Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

regularne posiłki

9 minut temu

dieta organizacja

24 minut temu

przestrzeganie diety

41 minut temu

zalety diety pudełkowej

55 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Studia, studia.. znajomi

06 sty 2014 - 19:25:53

Pewnie niejedna z was musiała wyjechać ze swojego rodzinnego miasta i zacząć nowe życie. Ja też. I na początku bardzo mi się podobało - duże miasto, nowi znajomi, ale w końcu wpadłam w małe "kłopoty".. Rozstałam się z chłopakiem, musiałam się przeprowadzać trzy razy w ciągu trzech miesięcy (w jednym mieszkaniu byłam niecały tydzień..), w szkole zaczęły się obowiązki i te nowe znajomości niestety nie przetrwały, kontakt się osłabił, a towarzystwo się trochę rozsypało .Utrzymuję jako taki kontakt może z jedną osobą. Teraz już się trochę ustabilizowałam (przynajmniej z mieszkaniem :)) i trochę smutno mi tak siedzieć prawie całymi dniami w domu. Wiecie gdzie mogę poznać jakiś ludzi w Warszawie? Kluby raczej odpadają, bo sama tam nie pójdę, ale może wiecie czy coś ciekawego tu się dzieje? Jakieś bezpłatne kursy czy coś takiego? A może macie podobną sytuację jak ja? :)

Studia, studia.. znajomi

06 sty 2014 - 19:28:22

niestety nie pomoge , ale doskonale wiem o czujesz , bo mam podobno sytuacje .

Studia, studia.. znajomi

06 sty 2014 - 19:28:55

ja jestem z Warszawy, ale mieszkam tu od dziecka

Studia, studia.. znajomi

06 sty 2014 - 19:42:55

Witaj w klubie, mam prawie identyczną sytuację ;)

Studia, studia.. znajomi

06 sty 2014 - 19:45:53

ja też mam prawie identyczną sytuacje tyle ze mieszkam w warszawie od urodzenia,jak chcesz to napisz na priv chętnie poznam kogoś nowego :)

Studia, studia.. znajomi

06 sty 2014 - 19:54:05

no widzisz i będziesz miała nowe koleżanki:)i będziesz miała z kim iść do klubu:))

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Studia, studia.. znajomi

06 sty 2014 - 20:33:54

Jeśli jesteście z Warszawy i macie taką sytuację to też piszcie na priv, bo nie wiem czy potem będę wchodzić na ten wątek :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Telefon