Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:15:20

Macie jakieś ulubione drinki? Pochwalcie się przepisami, bo mam na jakiś ochotę, ale nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy:P

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:19:24

2 kielonki wódki, odrobinkę cukru,kostki lodu, kawaleczki limonki, sok żurawinowy i dopełnić sokiem pomarańczowym:)
mmmm już mam ochotę :)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:19:37

malibu+ sok żurawinowy + ananas:) pychotka:)
redbull + wódka (taki prosty ale uwielbiam)
ostatnio sama coś miksuje i świetna jest żołądkowa gorzka miętowa+ sok pomarańczowy+ taki niebieski napój GRAPPA:)
ŻUBRÓWKA + sok jabłoantonówka

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:22:08

kochana ja polecam:sprite,wodkę żołądkową gorzką ,ogórek zielony krimy w plaserki i cytrynki trochę ale nie da się nim upić bo słodki ja wypijam ze dwa i jest m za słodko ale pyszny brzmi śmiesznie bo żołądkowej gorzkiej nie lubię ogórek śmiesznie ale jest mega zrób nie będziesz załowała:0

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:23:04

domowe maliu mojego męża :)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:23:03

malibu na mleku lub na soku porzeczkowym ;-)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:24:59

a pil ktoś kiedyś drinka z soplicy orzechowej z mlekiem ?? pamietam ze u kolezanki Jej znajome takiego wlasnie drinka sobie sporządzały, ale nie próbowalam i jestem ciekawa opinii ??:)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:24:56

a ja zwyczajnie wiśniowa Soplica z sokiem bananowym pyszna lub orzechowa z mleczkiem skondensowanym jak to mówi moja przyjaciółka monte z procentami :)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:26:00

kurde wszyscy tak malibu zachwalają ja chyba się przepiłam i mnie mdli na samą myśl jeszcze mohito lubię:)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:26:49

gusiaczek pisałyśmy o tym samym w jednej chwili:)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:27:09

Malibu, sok pomaranczowy sok porzeczkowy mmmmm, a najlepszy na swiecie to : havana club rum, limonka, cukier, mieta, zmixowane truskawki, lod i woda gazowana (lub sprite)polecam :)
A jak cos tanszego to wino z sokiem pomaranczowym brzmi smiesznie ale jest przepyszne. np carlo rossi i hortex pomarancza lub tez kadarka, fresco :) ale to raczej jak ktos chce sie napic lub np podpic z kolezankami a nie lubi mocnych alkoholi typu wodka ja nie cierpie wodki. Inne wina ktorych nie wymienilam raczej nie pasuja bo probowalam kilka to srednio mi smakowaly
A jak cos tanszego to wino z sokiem pomaranczowym brzmi smiesznie ale jest przepyszne. np carlo rossi i hortex pomarancza lub tez kadarka, fresco :) ale to raczej jak ktos chce sie napic lub np podpic z kolezankami a nie lubi mocnych alkoholi typu wodka ja nie cierpie wodki. Inne wina ktorych nie wymienilam raczej nie pasuja bo probowalam kilka to srednio mi smakowaly



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-24 20:38 przez karolinakarolis.

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:27:32

Wyborowa maracuja/mango + sok pomarańczowy/mango + ewentualnie trochę grenadiny :) Poza tym malibu ze spritem i pomarańczą/mlekiem :)

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:27:22

- Barmańska wiśniowa z sokiem bananowym
- Malibu/orzechówka z mlekiem
- Curacao niebieskie, malibu, sok ananasowy, sok bananowy i kawałki owoców serce
- Żołądkowa ruda ze spritem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-24 20:28 przez 19BaMbOoChA90.

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:27:39

Cytat
joanna231180
gusiaczek pisałyśmy o tym samym w jednej chwili:)
hehe :d moze się tutaj dowiemy tego ;] jesli ktoś to pił i jest to dobre, to prosimy napisać jak to się dokladnie robi (proporcje tez:))

Wasz ulubiony drink

24 paź 2013 - 20:28:34

cuba libre - biały rum, cola i limonka(sok z niej)
zielona żabka - sok pomarańczowy, blue curacao i wódka
sex on the beach - sok pomarańczowy, grenadyna, alkohol wódka lub biały rum,
pinacolada-sok ananasowy, malibu, wódka
mohito- limonka, mięta, woda(z cudkrem brązowym) lub sprite i wódka lub biały rum:)
To są moje ulubione drinki:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRZESYŁKA BIZNESOWA .. POCZTA