Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

wybór przedszkola

25 minut temu

najtańsza apteka

45 minut temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 9 10 11 -->

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:24:07

za chwile strace mieszkanie i wyląduje na dworcu

DZIEWCZYNY PISZĘ DO WAS W IMIENIU MOJEGO ZNAJOMEGO MA ON NIE MAŁE PROBLEMY MIESZKANIOWE WŁASCICIEL MIESZKANIA NIE CHCE PRZEDŁUŻYC JUZ UMOWY MAREK STRACIŁ PRACE NIE MA PIENIEDZY NA WYNAJEM NICZEGO INNEGO NAET NA TO ABY PRZEWIESC MEBLE GDZIE INDZIEJ NIE MOZE LICZYC NA POMOC RODZINY ZADEN ZNAJOMY TEZ NIE DYSPONUJE TAKA KWOTA O KOLEJNYM KREDYCIE TEZ NIE MA MOWY SYTUACJA BEZ WYJSCIA CHCIAŁABYM MU JAKOŚ POMÓC ALE NIE BARDZO MAM POMYSŁ JAK MOZE WY DZIEWCZYNY WPADNIECIE NA COS KONKRETNEGO DODAM ZE MAREK MUSI WYPROWADZIC SIE DO KONCA MIESIACA WIEC MAŁO CZASU ZOSTAŁO BŁAGAM DZIEWCZYNY TO BARDZO POWAŻNA SPRAWA PROSZE O WASZA POMOC PISZCIE SWOJE POMYSŁY NAWET JESLI WYDAJA SIE ONE ABSTRAKCYJNE ZAWSZE MOZE TO NA COS NAPROWADZIC


ADMIN UPRZEJMIE PROSZE O NIE USOWANIE MOJEGO WATKU NIE WIEM CZY JEST W DOBRYM MIEJSCU JESLI NIE PROSZE O PRZENIESIENIE........

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:28:04

Może niech się zgłosi do mopsu o jakiś zasiłek i tymczasowe lokum

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:28:35

Opieka społeczna moze coś pomoże ?

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:28:36

jakbys nie pisałam drukowanymi i używała znaków interpunkcyjnych to na pewno łątwiej byłoby pomóc Markowi ;/

może niech idzie jak normalni ludzie do pracy i znajdzie mieszkanie/pokój do wynajęcia, gdzie albo nie trzeb płacić z góry(np. kaucji) albo niech umówi się z właścicielem, że zapłaci po pierwszej wypłacie. I już.

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:29:59

nie ma sytuacji bez wyjścia , po prostu trzeba bardziej sie postarać .

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:31:17

Znaleźć pracę i nie wybrzydzać!

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:31:24

wez go do siebie do domu na jakis czas

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:32:00

dzięki dziewczyny:)

liczę na więcej wypowiedzi....
kochane nikt tutaj nie wybrzydza jesli chodzi o prace na prawde chłopak jest pracowity pracował juz wszedzie oczywiscie cały czas szuka pracy ... niestety nie mam na to warunkow w przeciwnym razie na pewno mogłby u mnie pomieszkac.
Camelia1989 orientujesz ie moze czy jest możliwośc zeby mops udostępnił mieszkanie w takiej sytuacji ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-13 15:38 przez akitainu56.

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:38:19

jak ma meble i nie ma jak ich wywieżć to może niehc je sprzeda? Potem wynajmie cos umeblowanego ;)

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:40:17

nicolenkaa jest to jakieś wyjście pytanie czy w tak krótkim czasie wykonalne:(

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:40:33

Niech idzie do jakiegoś schroniska, a w tym czasie szuka pracy. Niech się zarejestruje w urzędzie pracy.

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:42:34

Cytat
akitainu56
nicolenkaa jest to jakieś wyjście pytanie czy w tak krótkim czasie wykonalne:(

jka nie spróbuje to się nie dowie.

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:45:20

No nie dziwię się, skoro nie ma czym płacić to logiczne, że właściciel wypowiedział umowę najmu. Niech szuka intensywnie pracy, nawet byle jakiej, znajdzie pokój (zawsze taniej niż mieszkanie), jak już będzie miał chociaż tyle to spokojnie będzie mógł zacząć szukać lepszej fuchy. Do rodziców na gorszy okres nie może wrócić? Mebli komuś w garażu/piwnicy postawić na przeczekanie sytuacji?

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:46:54

akitainu56 Mops współpracuje z różnymi ośrodkami bardzo możliwe, że skieruje go gdzieś ale to tylko tymczasowo. Niech szuka pracy, pyta po znajomych może akurat coś znajdzie.

ZA CHWILE ZOSTANE BEZDOMNY

13 gru 2013 - 15:47:24

własnie rzecz w tym ze mieszka z rodzicami ( starszymi juz ludzmi ) i tu pojawia sie kolejny problem bo nie chodzi o ulokowanie 1 osoby tylko 3:( ma czas do konca grudnia :((((
dokładnie chodzi o jakieś lokum chociażby na chwile pózniej jasne moze szukac czegos innego chodzi o pomyusł na teraz bo czasu nie wiele:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-13 15:48 przez akitainu56.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy wypada sprzedać ?