Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:06:16

Cześć Dziewczyny !!

Mam problem... Od jakiegoś czasu, kiedy tylko zaczynam pić wódke, od razu mnie mdli... Nigdy tak nie miałam, piłam normalnie, w różnych ilościach, raz więcej raz mniej... Od kilku miesięcy czasem nawet kiedy tylko poczuję zapach wódki, zbiera mi się na wymioty ... ;/ To nie przez to, że się strułam bo kiedy tak było to mi po jakimś czasie przechodziło i znów było w porządku..

Macie też taki problem ?? ;/ Jak temu zaradzić ?
Chciałabym się napić czasem na jakiejś imprezie i nie czuć się tak tragicznie .. :(

POMÓŻCIE .. !

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:11:26

to pij piwo zamiast wodki...

nie zawsze trzeba pic;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-11 18:11 przez kashvi.

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:12:03

Ja mam tak z czystą, kiedyś mogłam sporo wypić bez większych problemów, teraz aż mnie odrzuca na myśl o kieliszku. Przerzuciłam się na delikatniejsze trunki likiery, piwa owocowe, radlery, drinki słabsze smakowe wódki i jest idealnie.

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:12:09

Pije piwo jak się da, ale jak ide na jakieś urodziny to nie bardzo jest możliwosc... poza tym głupio troche jak wszyscy piją wódke .

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:12:56

Na samą myśl o wódce to bierze mnie na wymioty, może dlatego że tez się zatrułam. I od tamtej pory nie ruszam jej:)
Więc nie pomogę:0

zweryfikowana
Posty: 503
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:12:42

może pij drinki w których słabo czuć alkohol? albo np. Malibu z mlekiem kokosowym - uwielbiam w dodatku prawie nie czuć alko :D!

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:15:26

Cytat
xMalina
Pije piwo jak się da, ale jak ide na jakieś urodziny to nie bardzo jest możliwosc... poza tym głupio troche jak wszyscy piją wódke .

to na sile bedziesz w siebie wmuszac bo "wszyscy piją"? ;o ...

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:16:14

Skoro CI nie idzie to nie pij i problem z głowy ;)

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:17:39

Cytat
kashvi
Cytat
xMalina
Pije piwo jak się da, ale jak ide na jakieś urodziny to nie bardzo jest możliwosc... poza tym głupio troche jak wszyscy piją wódke .

to na sile bedziesz w siebie wmuszac bo "wszyscy piją"? ;o ...

Piłam zawsze jak była jakaś okazja i nie zmuszam się po prostu lubię się ze znajomymi napić

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:17:34

Ja tez tak mam ;)
zanim zaszlam w ciaze nic mi sie nie dzialo , nie wiem czy to dlatego ze dlugo nie pilam wogole jak skonczylam karmic malego i chcialam sie napic do towazystwa az mnie odrzucilo sam zapach przyprawial mnie o mdlosci i tak jest do tej pory nawet zwykle piwo mi nie smakuje ;)

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:17:47

Mnie mdli na sam zapach wódki od urodzenia, nie wiem jak w ogóle ten syf można przełknąć! jest jeszcze wino , piwo, jakieś nieśmierdzące drinki...nie rozumie wogule jak można przełknąć wódke!!! widać już swoje wypiłaś ;)

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:18:56

Cytat
xMalina
Pije piwo jak się da, ale jak ide na jakieś urodziny to nie bardzo jest możliwosc... poza tym głupio troche jak wszyscy piją wódke .

Czyli chyba jesteś bardzo młoda, skoro masz problem z wyjściem przed szereg. Nie musisz się do nikogo dostosowywać, picie to nie zawody. Jak piję to dla siebie, nutki lepszej zabawy. Miałabym gdzieś, że ktoś będzie na mnie dziwnie patrzył bo nie wypiję kielicha. Zresztą nikt normalny na to nie zwraca uwagi.
Jak to nie ma możliwości, kupujesz swój alkohol/ lub prosisz o zakupienie takowego jak się na niego składacie.

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:20:10

Cytat
Agnez44
Mnie mdli na sam zapach wódki od urodzenia, nie wiem jak w ogóle ten syf można przełknąć! jest jeszcze wino , piwo, jakieś nieśmierdzące drinki...nie rozumie wogule jak można przełknąć wódke!!! widać już swoje wypiłaś ;)


Alkoholiczką nie jestem, często nie pije :)
Cytat
jefrozka
Cytat
xMalina
Pije piwo jak się da, ale jak ide na jakieś urodziny to nie bardzo jest możliwosc... poza tym głupio troche jak wszyscy piją wódke .

Czyli chyba jesteś bardzo młoda, skoro masz problem z wyjściem przed szereg. Nie musisz się do nikogo dostosowywać, picie to nie zawody. Jak piję to dla siebie, nutki lepszej zabawy. Miałabym gdzieś, że ktoś będzie na mnie dziwnie patrzył bo nie wypiję kielicha. Zresztą nikt normalny na to nie zwraca uwagi.
Jak to nie ma możliwości, kupujesz swój alkohol/ lub prosisz o zakupienie takowego jak się na niego składacie.


Pytałam, o sposoby na radzenie sobie z mdłościami podczas picia a nie o wyjście przed szereg... Nie mam raczej z tym problemu bo napisałam że kiedy jest możliwość to przynosze swoje piwa, ale czasem chciałabym się napić wódki jak kiedyś.... nie było chyba tak trudne do zrozumienia ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-11 18:31 przez xMalina.

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:29:55

Cytat
matinico16
może pij drinki w których słabo czuć alkohol? albo np. Malibu z mlekiem kokosowym - uwielbiam w dodatku prawie nie czuć alko :D!


malibu to obciach z wiochy

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z piciem alkoholu :(

11 paź 2013 - 18:34:03

A czy alkohol jest nieodłączną częścią każdej imprezy? Zastanów się..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poznam ze śląska;)