Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szafa umiera

01 lis 2013 - 18:55:26

i ja. a propos V..d --> polecacie, nie polecacie? czym się różni od tej strony, oprócz braku prowizji, co jest oczywiście ogromną zaletą?[/quote]

Ja jestem z V. zadowolona. Tyle że przy wymianach trzeba uważać na oszustki bo jest ich tam na pęczki.

szafa umiera

01 lis 2013 - 18:56:02

na all sprzedaje cały czas - średnio ok 10 ciuchow w miesiącu :)

no i mniejsza prowizja

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:02:34

[/quote]

Również podłączam się do pytania? Jak z bezpieczeństwem transakcji tam? Może najwyższy czas przenieść manele tam :D Chociaż szczerze, chyba jestem trochę za leniwa wystawiać te wszystkie ciuchy raz jeszcze, hehehehhehe :D[/quote]

Dla mnie V jest dużo bardziej przejrzyste. Szybko się wystawia, także nie ma problemu z przeniesieniem :)
Co do bezpieczeństwa to hmm..szału nie ma. Moderatorki nie wiele mogą, jak cię ktoś okantuje to pozostaje zgłaszać sprawę na policję (znam z autopsji:) Także zanim się coś kupi lub wymieni to trzeba przeprowadzić wywiad (dodatkowe wymiary, zdjęcia, często pytam o konta na innych portalach no i staram się kupować/wymienić tylko od osób z większą ilością komentarzy).
Duża wada V. to to że można konto od tak skasować. Kiedy ci się spodoba. Także wpłacasz komuś kasę a tu fiu i nie ma konta :)

p.s nie umiem cytować. Zawsze wykasuje to co nie potrzeba także wybaczcie ^_^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-01 19:04 przez mimul.

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:05:29

Cytat
palinas89
Cytat
madzia2222
ja dzisiaj sprzedałam 2 rzeczy (sukienki) no , ale po niskiej cenie. Inna sprawa że wiekszosc z Was wystawia ciuchy za cene prawie sklepową albo niewiele niższa a sama chce kupić za przysłowiową złotówkę od innych. naprawde trzeba zejsc z ceny zeby coś sprzedać. ale allegro nie lepsze wcale ostatnio. Wszyscy tam też czekaja na cudnej jakości nowe rzeczy a potem chceiliby za grosze kupić. tak moze sie dzieje bo w sklepach ciuchy są juz naprawde często tanie.

masz rację :) do mnie ostatnio napisała dziewczyna, miałam kurtkę wystawioną za 29zł + przesyłka 11/13 a ona do mnie ze kupi za 20zł + 5z przesyłka , aż się zagotowałam :D ale grzecznie odpisałam ze wysyłka kurtki tyle kosztuje i ze cena kurtki wynosi tyle i tyle :) w ogóle, dużo osób pisz edo mnie a propo rzeczy wystawionej za 25zł ,że kupi za 25zł z wysyłka kiedy wysyłka akurat tej rxeczy kosztuje 11zł z kopertą bąbelkową
ja jeszcze wystawiam żeczy na tablicy i w grupach sprzedaż/wymiana na facebooku, streetdeals :)


no to juz zakrawa o żebranie, bardzo tego nie lubie. Jeśli kogoś nie stać niech nie kupuje ciuchow, albo idzie do ciuchlandu, a nie wymusza obniżkę cen które i tak już często są poprostu na granicy zarobku ( ja powyzej 40zł nic tu nie sprzedałam)
Najlepsze sa wogole laski ktore chca się na moje nowe sukienki wymieniac ( a wystawiam je do 30 zł często) na jakieś poporstu masakryczne szmaty używane, a to co mają nowe to często 100zł plus ale na pytanie o wymiane na te rzeczy chcą doplaty rożnicy :D:D hahaha



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-01 19:06 przez madzia2222.

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:07:15

Nooo to trochę słabo, chociaż w gruncie rzecz ja raczej sprzedaję :D Ale z drugiej strony pewnie kiepsko z płatnościami na takim poratlu jak możesz od razu konto skasować. A mnie to bardzo wkurza, jak ktoś kupuje i nie płaci..

Cytat
madzia2222
Cytat
palinas89
Cytat
madzia2222
ja dzisiaj sprzedałam 2 rzeczy (sukienki) no , ale po niskiej cenie. Inna sprawa że wiekszosc z Was wystawia ciuchy za cene prawie sklepową albo niewiele niższa a sama chce kupić za przysłowiową złotówkę od innych. naprawde trzeba zejsc z ceny zeby coś sprzedać. ale allegro nie lepsze wcale ostatnio. Wszyscy tam też czekaja na cudnej jakości nowe rzeczy a potem chceiliby za grosze kupić. tak moze sie dzieje bo w sklepach ciuchy są juz naprawde często tanie.

masz rację :) do mnie ostatnio napisała dziewczyna, miałam kurtkę wystawioną za 29zł + przesyłka 11/13 a ona do mnie ze kupi za 20zł + 5z przesyłka , aż się zagotowałam :D ale grzecznie odpisałam ze wysyłka kurtki tyle kosztuje i ze cena kurtki wynosi tyle i tyle :) w ogóle, dużo osób pisz edo mnie a propo rzeczy wystawionej za 25zł ,że kupi za 25zł z wysyłka kiedy wysyłka akurat tej rxeczy kosztuje 11zł z kopertą bąbelkową
ja jeszcze wystawiam żeczy na tablicy i w grupach sprzedaż/wymiana na facebooku, streetdeals :)


no to juz zakrawa o żebranie, bardzo tego nie lubie. Jeśli kogoś nie stać niech nie kupuje ciuchow, albo idzie do ciuchlandu, a nie wymusza obniżkę cen które i tak już często są poprostu na granicy zarobku ( ja powyzej 40zł nic tu nie sprzedałam)
Najlepsze sa wogole laski ktore chca się na moje nowe sukienki wymieniac ( a wystawiam je do 30 zł często) na jakieś poporstu masakryczne szmaty używane, a to co mają nowe to często 100zł plus ale na pytanie o wymiane na te rzeczy chcą doplaty rożnicy :D:D hahaha


HAHAHAHAHAHHAHA, też ostatnio miałam taką sytuację. Laska miała może 50 komentarzy i chciała, żebym dopłaciła jej sporą sumę lub wymieniła trzy moje ciuchy za jej jedną rzecz :D BO ZA TANIO SPRZEDAJE I JEJ SIE WARTOŚC NIE ZGADZA. JAK ZA TANIO TO NIECH KUPUJE, A NIE PYTA SAMA O WYMIANĘ - WTF.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-01 19:09 przez Unique_thing.

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:10:31

po za tym uwazam ze z cenami niektore dziewczyny przesadzja , wystawiaja za cene prawie sklepowe a szafa nie byla chyba w 100% stworzona do handlu ale do wymian .
raczej szafiarki lekko uspily szafe wysokimi cenami , wiekszosc z nas chciala z tego portalu zrobic all** a teraz mamy pretensje ze wszystko spi. ja wystawiam ciuchy tanio staram sie jesli ktos chce obnizki nie ma sprawy , zawsze zagladam jesli ktos pyta o wymiane i wystawiam tu rzeczy zeby ich sie pozbyc wiec chce to zrobic szybko dlatego tanio .

po za tym fakt ze prowizja mnie zdziwila ale jakos to na siebie musi zarabiac wiec nie dziwmy sie , fajne jest to ze mozna sie wymieniac i po to bylo stworzone

uwielbiam szafe i na innych portalach tego typu czuje sie nieswojo

ale nie wieszajmy psow na szafe.pl nie jest zle :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-01 19:12 przez annakska2.

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:12:14

Cytat
Unique_thing
Nooo to trochę słabo, chociaż w gruncie rzecz ja raczej sprzedaję :D Ale z drugiej strony pewnie kiepsko z płatnościami na takim poratlu jak możesz od razu konto skasować. A mnie to bardzo wkurza, jak ktoś kupuje i nie płaci..

Niestety zdarza się że ktoś piszę że chce a potem cisza. Tutaj to chociaż możesz negatyw wystawić za zawracanie d.. :)
Tak czy siak, tak jest teraz dużo większy ruch a jeżeli tutaj.

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:16:31

Cytat
mimul
Cytat
Unique_thing
Nooo to trochę słabo, chociaż w gruncie rzecz ja raczej sprzedaję :D Ale z drugiej strony pewnie kiepsko z płatnościami na takim poratlu jak możesz od razu konto skasować. A mnie to bardzo wkurza, jak ktoś kupuje i nie płaci..

Niestety zdarza się że ktoś piszę że chce a potem cisza. Tutaj to chociaż możesz negatyw wystawić za zawracanie d.. :)
Tak czy siak, tak jest teraz dużo większy ruch a jeżeli tutaj.

Przykre to, niestety, bo zawsze lubiłam szafę i w sumie od niej zaczęła się moja przygoda z "ciuchami" :)

Jeszcze jedno co mnie tutaj ostatnio rozwala - albo ceny KOSMOS albo szmateksy sprzed 20-lecia. Już chyba nie ma osób, które mają coś pośrodku :D

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:21:37

Cytat
Unique_thing
Nooo to trochę słabo, chociaż w gruncie rzecz ja raczej sprzedaję :D Ale z drugiej strony pewnie kiepsko z płatnościami na takim poratlu jak możesz od razu konto skasować. A mnie to bardzo wkurza, jak ktoś kupuje i nie płaci..
Cytat
madzia2222
Cytat
palinas89
Cytat
madzia2222
ja dzisiaj sprzedałam 2 rzeczy (sukienki) no , ale po niskiej cenie. Inna sprawa że wiekszosc z Was wystawia ciuchy za cene prawie sklepową albo niewiele niższa a sama chce kupić za przysłowiową złotówkę od innych. naprawde trzeba zejsc z ceny zeby coś sprzedać. ale allegro nie lepsze wcale ostatnio. Wszyscy tam też czekaja na cudnej jakości nowe rzeczy a potem chceiliby za grosze kupić. tak moze sie dzieje bo w sklepach ciuchy są juz naprawde często tanie.

masz rację :) do mnie ostatnio napisała dziewczyna, miałam kurtkę wystawioną za 29zł + przesyłka 11/13 a ona do mnie ze kupi za 20zł + 5z przesyłka , aż się zagotowałam :D ale grzecznie odpisałam ze wysyłka kurtki tyle kosztuje i ze cena kurtki wynosi tyle i tyle :) w ogóle, dużo osób pisz edo mnie a propo rzeczy wystawionej za 25zł ,że kupi za 25zł z wysyłka kiedy wysyłka akurat tej rxeczy kosztuje 11zł z kopertą bąbelkową
ja jeszcze wystawiam żeczy na tablicy i w grupach sprzedaż/wymiana na facebooku, streetdeals :)


no to juz zakrawa o żebranie, bardzo tego nie lubie. Jeśli kogoś nie stać niech nie kupuje ciuchow, albo idzie do ciuchlandu, a nie wymusza obniżkę cen które i tak już często są poprostu na granicy zarobku ( ja powyzej 40zł nic tu nie sprzedałam)
Najlepsze sa wogole laski ktore chca się na moje nowe sukienki wymieniac ( a wystawiam je do 30 zł często) na jakieś poporstu masakryczne szmaty używane, a to co mają nowe to często 100zł plus ale na pytanie o wymiane na te rzeczy chcą doplaty rożnicy :D:D hahaha


HAHAHAHAHAHHAHA, też ostatnio miałam taką sytuację. Laska miała może 50 komentarzy i chciała, żebym dopłaciła jej sporą sumę lub wymieniła trzy moje ciuchy za jej jedną rzecz :D BO ZA TANIO SPRZEDAJE I JEJ SIE WARTOŚC NIE ZGADZA. JAK ZA TANIO TO NIECH KUPUJE, A NIE PYTA SAMA O WYMIANĘ - WTF.

strojnisie na czyjś koszt;/

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:23:21

Cytat
Unique_thing
Cytat
mimul
Cytat
Unique_thing

Przykre to, niestety, bo zawsze lubiłam szafę i w sumie od niej zaczęła się moja przygoda z "ciuchami" :)

Jeszcze jedno co mnie tutaj ostatnio rozwala - albo ceny KOSMOS albo szmateksy sprzed 20-lecia. Już chyba nie ma osób, które mają coś pośrodku :D

Mnie denerwuje jak w końcu znajdę coś fajnego, patrzę a tu - ostatnie logowanie 3 miesiące temu. I krew człowieka zalewa.
Pisali niby że mają usuwać nieużywane konta ale coś jak na razie tego nie widzę :(

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:24:50

Cytat
Unique_thing
Nooo to trochę słabo, chociaż w gruncie rzecz ja raczej sprzedaję :D Ale z drugiej strony pewnie kiepsko z płatnościami na takim poratlu jak możesz od razu konto skasować. A mnie to bardzo wkurza, jak ktoś kupuje i nie płaci..
Cytat
madzia2222
Cytat
palinas89
Cytat
madzia2222
ja dzisiaj sprzedałam 2 rzeczy (sukienki) no , ale po niskiej cenie. Inna sprawa że wiekszosc z Was wystawia ciuchy za cene prawie sklepową albo niewiele niższa a sama chce kupić za przysłowiową złotówkę od innych. naprawde trzeba zejsc z ceny zeby coś sprzedać. ale allegro nie lepsze wcale ostatnio. Wszyscy tam też czekaja na cudnej jakości nowe rzeczy a potem chceiliby za grosze kupić. tak moze sie dzieje bo w sklepach ciuchy są juz naprawde często tanie.

masz rację :) do mnie ostatnio napisała dziewczyna, miałam kurtkę wystawioną za 29zł + przesyłka 11/13 a ona do mnie ze kupi za 20zł + 5z przesyłka , aż się zagotowałam :D ale grzecznie odpisałam ze wysyłka kurtki tyle kosztuje i ze cena kurtki wynosi tyle i tyle :) w ogóle, dużo osób pisz edo mnie a propo rzeczy wystawionej za 25zł ,że kupi za 25zł z wysyłka kiedy wysyłka akurat tej rxeczy kosztuje 11zł z kopertą bąbelkową
ja jeszcze wystawiam żeczy na tablicy i w grupach sprzedaż/wymiana na facebooku, streetdeals :)


no to juz zakrawa o żebranie, bardzo tego nie lubie. Jeśli kogoś nie stać niech nie kupuje ciuchow, albo idzie do ciuchlandu, a nie wymusza obniżkę cen które i tak już często są poprostu na granicy zarobku ( ja powyzej 40zł nic tu nie sprzedałam)
Najlepsze sa wogole laski ktore chca się na moje nowe sukienki wymieniac ( a wystawiam je do 30 zł często) na jakieś poporstu masakryczne szmaty używane, a to co mają nowe to często 100zł plus ale na pytanie o wymiane na te rzeczy chcą doplaty rożnicy :D:D hahaha


HAHAHAHAHAHHAHA, też ostatnio miałam taką sytuację. Laska miała może 50 komentarzy i chciała, żebym dopłaciła jej sporą sumę lub wymieniła trzy moje ciuchy za jej jedną rzecz :D BO ZA TANIO SPRZEDAJE I JEJ SIE WARTOŚC NIE ZGADZA. JAK ZA TANIO TO NIECH KUPUJE, A NIE PYTA SAMA O WYMIANĘ - WTF.

dodam ze ta moja miala coś z hm, jakąs tunike, więc stwierdziłam od biedy może być bo to jedyne co z jej szafy nie wygladało na styrane ,ale ona zażadała dopłaty prawie 80zł:) bo wystawiała za 129 ( materiał tani poliester jak to HM) NO! :) juz lece kupować za ta cene, potem to i tak na przeceanch w sklepie mozna za 40zł kupić



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-01 19:25 przez madzia2222.

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:27:39

Ja widze jeszcze inny powód.Niestety,ale wiele dziewczyn tez wydziwia.Pisze,że wymienia sie ale za nówki sztuki,modne rzeczy ,itp.Dla mnie to bez sensu,bo moja najstarsza rzecz jest sprzed 2 lat,i wcale nie jest taka niemodna.To co my mamy wystawiac??Isc do sieciówek,nakupowac i na szafę??

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:30:59

To fakt, że dużo osób przeniosło się na V,bo tam naprawdę idzie się wymieniać za modne ubrania i czasem uda się cos sprzedać.

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:33:40

Cytat
aiden4
Ja widze jeszcze inny powód.Niestety,ale wiele dziewczyn tez wydziwia.Pisze,że wymienia sie ale za nówki sztuki,modne rzeczy ,itp.Dla mnie to bez sensu,bo moja najstarsza rzecz jest sprzed 2 lat,i wcale nie jest taka niemodna.To co my mamy wystawiac??Isc do sieciówek,nakupowac i na szafę??

No jasne, że nie. Są różne gusta i guściki, ale niektóre rzeczy są naprawdę przedpotopowe i jeszcze zdjęcia zrobione są tak niechlujnie, że odechciewa się cokolwiek mieć od tej osoby jak np. na zdjęciu widzi się kafelki i gołą stopę w rogu zdjęcia...

Albo ktoś wystawia zużyte do połowy kosmetyki, które można kupić w sklepie za 5-10zł... No ludzie.. Brzydzą mnie po prostu takie osoby i ich pazerność.

szafa umiera

01 lis 2013 - 19:36:41

No spoko,ale po co setny wątek na ten temat? Jeżeli chcecie starej szafy to róbcie coś z tym, zamiast gorzkie żale wylewać na forum. Nie no,ale po co-lepiej sobie pomarudzić,zamiast działać. I minusujcie mnie ile wlezie,nie robi to na mnie wrażenia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nasza szafa,,,