Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brat udręka

06 sty 2014 - 17:34:48

Moja sytuacje jest bardzo skomplikowana i nie dam rady wszystkiego opisać. Mam 19 lat a mój brat 29. I oboje z rodzicami uważamy, że jest chory psychicznie, ale nic nie da się z tym zrobić. Ja stwierdziłam, że jeśli to dalej tak będzie trwało to ja się wykończe( poważnie choruje na jelita) a mama na serce. A więc ma 29 lat, nie pracuje, nie ma dziewczyny, żadnego kolegi itd. Siedzi całe dnie w domu, na komputerze, śpi, je nasze jedzenie, i kąpie się i bałagani. Zero pożytku. Wszystko robi mi na złość, wyzywa mnie ( czasem rodziców) , dokucza, ogólnie ogarniacza funkcjonowanie i czuję się zastraszona. Co my możemy zrobić? Rodzice mówią, że go nie wyrzucą bo to nie pies... Na leczenie sam nie pójdzie. Co można zrobić? I nie piszcie, żebym się wyprowadziła bo już myślę o tym jednak ze względu na wiek, szkołe, sytuacje finansową chcę poczekać ze 2-3 lata. Gdzie się zgłosić?

brat udręka

06 sty 2014 - 17:40:06

Ale na co niby Twój brat jest chory?

brat udręka

06 sty 2014 - 17:43:42

chory na lenistwo

brat udręka

06 sty 2014 - 17:44:55

A może depresja?

brat udręka

06 sty 2014 - 17:45:52

Cytat
Euphoria330
Ale na co niby Twój brat jest chory?
to tylko podejrzenia , że ma jakieś zaburzenia psychiczne bo nie zachowuję się normalnie. Drze się na mnie tylko, buczy, jest agresywny, wymyśla jakieś historie na mnie, jest antyspołeczny, czasami śpi przez 30 h bez przerwy
Cytat
Euphoria330
A może depresja?
to na pewno bo już raz chciał się zabić... ale to nie powód by od dziecka mnie prześladować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 17:46 przez inez007.

brat udręka

06 sty 2014 - 17:46:18

nie jest chory psychicznie tylko na lenia

brat udręka

06 sty 2014 - 17:46:35

to dom rodziców skoro oni nie chcą z tym nic zrobić to ich sprawa. Ty się nie dokładasz do budżetu domowego więc jedzenie rodziców jest tak samo jego jak i twoje.... nic nie robi no cóż skoro rodzice tak sobie pozwalają to tak mają.

brat udręka

06 sty 2014 - 17:48:58

Długo się tak zachowuje? Skończył szkołę? Ma przebłyski normalnego zachowania?

brat udręka

06 sty 2014 - 17:50:50

albo cpa

brat udręka

06 sty 2014 - 17:52:09

Mam identyczną sytuacje.dokładnie taka jak opisalas tylko ze ja mam 21 lat,brat ma 34 lata a ja nie choruje na jelita tylko na nerwicę żołądka.(przez niego zreszta bo cale dzieciństwo mi strasznie dokuczał)I uwierz mi ze z takim czlowiekiem nie da sie nic zrobic.Jesli rodzice nie reagują to sama nic nie zrobisz ja juz chyba probowalam wszystkiego.
Zdecydowalam się na wyjazd do Anglii do siostry(tez sie wyprowadzila ze wzgledu na niego) pomimo tego ze mam tu dobrą prace ale mam dość zycia i sprzątania po nim.

brat udręka

06 sty 2014 - 17:52:30

Skoro próbował się zabić to na pewno coś musi być a Ty chcesz się go pozbyć. Dokładasz się do rachunków że piszesz "nasze jedzenie"?

brat udręka

06 sty 2014 - 18:29:43

Cytat
Yagga_yo
Długo się tak zachowuje? Skończył szkołę? Ma przebłyski normalnego zachowania?

brat udręka

06 sty 2014 - 19:13:15

na pewno nie cpa, nie pije, pali itd
zachowywał się od najmłodszych lat dziwnie jednak z wiekiem to narasta
skonczył studia, ale z pomocą mamy bo go zmuszała

brat udręka

06 sty 2014 - 19:16:59

Cytat
inez007
na pewno nie cpa, nie pije, pali itd
zachowywał się od najmłodszych lat dziwnie jednak z wiekiem to narasta
skonczył studia, ale z pomocą mamy bo go zmuszała
on jest chory a Ty masz żal że je wasze jedzenie

brat udręka

06 sty 2014 - 19:20:40

to nie pies... jakby pasa można było wyrzucić na zbity pysk... porażka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

glupie laski