Obecnie rozmawiamy o:

Otwarcie sklepu online

gorący temat

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 11:41:47

Cześć!

Pisze o tym tu ponieważ jestem ciekawa Waszej opinii na ten temat.
Otóż jak wiecie nasza wspaniała szafa.pl postanowiła na nas zarabiać, ściągając z nas prowizję.
Na początku było głośno o tym że szafa.pl to darmowy portal mimo tego że za rejestracje i tak się płaciło!
Pomyślałam że wykorzystam te 10 zł co oni dali i potem oleje, jednak czasami użytkowniczki zapominają i klikają od razu później nie oddając tych grosiczków by zwrócić na saldo. Mi się tak zdarzyło parę razy i mam ponad 4 zł na minusie, ale nie miałam zamiaru nic doładowywać, bo niby z jakiej racji?

Dostałam więc powiadomienie że mi zablokują konto jeśli nie naładuje salda.
BEZCZELNOŚĆ. Nie mam zamiaru tego robić - jak tylko zablokują spadam z szafy bo to co się tu wyrabia to jakaś masakra...

Co Wy myślicie o tej całej zabawie z saldem?
Ile z Was rezygnuje ?

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 11:42:54

ja mam -14 zł;/

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 11:45:02

'jednak czasami użytkowniczki zapominają i klikają od razu później nie oddając tych grosiczków by zwrócić na saldo.'

nie rozumiem...?

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 11:47:50

mi tez wlasnie wczoraj zablokowali a ze podalam strego e-mila nawet nie wiedzialam dopiero wczoraj sie kapnełam o co kamn :( cezkam na przelew i im zaplce to mi odblokują ale kurcze na szfi tez powinni powiadamiac wczesniej ja nie wiem ile ma sie wogule czasu na wplate szczereez mowiac tego (: o nic czekam na przelew jak bede miec to im wpalce:(no bo takie są niestey zasady a szkoda bo dzuo uzytkowniczek ucieklo przez to zasilajac konkurencje:((:(

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 11:46:19

To sprzedałaś te rzeczy, czy nie?
Czemu to Kupujące mają Ci zwracać pieniądze za sprzedaż?
Też byłam i jestem przeciwna prowizji, dlatego ograniczyłam tutaj sprzedaż albo po prostu podwyższyłam ceny rzeczy o te kilka złotych, czyli o prowizję.
Nie rozumiem problemu. Tym bardziej, że chodzi o... 4zł.

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 11:46:20

Ja płacę regularnie. zazwyczaj co miesiąc mam 20 złotych debetu. Ostatnio miałam 14 złotych i mi zablokowali. Po uregulowaniu mi odblokowali :)

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 11:48:07

ja mam -21 i to przez to ze ludzie kupują i nie płacą i jeszcze jak się upominam słyszę że nic mi nie zwrócą! tez mi zablokowali konto ;/

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 11:52:39

własnie to oddzielny problem.Ja jestem oburzona tym ze pobrano i prowizje za sprzedaz mimo iz transakcja nie doszla do skutku.Zglaszalam sprawe do administracji i ja wygralam.Rzeczy nie zostaly sprzedane ale prowizje mi pobrali i pieniedzy nie oddali a pisalam juz chyba z 3 mejle do nich i nie wiem gdzie sie zwrocic aby prowizja zostala zwrocona.nie mam zamiaru placic.To bezczelnosc allegro zwraca prowizje za niedokonczone transakcje.

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 11:59:58

Z czym masz problem? Nie sprzedawaj tutaj i tyle.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 12:04:04

Dziewczyny, jeżeli akceptujecie Regulamin Serwisu Szafy, czy każdej innej strony i tym samym akceptujecie płatności, zobowiązane jesteście do ich uregulowania. Jeżeli zasad nie akceptujecie, nie powinnyście korzystać z funkcji objętych płatnościami lub z konta w ogóle. Dalsze korzystanie i akceptacja Regulaminu stanowi bowiem swoistą umową między użytkownikiem i Serwisem.

Debet należy uregulować do 14 dni od daty zakończenia miesiąca rozliczeniowego, w którym ten debet wystąpił. Po tym terminie konto może zostać zablokowane, a dalszy brak spłaty może spowodować podjęcie dalszych kroków mających doprowadzić do ściągnięcia należność.

W przypadku braku finalizacji transakcji można ubiegać się o zwrot prowizji. Pamiętajcie, że prowizja pobierana jest automatycznie, automat nie wie, czy w wyniku rozmowy obu stron transakcji doszło do porozumienia czy może jednak nie. Zasady zwrotu prowizji są opisane w pomocy: http://szafa.pl/pomoc.html?temat=transakcje&pytanie=77



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-16 12:05 przez Magda.

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 12:04:39

Cytat
Magnato
ja mam -21 i to przez to ze ludzie kupują i nie płacą i jeszcze jak się upominam słyszę że nic mi nie zwrócą! tez mi zablokowali konto ;/

To wtedy zgłaszasz się tutaj: www.szafa.pl/profil/pomoc
Ty dostajesz zwrot pobranej prowizji, a kupująca blokadę.

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 12:06:52

Moim skromnym zdaniem 10% prowizji to dużo!

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 12:07:34

ja mam -8zł i też dostałam meila z informacją, że mi konto zablokują..
Po jakim czasie blokują to konto?
bo nie mam zamiaru tu płacić..
na All.egro płacę prowizję, bo portal działa o wiele lepiej, bezpieczniej, a przede wszystkim administratorzy.. a Vin.ted jak na razie jest za darmo więc pewnie się tam przerzuce :) a szkoda bo udało mi się tu sprzedać/wymienić wiele rzeczy.

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 12:11:26

Cytat
mirata57
ja mam -8zł i też dostałam meila z informacją, że mi konto zablokują..
Po jakim czasie blokują to konto?
bo nie mam zamiaru tu płacić..
na All.egro płacę prowizję, bo portal działa o wiele lepiej, bezpieczniej, a przede wszystkim administratorzy.. a Vin.ted jak na razie jest za darmo więc pewnie się tam przerzuce :) a szkoda bo udało mi się tu sprzedać/wymienić wiele rzeczy.

Brak uregulowania debetu do 14 dni od daty zakończenia miesiąca, w którym debet wystąpił może skutkować blokadą. Brak dalszej spłaty może skutkować podjęciem kroków mających na celu ściągnięcie zalegającej należności.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-16 12:15 przez Magda.

Nasza szafa.pl - saldo - grrr

16 paź 2013 - 12:09:55

ale uzytkowniczki nie musza Cie o nic pytac! i bron Boze nic oddawac! To Ty placisz prowizje od sprzedazy, a nie one od kupna!!!!
jezeli komus sie nie podobaja zasady panujace tutaj to przeciez droga wolna? nikt Was nie zmusza do przebywania na szafie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Segregujecie śmieci?