie? jakie nagrody juz sobie wybrałyscie? niektóre szybka znikaja i moze cos przegapiłam ale mam tez pytanie jak zdobyc punkty? pisze zeby stworzyc stylizacje na stylistce ja stworzyłam i nie dostałam punktów wiec trzeba cos wiecej tam zrobic? dostałyscie za to punkty??

Punkty za stylizację na Stylistki.pl w liczbie 50 są przyznawane jednorazowo. Oznacza to, że tylko za jedną stylizację otrzymasz punkty.

Aby zostały one nadane, stylizację należy stworzyć przez link umieszczony tutaj: http://szafa.pl/opcje.html?box=zbieraj_punkty

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:30:32

Za punkty wybrałam już torbę lnianą szafa.pl i książkę :)

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:33:41

Ja mam 469 pkt, i jak na razie nie zdecydowałam się na żadną nagrodę. Myślałam o torbie ekologicznej akurat są dwie jedna szafy druga zszywki. Do wyboru jest jeszcze notes zszywki i książka.

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:37:13

wlasnie stworzylam juz dawno przez tego linka i nie zostały mi przyznane dzis dodałam kilka nowych:) wiem ze jednorazowo ale i tak nie dostałam:(

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:39:51

w takim razie zwróć się do administracji z tym problemem, np do p. Magdy http://szafa.pl/profil/Magda , wystarczy napisać wiadomość prywatną i opisać problem

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:40:31

ja również stworzyłam stylizację jeszcze w grudniu przez podany link i nadal nie dostałam punktów :/

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:40:57

Szkoda,że nie można np tego notesiku przybliżyć żeby przyjrzeć się dokładnie.Wam też to przeszkadza?

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:42:24

Ja mam 244 pkt ale tak naprawdę to nie są mi one do niczego potrzebne..

punkty szafa

23 sty 2014 - 13:44:11

ja teraz wzielam czarna torbe z szafy ale tylko po to zeby miec gdzie paczki wkladac jak ide na poczte hehe :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bitcoin - wirtualna waluta, realny zysk