Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

operacja oczu

9 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:55:18

Cytat
talusiaa
Cytat
madziuuniaa
musieli miec twoj dowod osobisty zeby cie zapisac ... wiec jak to mozliwe?
a propo sciagnij z chomika testy b 2013
nie mieli dowodu, po prostu mama wyslala mu fax upowaznienia ze moze mnie zapisac na egzamin..[/quote

Ja jak się zapisywałam na prawko tez prosili mnie o dowód osobisty, mój znajomy tez musiał okazać dowód więc nie pisz może ze ktoś się nie zna jak jeszcze prawka nie masz
ludzie!!! ale chyba lepiej wiem jak było, bylam sobie na week u chłopaka i dzwonia do mnie ze mnie zapisze, ja powiedzialam ze nie bardzo, dzis dzwoni ze na 10.25 , mama mu wyslala fax, i tyle

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 17:58:49

ale ci chodzi o egzamin w wordzie? czy ten w osrodu szkolenia? bo to dwie rozne sprawy. Poza tym radze sie uczyc bo ludzie potrafia zdawac teorie 8 razy

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 18:04:06

Skoro zapsiali cie na egzamin musisz miec skonczone 18 lat , wiec jakim cudem twoja mama dała upowaznienie ?

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 18:05:06

Ja tam kodeksu nie lubiłam, zadania z płytek też średnie..
Ale ja znalazłam swoje rozwiązanie a mianowicie taka strona prawkobazapytań .pl ! Bardzo fajne! Bo może nie ma obrazków, czy filmików ale jest dokładny opis. I to są pytania z tych testów, bo ja np trafiłam na kilka.;)
Mają też profil na fb i tam w komentach ludzie pytają i sobie odpowiadają na pytania związane z różnymi pytaniami..
Ja przed egzaminem bardzo intensywnie je rozwiązywałam, już potem nawet z tej książki się nie uczyłam(bo jak robisz kurs, to dostajesz taką książkę - ja miałam z grupy IMAGE chyba)tylko te testy, cały czas ;) I był efekt:74/74 ;) Ale tak z 15 dziennie rozwiązywałam, albo i więcej. Polecam to!

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 18:05:56

Z tego co pamiętam,mnie też instruktor 3 lata temu (o.O),zapisywał,tylko nie wiem czy chcieli mój dowód czy nie. Coś mi się wydaje,że kręcisz-instruktor to instruktor,ludzie w mordzie go znają. Wątpię,żeby jakiś tam wujek z Koziej Wólki mógł Cię zapisać na egzamin na skan czy tam fax upoważnienia. No chyba,że takie praktyki w Twoim Wordzie to codzienność. Tak czy siak-radzę opuścić nasze szafowe grono i wziąć się za kodeks.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 18:07 przez keyy.

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 18:15:00

Nowe egzaminy na prawo jazdy nie są trudne, są po prostu głupie. Zdanie tej nowej teorii w ogóle nie świadczy o tym, ze masz jakiekolwiek pojęcie o ruchu drogowym, bo pytania dotyczą np wymiarów tablic rejestracyjnych czy długości drążka skrzyni biegów...
Ja radziłabym Ci poczytaj kodeks ruchu drogowego, tylko nie tak na odp... się tylko sumiennie ze zrozumieniem najlepiej kilka razy. Zawsze też są ze 2 pytania z pierwszej pomocy, ale one sa zazwyczaj na logikę :)
Ja zdawałam nową teorie 4 razy... 2 razy brakowało mi po 1 pkt, raz brakło mi 5 pkt a zdałam z 74 pkt czyli maksymalnie i wcale specjalnie sie nie przygotowywałam; sądzę ze 80% sukcesu to zwyczajny fart. :)

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 18:19:38

współczuję. Ja uczyłam się oodeksu,robiłąm testy i zdałam teorię za 3 razem:-) .Nie jest lekko jeśli nie robiłaś tych nowych testów

Niech mi ktoś pomoże..

22 paź 2013 - 18:25:58

Po prostu uczyć się z kodeksu drogowego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wyłączenie paypass