Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:10:10

No masz rację. Kiedyś jak potrzebowałam czegoś ,to od razu znalazłam. A teraz szukam i szukam i nic,albo cena powala,albo nie odpisują na pytanie o wymiary dokładne:( O wymianie można zapomnieć. Sama mam na sprzedaż wystawione,ale dlatego że jak pisałam,na co wymiana to i tak zgłaszały się zazwyczaj dziewczyny,które ani nawet rozmiaru podobnego w szafie nie miały.

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:10:21

Ja bym się chętnie powymieniała, ale nie mam z kim...

zweryfikowana
Posty: 353
Ostrzeżenia: 2/5

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:13:43

To wszystko przez prowizje ;/

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:19:38

Prowizja zrobiła swoje.Szafa była na tyle popularna,że można było wprowadzić prowizje 3% i byłoby wystarczające a nie 10%. Na V...d codziennie odbywa się mnóstwo transakcji,a szafa umiera przez swoją politykę.Blokowanie sprzedaży,ostrzeżenia na forum za bzdury.Taka jest prawda.Szkoda bo SZAFA.PL to był rewelacyjny portal.

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:25:32

Niestety zgodze sie z tym, szafa.pl zmierza ku koncowi, ja np w tym miesiacu nic nie sprzedalam, gdzie w tamtym roku o tej samej porze sprzedawalam na szafie miesiecznie 10 do 15 rzeczy.
niestety wysoka prowizja odstraszyla zarowno kupujace jak i sprzedajace, coraz mniej osob tu zaglada i w koncu zostanie garstka

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:26:47

Tak, Szafa się kończy :(

zweryfikowana
Posty: 1.065
Ostrzeżenia: 1/5

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:27:28

Ja akurat miałam dobry miesiąc, ale wcześniej przestój 3mc. Prowizje to straszne ździerstwo, ja ostatni przenoszę więcej rzeczy na inny portal, za darmo.

Cytat
Onesto
Prowizja zrobiła swoje.Szafa była na tyle popularna,że można było wprowadzić prowizje 3% i byłoby wystarczające a nie 10%. Na V...d codziennie odbywa się mnóstwo transakcji,a szafa umiera przez swoją politykę.Blokowanie sprzedaży,ostrzeżenia na forum za bzdury.Taka jest prawda.Szkoda bo SZAFA.PL to był rewelacyjny portal.

zgadzam się w 100%



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-01 17:28 przez slodkastokrotkaa.

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:33:19

Ja zawsze jestem chetna na wymiane :) nawet teraz przeprowadzilam dwie wiec nie uwazam ze szafa umiera ale sa rzeczy ktore wole sprzedac bo na wymiane nie umie znaleźć czegos fajnego .
wiecje dzialam wymieniam, sprzedaje tu niz na innych portalach .
wiec dzialajmy kobietki :)

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:41:02

Cytat
Onesto
Prowizja zrobiła swoje.Szafa była na tyle popularna,że można było wprowadzić prowizje 3% i byłoby wystarczające a nie 10%. Na V...d codziennie odbywa się mnóstwo transakcji,a szafa umiera przez swoją politykę.Blokowanie sprzedaży,ostrzeżenia na forum za bzdury.Taka jest prawda.Szkoda bo SZAFA.PL to był rewelacyjny portal.

Prowizja 10% i blokowanie sprzedaży na tydzień za wystawienie rzeczy w złej kategorii :D To jest jakiś nonsens, bo jedno się z drugim nie trzyma w kupie, oni chyba naprawdę nie chcą, żeby tu się kręcił jakiś interes :D

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:46:26

Szafa nie umiera, tylko szafa już umarła. Oczywiście głównie przez prowizję, ale gros dziewczyn mogło zostać na forum, gdyby nie wieczne afery z moderatorkami. Była wielka akcja z nowym naborem, dziewczyny przegryzały sobie nawzajem tętnice, a z nowego naboru została jedna :D I teraz jest jako taki spokój. I po co to komu było? Administracja nie szanowała użytkowników, tak jak np. jest to na znanej wszystkim stronie, gdzie modki/adminki może czasem nawet aż za bardzo starają się wejść użytkownikom do tyłka bez mydła. A forum jest bardzo ważną częścią portali z wymianami. Zamiast dawać ostrzeżenia za słowo "żałosny' obleśny, dupa", trzeba było dojść do konsensusu, aby każdy był zadowolony. Dlatego teraz jest tak jak jest czyli nuda, nuda, nuda. I nie sądzę, żeby to było do nadrobienia, bo szafa sobie opinię już spaprała.

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:48:01

Zgadzam się, jak zakładałam szafę to cały czas wymiany, sprzedaż, często coś kupowałam w niskich cenach. A teraz jak przeglądam ogłoszenia to za takie ceny jak tu są, to spokojnie mogę sobie kupić nowe rzeczy w sklepie.

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:52:45

ojjj tak..... to anwet nie ma porównania do tego co było kiedyś wielka szkoda że tak jest bo to byl super portal a teraz nic to się nie dzieje:(((duzo osób przeniosło się na v przez prowizje i dltego portal sie tak posypal gdyby prowizji bylo 1% szafa by nie zbiedniala a ludzie by nie uciekali bo 1% to naprwde nie duzo (: o ale co zrobic(:(

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:53:11

niestety też zauważyłam to , co Wy.

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:53:32

Cytat
JolajnaLoja
Szafa nie umiera, tylko szafa już umarła. Oczywiście głównie przez prowizję, ale gros dziewczyn mogło zostać na forum, gdyby nie wieczne afery z moderatorkami. Była wielka akcja z nowym naborem, dziewczyny przegryzały sobie nawzajem tętnice, a z nowego naboru została jedna :D I teraz jest jako taki spokój. I po co to komu było? Administracja nie szanowała użytkowników, tak jak np. jest to na znanej wszystkim stronie, gdzie modki/adminki może czasem nawet aż za bardzo starają się wejść użytkownikom do tyłka bez mydła. A forum jest bardzo ważną częścią portali z wymianami. Zamiast dawać ostrzeżenia za słowo "żałosny' obleśny, dupa", trzeba było dojść do konsensusu, aby każdy był zadowolony. Dlatego teraz jest tak jak jest czyli nuda, nuda, nuda. I nie sądzę, żeby to było do nadrobienia, bo szafa sobie opinię już spaprała.

Zgadzam się, cenzura na forum działa lepiej niż w PRL-u.

szafa umiera

01 lis 2013 - 17:53:54

ja dzisiaj sprzedałam 2 rzeczy (sukienki) no , ale po niskiej cenie. Inna sprawa że wiekszosc z Was wystawia ciuchy za cene prawie sklepową albo niewiele niższa a sama chce kupić za przysłowiową złotówkę od innych. naprawde trzeba zejsc z ceny zeby coś sprzedać. ale allegro nie lepsze wcale ostatnio. Wszyscy tam też czekaja na cudnej jakości nowe rzeczy a potem chceiliby za grosze kupić. tak moze sie dzieje bo w sklepach ciuchy są juz naprawde często tanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nasza szafa,,,