Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

NAWIGACJA SAMOCHODOWA

02 gru 2013 - 22:35:45

Wiem, że to temat raczej nie na forum o modzie, ale jestem na etapie poszukiwania nawigacji. Potrzebuje jej sporadycznie, ale jednak. Chciałabym aby była niezawodna, jednakże nie musi być z najwyższej półki.
Chciałam się Was zapytać, czy posiadacie jakieś nawigacje samochodowe (nie w telefonach)? Jak się sprawują? Czy jesteście zadowolone? A może, Wasi Panowie, coś więcej wiedzą na ten temat? Byłabym bardzo wdzięczna za każdą informację :)

zweryfikowana
Posty: 121
Ostrzeżenia: 1/5

NAWIGACJA SAMOCHODOWA

02 gru 2013 - 22:41:08

Kup firmy MIO - sa najlepsze a cena nie jest jakoś wygórowana :) to jesli chodzi o urządzenie
i najlepiej jest wgrać Auto Mape - nigdy nas nie zawiodła, a niektore nawigacje potrafia wyprowadzic człowieka w pole :)

NAWIGACJA SAMOCHODOWA

02 gru 2013 - 22:42:48

Nie ważna jest tyle nawigacja, co mapa do niej wgrana, któa musi być aktualizowana przynajmniej co pół roku (chyba, że często podróżujesz, to musisz ją zaktualizować raz na kwartał), ja polecam AutoMapę z Hołkiem. P.S. Też mam nawigację firmy MIO i sie sprawdza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-02 22:43 przez aniafado.

NAWIGACJA SAMOCHODOWA

02 gru 2013 - 22:45:42

Znalazłam na all taką: http://allegro.pl/nawigacja-samochodowa-gps-smartgps-sg720-mapa-pl-i3747465095.htm
Opis super i parametry również, ale jak w praktyce? Szukałam opinii, ale nic konkretnego nie znalazłam :(
Sprawdzę, jeszcze tą, o której Ty piszesz.

NAWIGACJA SAMOCHODOWA

02 gru 2013 - 22:47:50

oo chętnie poczytam, bo planuję mamie kupić pod choinkę i kompletnie nie wiem jaką...

NAWIGACJA SAMOCHODOWA

02 gru 2013 - 22:56:43

Ja sobie chcę zrobić prezent, ale nie chcę bubla :(
Przejrzałam te nawigacje MIO, też ciekawe.

NAWIGACJA SAMOCHODOWA

02 gru 2013 - 23:08:14

Cytat
mgirl20
oo chętnie poczytam, bo planuję mamie kupić pod choinkę i kompletnie nie wiem jaką...
Jeśli miała bym ci polecić to TomTom XXL Classic CEE za 359 zł. Sama używam nawigacji Tom Tom i byłam mile zdziwiona że w takie dziury potrafi zaprowadzić, wszystko ma w sobie. Ale jak tu powiedziano wcześniej liczy się program z jakiego korzysta nawigacja, mapy, które są chyba droższe od urządzenia. Miałam też tanią nawigację lark i jest gówno warta, niby tania a zero satysfakcji.

NAWIGACJA SAMOCHODOWA

02 gru 2013 - 23:11:24

Cytat
aniafado
Nie ważna jest tyle nawigacja, co mapa do niej wgrana, któa musi być aktualizowana przynajmniej co pół roku (chyba, że często podróżujesz, to musisz ją zaktualizować raz na kwartał), ja polecam AutoMapę z Hołkiem. P.S. Też mam nawigację firmy MIO i sie sprawdza.

NAWIGACJA SAMOCHODOWA

02 gru 2013 - 23:16:53

Czyli według Was, jak kupię jakąkolwiek nawigację, która jest odblokowana, ma możliwość wgrania map i wgram dobrą mapę, to powinnam być zadowolona?

NAWIGACJA SAMOCHODOWA

02 gru 2013 - 23:27:48

Dobre nawigacje mają już wgrane mapy. To o czym pytasz jest bardzo popularne w Rosji i na Ukrainie. Ludzie sobie wgrywają kradzione mapy. Cały sztab ludzi pracuje nad udoskonalaniem, poprawianiem map a złodzieje wgrywają mapy za niewielkie pieniądze.

NAWIGACJA SAMOCHODOWA

03 gru 2013 - 09:51:37

MaszaGudicz czy Ty jesteś z bloku wschodniego? - to tak poza tematem ;)
To co ja napisałam nie jest żadnym przekrętem, ani oszustwem - firmy same, w swoich ofertach wspominają o odblokowanych systemach aby można było aktualizować i wgrywać mapę jaką się chce - nikt też nie powiedział, że robi się to za darmo i nielegalnie :)
np:
http://allegro.pl/samochodowa-nawigacja-7-fm-tansmiter-gwara-i3712531285.html

http://allegro.pl/promo-nawigacja-mio-spirit-670-5-4gb-odblokowana-i3742764860.html

zweryfikowana
Posty: 869
Ostrzeżenia: 1/5

NAWIGACJA SAMOCHODOWA

03 gru 2013 - 09:59:54

ja polecam Tomtoma:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zielona Kawa